Choroby jelit i przewodu pokarmowego to prawdziwa plaga. Jak sobie z tym poradzić?

Zapisz się na bezpłatny webinar - jak skutecznie pozbyć się raka w przewodzie pokarmowym, jak mu zapobiegać. Wieczór z Totalną Biologią.

Środa, 19 kwietnia
Godzina 19:55

Podwójny webinar

2 rozmówców - jedna tematyka: choroby układu pokarmowego. Zaczniemy od rozmowy z dietetykiem - Pauliną Jamrozik i porozmawiamy o problemie nieszczelnych jelit, w tym m.in. jaką dietę powinniśmy stosować, a następnie porozmawiamy z Romualdem Kosznikiem, by odnaleźć źródło problemów - gdyż każda choroba, której doświadczamy ma swoje podłoże w nierozwiązanym konflikcie. A wyjaśnianiem tego zajmuje się Totalna Biologia - dziedzina wiedzy poszukująca i odnajdująca powody konkretnych schorzeń.

Wiele osób ciągle myśli o diecie jako sposobie na schudnięcie. A to duży błąd. Dieta to zmiana sposobu życia i sposób na pozbycie się wielu dolegliwości.

Tym właśnie na codzień się zajmuję. Opracowałam program, dzięki któremu osoby cierpiące na zespół nieszczelnego jelita mogą poczuć istotną poprawę w ich samopoczuciu. Opowiem o nim podczas naszego środowego spotkania.

Paulina Jamrozik

Dietetyk Kliniczny, Medis

Od 10 lat skutecznie pomaga pacjentom w poprawie stanu zdrowia i samopoczucia dzięki dobrze ułożonej i zbilansowanej diecie.

Romuald Kosznik

Trener Totalnej Biologii

Bioenergoterapeuta, dyplomowany radiesteta, konsultant Uzdrawiania przez Świadomość z ponad 20-letnim doświadczeniem w terapiach uzdrawiania Recall Healing.

Choroba nie jest błędem natury. Ona jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Choroba jest uzewnętrznieniem nierozwiązanego konfliktu wewnętrznego.

Podczas webinaru omówimy szereg schorzeń, w tym m.in. rak pępka, jelita grubego oraz okrężnicy, problem nieszczelnych jelit. Będzie okazja do zadania pytań na żywo, a także możliwość rozpoczęcia kuracji dla wszystkich chętnych.

Jeśli jeszcze nie wiecie za wiele o Totalnej Biologii
to koniecznie obejrzyjcie ten film:

Nie przegap tego wydarzenia i zarejestruj się za darmo:

Startujemy 19 kwietnia o godz. 19:55 (czasu polskiego)!