Czy znasz historię chorego na raka Chrisa Warka i jak wygrał walkę?

play

Po uruchomieniu filmu naciśnij tę ikonkę, by pojawiły się polskie napisy

Po uruchomieniu filmu  na dole pojawi się ikona, w której wybierz polskie napisy, by uzyskać tłumaczenie słów Chrisa.

Chris Wark w wieku 26 lat dowiedział się, że ma raka okrężnicy 3 stopnia, a jednak przetrwał. Dwanaście lat po rozpoznaniu choroby wciąż żyje będąc dowodem na możliwe uzdrowienie.

Teraz nie tylko chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, ale dociera również do innych osób, którym udało się pokonać chorobę, aby pokazać, że jest to możliwe.

Chris założył fundację, która pomaga innym chorym, a na podstawie własnych doświadczeń oraz rozmów z innymi pacjentami wydał poradnik zawierający pytania jakie każda osoba chora na raka powinna zadać sobie i swojemu lekarzowi prowadzącemu. Nie po to, by wykazać, że jakiekolwiek podejście jest złe, tylko po to by mieć pełną informację jaką terapię podjąć - być świadomym potencjalnych korzyści jak też potencjalnych zagrożeń, o których nie zawsze jesteśmy rzetelnie informowani.

 Pobierz Poradnik Chrisa 
w polskiej wersji językowej

20 pytań do Twojego Lekarza Onkologa

Ten ponad 60-stronicowy eBook z pytaniami i szczegółowymi komentarzami Chrisa możesz pobrać zupełnie za darmo

Informacja RODO:

Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywać od bloga "Polaku, lecz się sam!" cykliczne wiadomości o nowych artykułach o tematyce zdrowia, oferty naszego sklepu z produktami z polecenia, informacje o webinarach, a przed wszystkim wyślemy Ci bezpośrednio przed konferencją przypomnienie z linkiem do konferencji. Wszystkie podane dane nigdy nie będą nikomu przekazane, nie będziesz otrzymywać żadnych reklam ani SPAMu. Każdemu zapisującemu się służy prawo do wglądu, edycji lub usunięcia swoich danych - szczegóły każdorazowo będą podawane w stopce przesyłanych emaili o konferencji.

Polityka prywatności

Polaku, Lecz Się Sam 2018