Czy znasz historię chorego na raka Chrisa Warka i jak wygrał swoją walkę?

Włącz polskie napisy - oto podpowiedź jak to zrobić:

Chris Wark w wieku 26 lat dowiedział się, że ma raka okrężnicy 3 stopnia, a jednak przetrwał. Dwanaście lat po rozpoznaniu choroby wciąż żyje będąc dowodem na możliwe uzdrowienie. Teraz nie tylko chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, ale dociera również do innych osób, którym udało się pokonać chorobę, aby pokazać, że jest to możliwe.

Chris założył fundację, która pomaga innym chorym, a na podstawie własnych doświadczeń oraz rozmów z innymi pacjentami wydał poradnik zawierający pytania jakie każda osoba chora na raka powinna zadać sobie i swojemu lekarzowi prowadzącemu. Nie po to, by wykazać, że jakiekolwiek podejście jest złe, tylko po to by mieć pełną informację jaką terapię podjąć - być świadomym potencjalnych korzyści jak też potencjalnych zagrożeń, o których nie zawsze jesteśmy rzetelnie informowani.

Poradnik Chrisa można kupić w polskiej wersji językowej.
Mamy dla Ciebie 2 propozycje:

PROPOZYCJA 1:

Ten ponad 60-stronicowy eBook z pytaniami i szczegółowymi komentarzami Chrisa możesz kupić za 17,90zł.

Lub jeśli wolisz zapłać przez PayPal:

PROPOZYCJA 2:

Dołącz do naszego Klubu Rewolucji Zdrowia.

Tam, ten eBook, oraz dziesiątki innych w ramach jednej niewielkiej opłaty.

To tylko niektóre z nich:

To absolutna premiera dostępna tylko u nas. Udało nam się namówić Jerzego Ziębę, by uchylił rąbka tajemnicy ze swojego prywatnego życia i zdradził nam swoich 10 prozdrowtnych nawyków, które stosuje na codzień - czasem zupełnie odruchowo, gdyż nawyk staje się drugą naturą człowieka. Z eBooka dowiemy się co Jerzy Zięba pija i jada, co trzyma w swojej cukiernicy, jaka jest jego ulubiona przyprawa i dlaczego umiejętność wybaczania innym jest tak istotna dla naszego zdrowia. 

Ten eBook jest dostępny tylko u nas, nie dostaniecie go nigdzie indziej!20% dochodów z jego sprzedaży przeznaczymy na fundację Polacy dla Polaków, do której wsparcia gorąca Państwa zachęcamy.

Wiele codziennych czynności, które wykonujemy w kuchni i nie tylko obarczonych jest ryzykiem, że nieświadomie absorbujemy substancje, które są potencjalnie rakotwórcze. Z tego eBooka poznasz 12 zasad, dzięki którym będziesz mógł ograniczyć ryzyko narażania się na styczność z produktami, które są bardzo niezdrowe i w ogóle nie powinny znajdować się w naszym najbliższym otoczeniu. Przedstawione zasady każdy z nas powinien natychmiast wdrożyć do naszego życia, zwłaszcza biorąc pod uwagę środowisko w jakim obecnie żyjemy.

Kurkuma to jedna z najbardziej popularnych w Indiach przypraw. Stosowana jest od ponad 5000 lat, a jej wyjątkowe właściwości lecznicze mogą stanowić klucz do rozwiązania dręczącej naukowców zagadki, dlaczego ludność Indii niemal nie choruje na Alzheimera i cieszy się doskonałą formą fizyczną i umysłową do późnej starości.

W tym eBooku dowiesz się nie tylko więcej o właściwościach kurkumy, ale przede wszystkim damy Ci 20 przepisów na to jak kurkumę stosować na codzień w przeróżnych daniach. Smacznego!

Ta pozycja to prawdziwe kompedium wiedzy na temat tego jak powinno wyglądać życie każdego z nas - życie z maksymalnym ograniczeniem środków chemicznych. Z tego eBooka dowiesz się nie tylko jak naturalnie postępować przy bólu ucha, zapaleniu zatok czy też sezonowej alergii. Dowiesz się także jak przyrządzać łatwym sposobem domowe kosmetyki oraz jak i czym sprzątać dom. A każda podpowiedź zawiera konkretny przepis jak to wykonać.

Na ponad 130 stronach prezentowanych jest kilkadziesiąt przeróżnych wartościowych porad. Ten eBook to absolutny "must-have" dla osób, które poważnie myślą o wyeliminowaniu chemii ze swojego życia.

Jedzenie może nie tylko leczyć. Jedzenie pozwala nam też na dłuższe cieszenie się dobrą kondycją. Istnieją produkty, które regularnie spożywane będą opóźniały procesy starzenia się naszych organizmów. W tym eBooku przedstawimy Ci 10 z nich, a oprócz tego otrzymasz kilkanaście przepisów jak wykorzystać te produkty w Twojej codziennej kuchni.

Naturalnie zwieńczeniem pakietu jest już opisywany wcześniej eBooka Chrisa Warka "20 pytań do twojego lekarza onkologa".

Dostęp do Klubu Rewolucji Zdrowia z dziesiątkami eBooków, webinarów, szkoleń zdrowotnych to tylko 39zł miesięcznie !*

* Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Podsumowując - masz 2 opcje do wyboru - wybierz jednego eBooka lub zyskaj od razu cały pakiet w promocyjnej cenie!

1 e-Book

Korzystna cena

1 eBook "20 pytań do twojego lekarza onkologa" w promocyjnej cenie 17,90zł

TYLKO 17,90 zł

Lub jeśli wolisz zapłać przez PayPal:

Dziesiątki eBooków, książek, szkoleń i webinarów

Wszystko taniej w pakiecie

Między innymi:
- "20 pytań do twojego lekarza onkologa"

- "Moich 10 codziennych nawyków prozdrowotnych"

- "Życie bez chemii"

- "10 super produktów dzięki którym zachowasz młodość"

- "Kuchnia wolna od raka"

- "Kurkuma i jej 20 niezwykłych przepisów"

- e-Book gratis: "Jak taniej kupować eko-żywność"