Rak Piersi: Jak z nim wygrać i cieszyć się życiem?

Totalna Biologia może być kluczem do odpowiedzi na nurtujące pytania:
  • Dlaczego mi się to przydarzyło? Znajdź odpowiedź co było czynnikiem, który mógł wyzwolić raka piersi?
  • Jak to zaakceptować? Jak zrozumieć i zaakcpetować stan rzeczy, a także uniknąć paniki i strachu przed chorobą?
  • Jak pokonać raka piersi? Co powinnaś zrobić i jakie kroki podjąć, aby pozbyć się raka piersi tak naturalnie jak to tylko możliwe.

Ten eBook jest dostępny tylko u nas!

Możesz także go nabyć w atrakcyjnych PAKIETACH - sprawdź szczegóły poniżej.

Przy eBooku współpracował Romuald Kosznik - wiodący polski konsultant i ekspert Totalnej Biologii.
Romuald Kosznik Ekspert Totalnej Biologii

"Kobieta lokalizuje swoje uczucia/emocje w piersiach - są one powiązane z domem, który potocznie nazywanym gniazdem, gdzie oczywiście są dzieci, partner czy inne bliskie osoby."

Z tej książki dowiesz się:

NATURALNE METODY WALKI Z RAKIEM

Istnieje wiele różnych metod, które okazują się skuteczne w walce z rakiem. W eBooku znajdziesz ich spis wraz z opisem każdej z metod.

JAK DZIAŁA TOTALNA BIOLOGIA

W eBooku wyjaśniamy mechanizmy, które rządzą nami, a które opisuje i wyjaśnia totalna biologia. Warto je poznać, gdyż są kluczem do wyzdrowienia.

JAK ROZUMIEĆ RAKA PIERSI W TOTALNEJ BIOLOGII

Skąd bierze się rak piersi wg totalnej biologii? Jakiego rodzaju konflikty muszą zaistnieć, aby konkretna osoba stała się podatna na zachorowanie i w następstwie faktycznie zachorowała.

PRZYKŁADY

Przykłady osób, którym się udało, przykłady konkretnych konfliktów, które mogą wywoływać raka piersi, na co zwracać uwagę, aby wiedzieć zawczasu.

Piotr Szponarski
Blog Polaku, lecz się sam!

Rak: plaga naszych czasów

Co roku na świecie stawia się ponad 14 mln diagnoz raka. Liczba ta cały czas rośnie. W Polsce aktualnie odnotowywanych jest oficjalnie około 150 tysięcy zachorowań rocznie. Szacuje się, że w 2025 roku będzie to już 190 tysięcy! Czy naprawdę nie możemy tego ograniczyć?


Poszerz wiedzę z eBooka

40 stron praktycznej wiedzy z Totalnej Biologii oraz sposobów na pozbycie się raka piersi.

Ten eBook jest dostępny za zaledwie 18,90zł

Prezentowane podejście do chorób i leczenia się znajdzie zastosowanie w wielu innych schorzeniach, nie tylko raku piersi - pomimo że w tym eBooku właśnie kładziony jest nacisk na to schorzenie.

Ten eBook dostępny jest tylko u nas! Możesz go nabyć osobno lub w ciekawym pakiecie, w skład którego wchodzą następujące elementy:

1. Wideo-zapis webinaru o raku piersi
z Romualdem Kosznikiem

2. eBook: Kuchnia Wolna Od Raka

Wiele codziennych czynności, które wykonujemy w kuchni i nie tylko obarczonych jest ryzykiem, że nieświadomie absorbujemy substancje, które są potencjalnie rakotwórcze. Z tego eBooka poznasz 12 zasad, dzięki którym będziesz mógł ograniczyć ryzyko narażania się na styczność z produktami, które są bardzo niezdrowe i w ogóle nie powinny znajdować się w naszym najbliższym otoczeniu. Przedstawione zasady każdy z nas powinien natychmiast wdrożyć do naszego życia, zwłaszcza biorąc pod uwagę środowisko w jakim obecnie żyjemy.

3. eBook: Kurkuma i Jej 20 Niezwykłych Przepisów

Kurkuma to jedna z najbardziej popularnych w Indiach przypraw. Stosowana jest od ponad 5000 lat, a jej wyjątkowe właściwości lecznicze mogą stanowić klucz do rozwiązania dręczącej naukowców zagadki, dlaczego ludność Indii niemal nie choruje na Alzheimera i cieszy się doskonałą formą fizyczną i umysłową do późnej starości.

W tym eBooku dowiesz się nie tylko więcej o właściwościach kurkumy, ale przede wszystkim damy Ci 20 przepisów na to jak kurkumę stosować na codzień w przeróżnych daniach. Smacznego!​

4. eBook: 20 Pytań Do Twojego Lekarza Onkologa

Jeśli jeszcze nie znacie historii Chrisa Warka to koniecznie powinniście ją poznać. Jako dwudziesto-kilkulatek został zdiagnozowany z rakiem jelita grubego. Dzięki niesamowitemu uporowi oraz woli walki o własne życie postanowił nie ulec presji otoczenia i rozpoczął kurację wszelkimi dostępnymi środkami alternatywnymi. Rozgoryczony podejściem służby zdrowia do jego choroby i nie zwracaniem uwagi na mnóstwo istotnych faktów (jak choćby dieta) stworzył zestaw pytań jakie chory koniecznie powinien zadać swojemu lekarzowi prowadzącemu. Lektura o tyle wstrząsająca co pokazująca, że musimy walczyć o swoje prawa, a wiele pytań na tyle uniwersalnych, że świetnie pasują do wielu innych schorzeń. Więcej na temat historii Chrisa Warka możecie przeczytać tutaj >>

WYBIERZ SWÓJ PAKIET:

TYLKO JEDEN
E-BOOK

Korzystna cena

18,90zł

lub zapłać przez Paypal

PAKIET
e-BOOK + WEBINAR

Przeczytaj i posłuchaj

Dodatkowo zapis webinaru z Romuladem Kosznikiem na temat raka piersi:

28,90zł

lub zapłać przez Paypal

PEŁNY PAKIET POKONAĆ RAKA

Maksimum wiedzy

Dodatkowo zapis webinaru z Romuladem Kosznikiem na temat raka piersi:

48,90zł

lub zapłać przez Paypal: