Kogo zobaczymy podczas najbliższej Rewolucji Zdrowia (3-7.10.2018)? Pełna lista prelegentów

Kogo zobaczymy podczas najbliższej Rewolucji Zdrowia (3-7.10.2018)? Pełna lista prelegentów

Już w środę 3 października rozpoczynamy kolejną, 5. edycję Rewolucji Zdrowia. Tym razem, wyjątkowo, zaczniemy w środę, a cała Rewolucja potrwa aż 5 dni! Podczas tych pięciu dni wystąpi 9-ciu prelegentów – nietypowo, ponieważ w sobotę wystąpi tylko 1 prelegent, a rozmowa z nim będzie trwała całe 2 godziny. Jak zwykle nie zabraknie ciekawych tematów i cennych porad.

Rewolucja Zdrowia to jedyne takie wydarzenie w Polsce, w którym możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Codziennie od. godz. 19:00, przez 5 kolejnych dni będziemy rozmawiać o zdrowiu, o tym jak pokonywać problemy zdrowotne, co stosować, od czego zacząć drogę ku lepszemu. Na konferencji wystąpiło dotąd mnóstwo znakomitości w tym m.in. Jerzy Zięba, Łukasz Lubicki, prof. Siergiej Batieczko, Roman Nacht i wielu, wielu więcej.

Kogo zobaczymy w tej edycji?

3 października, godz. 19:00

   Grzegorz Jabłoński – kręgarz, autor bardzo ciekawej metody 3×3 – to autorska metoda usuwania dolegliwości kręgosłupa i tzw. odkręgosłupowych, czyli pojawiających się w innych rejonach narządu ruchu. W tej rozmowie Grzegorz opowie nam, dlaczego układ kostny to podstawa zdrowia – w jaki sposób problemy z układem kostnym zakłócają prawidłową pracę innych narządów. Z rozmowy dowiemy się jak zadbać o układ kostny, jakie ćwiczenia możemy zastosować, by procesy oczyszczania w organizmie przebiegły sprawniej.

3 października, godz. 20:00

Magdalena Matuszewska – dietetyk oraz psycholog. Pierwotnie skupiona jedynie na zdrowym odżywianiu, z czasem zrozumiała, że zdrowie bez uleczenia ducha nie istnieje. W swojej pracy skupia się na dbaniu o ciało fizyczne – przede wszystkim dietą, a także na ciała duchowe – pracując z czakrami, kryształami, olejkami eterycznymi. Podczas rozmowy opowie nam jak skutecznie działać na wszystkie poziomy zdrowia, aby osiągnąć jego pełnię.

 

4 października, godz. 19:30

Bogusław Wyszyński – człowiek oddany naturze, żyjący z dala od cywilizacji jaką znamy na co dzień. Ciężkie doświadczenia zdrowotne nauczyły go jak należy słuchać organizmu i co robić, by dochodzić do zdrowia. Dzisiaj ma własne gospodarstwo, w którym hoduje ryby oraz wraz z synem produkuje zdrowotne oleje pomagające w leczeniu wielu, wielu schorzeń przewlekłych. W trakcie wystąpienia opowie o roli tłuszczów w organizmie i jak przyczyniają się one do procesu zdrowienia.

5 października, godz. 19:00

Dr Andre Kulisz – dr Kulisz jest praktykującym lekarzem naturopatii i międzynarodowym konsultantem w zakresie neurotoksyczności i przewlekłych stanów zapalnych. W swojej praktyce zapewnia pomoc lekarzom i rodzicom dzieci autystycznych. Choć jest to kontrowersyjne, dr Kulisz wierzy, że istnieje istotny neurotoksyczny składnik autyzmu, zespołu Aspergera, i tym podobnych. W swojej praktyce skupia się właśnie na neurotoksyczności, leczeniu powikłań poszczepiennych oraz chronicznych stanach zapalnych.

5 października, godz. 20:00

Sławomir Salerek – nie ma w Polsce chyba drugiej osoby, która tak dobrze zna temat probiotyków. Jest to szczególnie istotne, gdy spojrzymy na raport NIK, z którego wynika, że 90% sprzedawanych w Polsce probiotyków nie zawiera żywych kultur bakterii… Jak więc korzystać z ich dobroci?

 

6 października, godz. 19:00

Prof. Siergiej Batieczko – Dlaczego chorujemy? To pytanie z pozoru bardzo skomplikowane. Ale jest osoba, która zna odpowiedź na to nurtujące pytanie. Profesor Siergiej Batieczko, po raz drugi na Rewolucji Zdrowia, opowie nam jakich zasad powinniśmy przestrzegać, by nie pogarszać stanu zdrowia, ale nie tylko: jakie ma rady dla tych, którzy uzdrowienia oczekują. Wyjątkowy i ekskluzywny 2-godzinny wykład i rozmowa – tylko podczas Rewolucji Zdrowia.

7 października, godz. 19:00

Marianna Bartke – uczucia, emocje i myśli mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Czy można wprowadzić nasz umysł theta, a tym samym zastąpić to co negatywne tylko pozytywnymi myślami, a w konsekwencji zacząć zdrowieć? Żyć bez depresji, bólu i strachu? Pani Marianna opowie nam co zrobić, by tak się właśnie mogło stać.

7 października, godz. 20:00

Maria Brzdękiewicz – ponownie wrócimy do tematu Totalnej Biologii – Maria Brzdękiewicz od 20 lat pomaga ludziom w odzyskaniu zdrowia stosując sprawdzone metody, ale łączy to z wiedzą Totalnej Biologii. Jak sama mówi Totalna Biologia otworzyła mi oczy. Zrozumiałam, dlaczego moje choroby i sytuacje życiowe były niemal identyczne jak mojej mamy. Porozmawiamy o wybaczaniu, etapach zdrowienia i wielu innych bardzo ważnych etapach życia, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie.

Warto być z nami przez 5 dni

Dołączajcie do Rewolucji Zdrowia i bądźcie z nami przez te 5 dni, zwłaszcza że wszystkim rozmowom na żywo można przysłuchiwać się zupełnie bezpłatnie siedząc w swoim domu przed ekranem komputera. Wszystko co należy zrobić (jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś) to zarejestrować się na stronie Rewolucji Zdrowia. Po rejestracji koniecznie przeczytajcie wpis opisujący jak przysłuchiwać się rozmowom i gdzie odnaleźć email z linkiem w razie gdyby zaginął. Możecie także dowiedzieć się co działo się na poprzednich edycjach dzięki pakietom konferencyjnym dostępnym tutaj oraz tutaj.

Do zobaczenia 3 października!

Podobne artykuły

komentarzy

  1. Maria
    3 października 2018 o 22:53 Odpowiedz

    Bardzo ciekawe i obszerne wiadomości za które bardzo dziękuję

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.