Ludzie z wysokim poziomem witaminy D nie dostają raka – Bogusław Wyszyński na spotkaniu

Ludzie z wysokim poziomem witaminy D nie dostają raka – Bogusław Wyszyński na spotkaniu

W sobotę 17 marca miałem przyjemność uczestniczyć w kameralnym spotkanie z Panem Bogusławem Wyszyńskim, który był gościem podczas ostatniej edycji Rewolucji Zdrowia. Przypominam, że podczas tamtego wywiadu na żywo fantastycznie opowiadał o roli zdrowych tłuszczy, wirusie grypy (czy należy się go obawiać) i wielu, wielu innych ciekawych sprawach związanych ze zdrowiem.

Tym razem również spotkanie z Panem Bogusławem nie zawiodło, podwójnie, bo okazja by zobaczyć się z nim na żywo i porozmawiać osobiście – bezcenna. Spotkanie trwało 5 godzin, a spokojnie mogłoby i 10, bo tematów do rozmów było mnóstwo. Oto najciekawsze kąski jakie wyłowiłem ze spotkania:

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Ludzie, którzy zapadają na nowotwory najczęściej mają niski lub bardzo niski poziom witaminy D3

Dawniej witamina D3 była bardziej powszechnie stosowana, podawano ją w miligramach, jednak nowe normy dawkowania, które się pojawiły jeszcze przed wojną (1 IU to 0,000025 milligrama) spowodowały, że spożycie spadło drastycznie. Efekty znamy wszyscy, a dodatkowo rozsiewane są plotki o toksyczności tej witaminy przy dziennych dawkach już nawet 5000 IU co jest wierutną bzdurą. Sporym zaskoczeniem, o którym mówił Pan Bogusław są poziomy D3 (wg metabolitu 25 OH), od których leczenie zaczyna być naprawdę skuteczne i to wielu chorób, m.in. takich jak hashimoto (ha, zaskoczenie?) – te poziomy to 250 i więcej….

Żeby była jasność: nie chodzi tu o to kto zalicytuje większe spożycie witaminy D3, a jedynie o pokazanie jak ważna jest ta witamina w procesach zdrowienia, co ma swoje potwierdzenie i odzwierciedlenie w osobach, które przeszły taką kurację. Tak, zapewne znajdziecie badania, że poziom powyżej 140 może już zabić i być śmiertelny. Niestety jakoś nie ma to potwierdzenia w praktyce, czego dowodem jest Pan Bogusław z poziomem sięgającym 359.

Pamiętacie Jerzego Ziębę, który podczas Rewolucji Zdrowia na naszych oczach wypijał całą “pipetę” D3, w której pewnie było ze 100.000 IU? Nie wygląda na chorego. Pan Bogusław przyjmuje, że powinno się przyjmować 1000 IU na… każdy kilogram masy ciała! Oczywiście nie przez cały czas, ale w stanach chorobowych – obowiązkowo.

Tłuszcze i ich rola w budowaniu błony fosfolipidowej

Pan Bogusław zaczął swój wykład od roli tłuszczy – to o czym już co nieco wiemy, ale wyjaśnił bardziej szczegółowo jak funkcjonuje komórka i jak jest ona upośledzana poprzez dostarczanie organizmowi złych, rafinowanych tłuszczy, czyli większości, jak nie wszystkiego tego, co można kupić w zwykłych sklepach. Co ciekawe przed wojną i jeszcze w czasach powojennych tłuszczy roślinnych nie spożywało się praktycznie w ogóle, stosując je np. do konserwacji maszyn lub w procesach obróbki w przemyśle chemicznym. Jednak już w czasie wojny powstały margaryny, czyli tłuszcze utwardzone, a następnie rozpropagowano tłuszcze roślinne, rafinowane, wywołujące stany zapalne w organiźmie.

Czy wiecie, że olej z oliwek, tak mocno propagowany, utlenia się w ciągu 90 minut od wytłoczenia jeśli nie zaaplikuje mu się odpowiednich “dodatków”? A taką oliwę spożywamy przecież niemal każdego dnia.

Organizm jest jednak na tyle mądry, że potrafi sobie radzić w budowaniu błon fosfolipidowych nawet z kiepskich tłuszczy, ale wszystko do czasu. Upośledzona budowa naraża organizm na infekcje wirusowe, choroby “cywilizacyjne”, w efekcie czego współczesny świat wygląda jak wygląda. Dlatego tak ważne jest dbanie o dostarczanie organizmowi właściwych tłuszczy – z dobrego źródła, bez glifosatu i w odpowiednich proporcjach. Pan Bogusław powiedział, że badają każdą partię ziaren która do nich trafia przed wytłoczeniem na zawartość chemicznych dodatków, m.in. wspomnianego glifosatu.

Oczywiście przy okazji Pan Bogusław mówił o rekomendacjach olejów na poszczególne jednostki chorobowe. Bardziej szczegółowe opisy znajdziecie w opisach oleju Złoto Faraonów czy też IQ200. Więcej olejów i dalsze informacje o nich znajdziecie w naszym sklepie.

Droga do wyzdrowienia? Oczyszczenie i odbudowa

Podstawą do pokonaniu większości chorób jest oczyszczenie się – z metali ciężkich, obciążeń poszczepiennych, zmiana diety. Co jednak ciekawe Pan Bogusław nie jest zwolennikiem głębokiego oczyszczania np. jelit twierdząc, że organizm (o ile nie był poddany antybiotykoterapii) sam odpowiednio reguluje mikrobiotę i nie powinniśmy w to ingerować. Kolejnym etapem jest dostarczenie organizmowi brakujących składników, jak wspomniana witamina D3, witamina C, właściwe tłuszcze i oczywiście w zależności od przypadłości inne, konkretne substancje wzmacniające i stymulujące funkcje obronne organizmu. Jak już zapewne wiecie w przypadku nowotworów Pan Bogusław odradza badania histopatologiczne prowadzące do rozsiewania poza guz komórek rakowych i de facto prowadzące do jego rozprzestrzeniania się po organiźmie.

 

Kwas foliowy dla kobiet w ciąży

Wszystkim kobietom będącym w ciąży obowiązkowo podaje się kwas foliowy bez sprawdzenia czy nie mają zaburzeń metylacji MTHFR. Ponieważ wiele osób takie zaburzenia ma, to w efekcie 30% do 40% płodów jest w różnym stopniu uszkadzana, konkretnie ich mózgi z uwagi na fakt, że w postaci niezmetylowanej kwas foliowy jest szkodliwy. A to może prowadzić np. do zespołu Downa.

Następne spotkanie w Warszawie?

Takich ciekawych smaczków i niezwykle praktycznych informacji otwierających szeroko oczy na naszą rzeczywistość w spotkaniu z Panem Bogusławem było bardzo wiele – ja wymieniłem tylko część. A na nim można dowiedzieć się mnóstwa szczegółów jak postępować przy wielu różnych schorzeniach – warto więc brać w nich udział. Zgodnie ze złożoną obietnicą postaram się zorganizować takie spotkanie w Warszawie specjalnie dla uczestników Rewolucji Zdrowia – wierzcie mi, że warte jest poświęcenie każdej minuty.

Jeśli chcecie być o nim powiadomieni to wystarczy być zarejestrowanym w Rewolucji Zdrowia – ci którzy w niej uczestniczyli nie muszą nic robić….

Podobne artykuły

 1. teri
  20 marca 2018 o 18:37 Odpowiedz

  Nigdy nie slyszalam o Boslawie Wyszynskim ???? Kim jest ?

 2. Agnieszka
  29 marca 2018 o 09:18 Odpowiedz

  Także staram się leczyć nasze dzieci naturalnie, jemy wit D3 i C lewoskrętną, widzę że organizm faktycznie jest bardziej odporny. Ale ta ciekawostka o kwasie foliowym to mnie zaskoczyła.

 3. Andrzej
  8 kwietnia 2018 o 20:37 Odpowiedz

  Jak nie oczyścimy wątroby każda suplementacja nawet najdroższa nie przynosi odpowiednich efektów zdrowotnych. W dzisiejszych czasach człowiek powinien posiadać co najmniej cztery wątroby a ma tylko jedną i to mocno zanieczyszczoną. Włączamy myślenie.

 4. baginskistomatologia
  9 maja 2018 o 10:35 Odpowiedz

  Witamina D jest bardzo niedoceniana. Obecnie czas spędzamy głównie w pomieszczeniach, mało przebywamy na słońcu i świeżym powietrzu, stąd jej braki i związane z tym problemy ze zdrowiem. A prawdą jest, że bez witaminy D organizm ludzki nie pracuje prawidłowo – pojawiają się problemy z naczyniami krwionośnymi, działaniem serca i, przede wszystkim, zdrowiem zębów i kości. Bez witaminy D organizm po prostu n będzie dobrze funkcjonował.

 5. Wiola
  5 lipca 2018 o 22:03 Odpowiedz

  Bardzo ciekawy i edukujący wpis. Aż sama zaczęłam zastanawiać się, czy mam wystarczającą ilość witaminy D…

 6. Tomasz
  22 stycznia 2019 o 04:32 Odpowiedz

  Mój poziom Wit.D na przełomie 2017/2018 spadł tak drastycznie nisko tylko 8 że zaczęły się problemy zdrowotne skumulowane w jednym czasie. Czterech lekarzy w tym trzech specjalistów: neurolog, laryngolog,kardiolog doszukiwali się przyczyn moich dolegliwości bez skutecznie. Dopiero badania na metabolit dały odpowiedź Krytyczny niedobór Wit.D. Po aplikowaniu dużych dawek Wit.D doszedłem do poziomu 36 ng/ml

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.