Niezwykły człowiek na niezwykłe czasy – Ryszard Grzebyk

Niezwykły człowiek na niezwykłe czasy – Ryszard Grzebyk

Jak w wielu wypadkach własne problemy przyczyniły się do rozwoju pasji. Taką właśnie osobą jest Ryszard Grzebyk, osteopata, doktor naturalnej medycyny chińskiej, nazywany jest lekarzem od chorób nieuleczalnych. Zajmuje się leczeniem chorób chronicznych, przewlekłych.

Dr Grzebyk opracował zasady leczenia przyczynowego, które opisał w serii swoich książek. Posługuje się różnymi dziedzinami medycyny naturalnej i jak sam mówi “dopiero zdolność analitycznego myślenia pozwala na skuteczne leczenie pacjentów” – a jak wiemy dzisiejszy świat jest pełen magistrów i doktorów, za czym nie zawsze stoi odpowiednia jakość.

Ryszard Grzebyk jest między innymi autorem serii książek “Rak to nie wyrok” – to 4 tomy opisujące tajniki tego co nazywa leczeniem przyczynowym. To kompendium wiedzy opisujące szczegółowo przyczyny powstawania nowotworów, ich rozwój, a także metody naturalnego ich leczenia. Z książek dowiemy się o serii wzajemnych uwarunkowań i powiązań przyczynowo-skutkowych między przyczyną, reakcją organizmu a rozwojem choroby, oraz skonstruowanych poradników do jej naturalnego leczenia, lub wspomagania leczenia raka i innych chorób autoimmunologicznych. Wszystkich zainteresowanych tym zestawem odsyłam na stronę Pana Ryszarda >>

Webinar

Już w środę 22 marca o godzinie 20:00 będziemy mieli okazję na żywo porozmawiać z Panem Ryszardem na temat jego metod leczenia chorób przewlekłych. Zapytamy go o przyczyny ich powstawania, a także jakich metod używa, by wspólnie z pacjentami sobie  z nimi radzić. Na pewno będzie też okazja, by pod koniec webinaru zadać pytanie – spróbujemy na nie odpowiedzieć.

Jak uczestniczyć?

Uczestnictwo zagwarantowane mają wszyscy uczestnicy niedawno zakończonej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia – jeśli brałeś w niej udział nic nie musisz robić, zostaniesz powiadomiony e-mailowo. Jeśli jednak nie brałeś w niej udziału to zapisz się koniecznie na tej stronierejestracja jest bezpłatna, podobnie jak webinar z Panem Grzebykiem. Wszyscy zapisani do listy Rewoucji Zdrowia otrzymają w środę 22 marca dwukrotnie link to webinaru – gwarantujemy, że będzie bardzo ciekawie.

Serdecznie zapraszamy – zaczynamy w środę 22 marca o godz. 20:00! Nie przegap tego wydarzenia!

Podobne artykuły

komentarzy

  1. Józefa Wróbel
    18 marca 2017 o 17:23 Odpowiedz

    Bardzo chcę to zobaczyć

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.