Nie odżywiaj swojego raka – bardzo ciekawa książka

Nie odżywiaj swojego raka – bardzo ciekawa książka

W październiku, nakładem prozdrowotnego wydawnictwa Vivante, ukazała się książka Rewolucja w leczeniu raka autorstwa znanej i cenionej dr Leigh Erin Connealy. Lekarka z ponad 30-letnim stażem prezentuje w niej fenomenalny, naturalny i bezpieczny dla organizmu program profilaktyki i leczenia raka, po który po prostu trzeba sięgnąć. 

Książka jest potężnym przeciwnowotworowem planem żywieniowym – niskowęglowodanowym, średniobiałkowym i bogatym w zdrowe tłuszcze – nazywanym dietą ketogeniczną. Ten typ diety zmienia sposób, w jaki organizm wykorzystuje energię. Glukoza pochodzi z węglowodanów, więc gdy nie spożywa się ich w dużych ilościach, organizm przestawia się na rozkładanie tłuszczu w procesie zwanym ketozą. Wytwarza wówczas tzw. ciała ketonowe – substancje, które wątroba produkuje podczas rozkładu tłuszczu i jego wykorzystywania jako źródła energii zamiast glukozy. Komórki nowotworowe używają glukozy jako źródła energii, ale nie są w stanie wykorzystywać ciał ketonowych, dlatego uważa się, że dieta ketogeniczna pomaga je głodzić.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Dr Connealy czerpie ze sprawdzony wzorców

Pogląd dr Connealy o tym, że dieta ketogeniczna pomaga zapobiegać nowotworom i pokonać tę chorobę osobom, które ją stosują, poparło wielu badaczy, m.in. dr Thomas Seyfried, profesor neurogenetyki i neurochemii na Uniwersytecie Yale i w Boston College czy też lek. med. Otton Warburg, znakomity niemiecki naukowiec, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za odkrycie, że komórki nowotworowe odżywiają się dzięki pośrednictwu glikolizy. Idea leżąca u podstaw diety ketogenicznej jest więc bardzo prosta: komórki nowotworowe do rozwoju potrzebują glukozy, w którą w organizmie przekształcają się węglowodany, dlatego raka można po prostu głodzić dzięki ograniczeniu spożycia pokarmów zawierających węglowodany.

Dodatkowym wsparciem służącym wyzdrowieniu jest wykorzystanie wszystkich narzędzi prezentowanych przez dr Connealy,  koncentrujących się na zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, zdrowym żywieniu, odtruwaniu ciała i domu, regularnych ćwiczeniach, drogocennej mocy głębokiego i spokojnego snu oraz na ćwiczeniach technik redukcji stresu. Rewolucja w leczeniu raka to kompletne kompendium pełne fenomenalnych strategii oraz programów, przy użyciu których w skuteczny sposób można poprawić stan zdrowia, wzmocnić układ odpornościowy oraz przejść totalną odnowę i rewitalizację. Dodatkowo zawarte w tej książce listy suplementów, przykładowe jadłospisy i przepisy na naprawdę zdrowe dania umożliwiają utrzymanie ciała w dobrym samopoczuciu.

Daje nadzieję

Ta książka jest dowodem na to, że raka da się pokonać i odzyskać zdrowie. Skutecznie zamyka również usta tym, którzy krytykują wszelkie zabiegi związane z dietą ketogeniczną. Rewolucja w leczeniu raka jest przykładem na to, że warto posłuchać osób, które są zadowolone wynikami stosowania terapii i cieszą się dobrym samopoczuciem i zdrowiem.

Dr Leigh Erin Connealy prowadzi praktykę medyczną od ponad trzydziestu lat (od 1986 roku). Jest założycielką i dyrektorem medycznym Center for New Medicine oraz Cancer Center for Healing w Irvine w Kalifornii, które stosują nowatorskie terapie przeciwnowotworowe i dotyczące innych przewlekłych chorób degeneracyjnych. Doktor Connealy i jej zespół wychodzą poza ograniczenia medycyny konwencjonalnej, lecząc pierwotne przyczyny choroby za pomocą metod najnowocześniejszych, opartych na odkryciach naukowych i obejmujących cały organizm, a także dzięki współczuciu i miłości. Hołdują zasadzie leczenia pacjenta z chorobą, a nie choroby pacjenta. Doktor Connealy edukuje innych lekarzy i terapeutów, a jej wykłady i artykuły ukazują się w wielu publikacjach naukowych.

Książka jest dostępna aktualnie w przedsprzedaży za niższą cenę – zaledwie 29,90zł. Warto skorzystać.

  • Tytuł: Rewolucja w leczeniu raka
  • Autor: dr Leigh Erin Connealy
  • Wydawnictwo: Vivante
  • Data premiery: październik 2017

Wypowiedź z forum polskiego serwisu zdrowotnego:

W przypadku nowotworów jestem tego żywym przykładem, że dieta ta działa. Od zdiagnozowania nowotworu, do zaczęcia leczenia chemią, miałam ok 6 tygodni. W tym czasie przeszłam na dietę ketogenną, i uwaga przez ten okres nie zanotowano wzrostu guza!!!! Radzę dobrze zapoznać się z literaturą na ten temat, w USA prowadzonych jest mnóstwo badań klinicznych właśnie nad zastosowaniem diety keto w nowotworach. Nie zniechęcajcie ludzi do szukania alternatywnych metod i wspomagania się innymi metodami przy stosowaniu tradycyjnego leczenia. W dodatku pojawienie się na rynku produktów i diet wspomagających przejście na tę dietę znacznie ułatwia przejście i funkcjonowanie w takim trybie, co nie jest łatwe. Ale warto, ja się przekonałam na sobie. Powodzenia wszystkim zmagającym się z tym problemem. Ja walczę i wygrana przechyla się na moją szalę.

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.