PBM Ceramika – “koraliki do wody”

PBM Ceramika – “koraliki do wody”

Zewsząd słyszymy, aby codziennie pić min. 1,5 litra wody dziennie. Jednak woda jaką spożywamy to najczęściej woda butelkowana, która nie jest najlepsza dla naszych organizmów. Na szczęście istnieje sposób, aby stała się ona wodą żywą o korzystnych dla człowieka właściwościach.

Firma S-Probio oferuje niespotykany na rynku produkt PBM Ceramika, czyli koraliki do wody. PBM Ceramika to wyroby z glinki zaszczepionej mikroorganizmami, które po wypaleniu służą do rewitalizacji wody. Koraliki uzdatniają wodę do picia, strukturyzują i aktywizują energię wody, a także poprawiają jej jakość i smak.

Co nam to daje?

Woda zyskuje wysoką energię, staje się zjonizowana, posiada właściwą budowę molekularną i informację probiotyczną. Taka cząsteczka wody wchodzi do komórki i wpływa optymalnie na jej replikację. Taka cząsteczka jest idealnym nośnikiem dla różnych substancji.

Koraliki PBM dostępne są w naszym sklepie >>

Jeden koralik dodany do 0,5 litra wody, sprawia, że woda ta zyskuje wskaźnik redox wynoszący -200mV. Redox to wskaźnik oksydacyjno-redukcyjny, który zmienia jakość wody poprzez zawartość jonów ujemnych. Oznacza to, że woda o wskaźniku redox -200mV to woda czysta bakteriologicznie, łatwo się wchłania i nawadnia komórki znacznie lepiej od innych napojów. Woda o wysokim potencjale redox to woda żywa, która wzbogacona jonami wodorowymi likwiduje wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenie i wiele chorób.

Co więcej, połączenie wody z koralikami i PBM (o którym pisaliśmy już w tym artykule) posiada pH 8,2, co przyczynia się do odkwaszania i odtruwania organizmu.

Jak stosować?

Koraliki mają trwałość ok. roku. Przed użyciem należy je sparzyć wrzątkiem. Wrzuca się je bezpośrednio do wody (1 koralik na 0,5 litra wody). 2-3 sztuki można wrzucić do czajnika. 1-2 sztuki wrzucić do butelki plastikowej, z której pijemy wodę w ciągu dnia (np. w podróży, w pracy, itp.), kiedy woda w butelce się kończy, koraliki przerzucamy do kolejnej butelki.

Przepis na super wodę

Taki przepis na super wodę proponuje pan Salerek: do 1,5 litra wody źródlanej (może być ze sklepu) wrzucamy trzy koraliki PBM, pół łyżeczki probiominerału PBM, szczyptę sody oczyszczonej oraz szczyptę soli grubej kłodawskiej. Formuła ta nadaje się do picia, pod kolagen, do moczenia ziaren, warzyw oraz kąpieli. Nie pijemy po 18 bo utrudnia zasypianie. Po 18 woda tylko z PBM.

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.