Dlaczego potrzebujesz bardziej niż kiedykolwiek Życia Bez Chemii?

To nie jest kwestia mody. To kwestia zdrowia.

Co roku na świecie stawia się ponad 14 mln diagnoz raka. Liczba ta cały czas rośnie. W Polsce aktualnie odnotowywanych jest oficjalnie około 150 tysięcy zachorowań rocznie. Szacuje się, że w 2025 roku będzie to już 190 tysięcy!

Czy zastanawiałeś się skąd taki wysyp chorób przewlekłych?

Przeogromny wpływ na taki stan rzeczy ma to co jemy, czym się myjemy oraz czym sprzątamy nasze otoczenie. Mnóstwo produktów zawierających szkodliwe substancje - prawnie dopuszczone do obrotu, a jednak szkodliwe. Najgorsze jest to, że ponieważ działają powoli i niestety skutecznie to nie widzimy ich bezpośredniego przełożenia na stan naszego zdrowia - często nie łączymy skutków z przyczyną, gdyż są zbyt odległe od siebie.


Dlatego to tak ważne, abyśmy się nauczyli ograniczać chemię w naszym codziennym życiu. I to nie tylko w produktach spożywczych, ale także tych, które mają kontakt z naszą skórą lub te, które wdychamy. Wraz z blogiem Polaku, lecz się sam! prowadzę kampanię, w ramach której chcę dotrzeć do świadomości jak największej ilości ludzi o konieczności ograniczenia chemii w naszym życiu. 


Jedym z elementów tej kampanii jest eBook "Życie Bez Chemii", który zawiera konkretne pomysły i przepisy na to jak skutecznie eliminować groźne substancje z naszego codziennego życia.

Piotr Szponarski

Polaku, lecz się sam!

Piotr Szponarski

Polaku, lecz się sam!

long-arrow-down

Co zawiera "Życie Bez Chemii"?

Zdrowie

Część, w której można znaleźć przepisy na wiele codziennych dolegliwości, które można wyleczyć bez sztucznych leków.

Środki czystości

Czy można dbać o dom nie wydając złotówki na chemiczne środki czystości? Można. Dzięki przepisom dowiesz się jak.

Kosmetyki

Jak zastępować kosmetyki i środki higieny osobistej bardziej naturalnymi odpowiednikami.

Ciągłe aktualizacje

200 przepisów i rozwiązań z tego eBooka to tylko początek. Za moment otrzymasz drugą część Życia Bez Chemii z kolejnymi pomysłami.

Zacznij zmieniać swoje życie już dzisiaj

Jak już wspomniałem, chemia zabija nas powoli. Małymi kroczkami. Aktualnie możemy przeczytać informacje, w których wprost pisze się o rosnącej śmiertelności wśród Polaków pisząc wprost, że wpływ na to mają zanieczyszczenia środowiska i chemia. 


Nie ma więc czasu i możliwości, by nie zacząć zmieniać swojego życia. Bez dalszych zbędnych wymówek. Ograniczenie styczności z chemią (bo w 100% jej nie wyeliminujemy) powinno stać się priorytetm dla każdego z nas. Od dzisiaj.

Niech Życie Bez Chemii zacznie się dla Ciebie dzisiaj!

Ponad 130 stron konkretnych porad jak unikać na codzień chemii przy codziennych dolegliwościach zdrowotnych, jak pozbyć się jej z codziennej toalety, a także jak zdrowiej sprzątać dom.


Ten eBook dostępny jest w cenie 34,50zł.

Co jeszcze znajdziesz w eBooku?

Przygotowany przez nas e-book to ogrom praktycznej wiedzy, którą powinieneś wykorzystać, decydując się na eliminację chemii ze swojego życia.  Praktyczny, bo zawiera całe mnóstwo gotowych przepisów i rozwiązań, dzięki którym możesz pozbyć się problemów zdrowotnych w naturalny, domowy sposób.

book

01

Mnóstwo przepisów. Jak radzić sobie z typowymi i mniej typowymi problemami zdrowotnymi: od bólu ucha po sezonowe alergie?

02

Środki czystości. Nie wiesz czym umyć naczynia lub jak zrobić domowy płyn do czyszczenia różnych powierzchni? Wszystko Ci pokażemy.

03

Codzienna pielęgnacja.  W eBooku znajdziesz przepisy jak wyeliminować chemię z codziennej pielęgnacji, jak przygotować perfumy i co zrobić z trądzikiem.

Wraz z tym e-bookiem otrzymasz kilka ciekawych dodatków. Za darmo.


76 codziennych zastosowań oleju kokosowego

76 inspirujących pomysłów do czego w codziennym zastosowaniu może służyć olej kokosowy. I bynajmniej nie chodzi tu o smażenie potraw - niektóre pomysły są naprawdę zaskakujące, ale... działają! Sprawdź koniecznie jak możesz jeszcze wykorzystać olej kokosowy!

Wartość: 14,90zł  ZA DARMO

Jak taniej kupować
eko-żywność?

Z tego eBooka dowiesz się i poznasz:

  • powody dla których warto robić eko-zakupy,
  • nasze sposoby co robić, aby nie wydać fortuny na zakupy eko-żywności,
  • listę 100 polskich sklepów z eko żywnością gdzie kupicie praktycznie wszystko co jest potrzebne, by zdrowo żyć

Wartość: 14,90zł  ZA DARMO

POLAKU, LECZ SIĘ SAM  //  Autor


''Chcemy Wam pokazać świat medycyny naturalnej, w którym zdrowie i uzdrawianie to połączenie ciała, podświadomości i ducha. A takiego podejścia tradycyjna medycyna niestety Wam nie zapewni.
Pamiętajcie też o tym, że każdy człowiek jest inny i nie każdy musi znosić każdą terapię w taki sam sposób.''

Dołącz do grona szczęśliwych osób, które zmieniły swoje życie dzięki naszym poradom.

"Otwiera oczy na rzeczy, o których wcześniej nie myślałam..."

"Dopóki człowiek nie usiądzie i nie zastanowi się jak potrafimy sobie szkodzić dopóty nie jest świadomy zagrożeń, które otaczają nas zewsząd - nas i nasze dzieci."

Bogusława  //  Mińsk Mazowiecki

"Zrobiłam w domu rewolucję"

"Po przeczytaniu tego eBooka zrobiłam w domu rewolucję - właściwie wszystkie używane dotąd produkty powędrowały do kosza. Nie uświadamiałam sobie jak wiele zagrożeń w nich się znajduje oraz że naprawdę moża je zastąpić naturalnymi i domowymi środkami."

Anna  //  Zabrze

Zacznij zmiany już dziś. Wpłyń na swoje życie,

a także swoich bliskich.

Skorzystaj z przygotowanej przez nas wiedzy, zawartej w tym ponad 150 stronnicowym poradniku i wyeliminuj szkodliwą chemię ze swojego codziennego życia. 


Atrakcyjna cena : 34,50 zł oraz GRATISY

lock

Bezpieczna transakcja

100%


GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY


star
star
star

100% Satysfakcji Gwarantowane

Jeżeli w ciągu 7 dni zdecydujesz, że nie jesteś usatysfakcjonowany tym zakupem, daj nam znać,  a my zwrócimy Ci pieniądze.

Copyright 2018, Polaku Lecz Się Sam