ProBio Minerał – biologiczne antidotum

ProBio Minerał – biologiczne antidotum

Jako społeczeństwo coraz częściej chorujemy, coraz więcej wśród nas osób chorych przewlekłe. Poza poważnymi chorobami doskwierają nam też pomniejsze dolegliwości: bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, objawy ze strony układu pokarmowego m.in. problemy z trawieniem, jelitami, zaparcia… Wiele z tych problemów związanych jest z zubożeniem flory bakteryjnej jelit. Czynniki takie jak coraz niższa jakość pożywienia oraz wszechobecne (w wodzie, jedzeniu, powietrzu) toksyny, z którymi mamy styczność każdego dnia sprzyjają namnażaniu się bakterii patogenicznych (chorobotwórczych), wypierając tym samym bakterie probiotyczne (korzystne dla zdrowia).

Odpowiedzią na to jest innowacyjny produkt – ProBio Minerał marki S-Probio. Jest to probioceramiczny filtr wody pitnej. Dzięki temu jest czymś więcej niż tylko kompleksem minerałów czy kapsułką z kilkoma szczepami bakterii probiotycznych. PBM to antidotum na chemię, którą codziennie spożywamy oraz z którą się stykamy wskutek zanieczyszczenia środowiska, chemii gospodarczej, chemicznych kosmetyków.

Probiotyki – dlaczego są tak ważne?

Przewód pokarmowy człowieka zawiera około 400 gatunków bakterii, które stanowią tzw. florę bakteryjną. Wśród nich są zarówno bardzo pożyteczne bakterie, zwane probiotykami (należą do nich  m.in. lactobacillus, bifidobacterium, streptococus) jak i szczepy patogeniczne. Organizm ludzki jest zdrowy jeśli te mikroorganizmu występują we właściwej proporcji (dotyczy to również gleby).

Bakterie probiotyczne wypierają florę chorobotwórczą i przyczyniają się do korzystnych procesów:

 • Obniżają pH treści jelitowej, co hamuje rozwój niektórych bakterii chorobotwórczych
 • Poprawiają trawienie białek, tłuszczów, cukrów oraz wchłanianie wielu składników odżywczych i witamin
 • Biorą udział w wytwarzaniu witamin (K i z grupy B)
 • Zmniejszają poziom cholesterolu
 • Likwidują stany zapalne jelit wywołane przez wirusy, bakterie i grzyby
 • Przyczyniają się do lepszego wchłaniana wapna (profilaktyka osteoporozy)
 • Hamują procesy gnilne spowodowane nadmiarem białek zwierzęcych
 • Znacznie obniżają tym samym ryzyko zachorowania na raka jelita grubego

PBM jest już dostępny w naszym sklepie

Być zdrowszym z Zielonymi Koktajlami

PODEJMIESZ WYZWANIE?

Zarejestruj się na naszej stronie, a będziesz już wkrótce mógł wziąć udział w kolejnym wyzwaniu poprawy zdrowia dzięki zielonym koktajlom.

Co daje ProBio Minerał?

PBM to połączenie m minerałów osadowych i 11 szczepów probiotycznych (w tym lactobacillus, bifidobacterium, strptococus). Najprościej ujmując, PBM to biologiczne antidotum potęgujące kolonizację szczepów probiotycznych, które wypierają florę chorobotwórczą i likwidują toksyny.

ProBio Minerał dodany w ilości zaledwie pół łyżeczki na 1,5l wody sprawia, że woda staje się żywa. Woda dostępna w sklepach oraz ta z kranu – to są wody szkodliwe dla zdrowia. Woda z dodatkiem PBM to woda o wysokiej energii, która niesie informację probiotyczną i korzystnie wpływa na zdrowie. Taką wodę możemy pić, myć nią twarz, podlewać kwiaty, podawać zwierzętom, itd.

Ponieważ tak ważne jest działanie prozdrowotne na wielu płaszczyznach, PBM można stosować także na wiele innych sposobów:

 • Pudrować brzuch – pomaga przy problemach z jelitami
 • Dodawać do lewatyw
 • Nakładać na tłuszczaki w formie pudru
 • Pudrować obszary skóry objęte np. alergią, wysypką, egzemą
 • Robić tampony probiotyczne
 • Dodawać do kąpieli (szczególnie dzieci)

Dlaczego PBM lokuje się akurat w wodzie?

Woda to podstawa wszelkiego życia, ma decydującą rolę jako nośnik. Wprowadza do organizmu energię i składniki odżywcze, reguluje gospodarkę kwasowo-zasadową. Woda o właściwych cechach dociera do komórki zapewniając jej właściwą replikację. Woda jest także podstawą detoksykacji i podstawowym nośnikiem usuwania z organizmu substancji metabolicznych oraz toksyn.

Co mówi profesor Batieczko?

Niewątpliwy autorytet, profesor Batieczko, który był gościem Rewolucji Zdrowia, opowiada o tym jak ważne są właściwe probiotyki w naszym życiu:

Dla kogo?

PBM jest dla wszystkich chcących zadbać o stan jelit i układu pokarmowego, cierpiących na alergie, wysypki, dermatozy, przewlekle chorych, wiecznie zmęczonych, potrzebujących detoksu oraz dla każdego kto chce zadbać o swoje zdrowie.

Przepis na super wodę

Taki przepis na super wodę proponuje pan Salerek: do 1,5 litra wody źródlanej (może być ze sklepu) wrzucamy trzy koraliki PBM, pół łyżeczki probiominerału PBM, szczyptę sody oczyszczonej oraz szczyptę soli grubej kłodawskiej. Formuła ta nadaje się do picia, pod kolagen, do moczenia ziaren, warzyw oraz kąpieli. Nie pijemy po 18, gdyż utrudnia zasypianie. Do 18-tej woda tylko z PBM.

Gdzie kupić?

Probiominerał można zakupić w sklepie Polaku, lecz się sam! >>

 

Podobne artykuły

 1. Trimed
  9 marca 2018 o 11:16 Odpowiedz

  Świetny artykuł, rzetelny i zawierający wartościowe informacje. Produkt probiotyczny wydaje się spełniać wszelkie oczekiwania stawiane podobnym specyfikom.

 2. Lach
  9 marca 2018 o 21:43 Odpowiedz

  Gdzie można kupić…?

  1. Ola
   10 marca 2018 o 09:22 Odpowiedz

   Przecież jest napisane, że można kupić w sklepie Polaku lecz się sam, wystarczy kliknąć w zdjęcie…

 3. Tomasz
  27 marca 2018 o 21:21 Odpowiedz

  Przewód pokarmowy człowieka zawiera nie 400, a 10 do 20 tysięcy szczepów bakterii drogi panie profesorze.

 4. Tomasz
  27 marca 2018 o 21:23 Odpowiedz

  Proszę stworzyć probiotyk, który ma nie 9, a 2000 szczepów bakterii bo te 9 to kropla w morzu potrzeb.

  1. Tomasz
   27 marca 2018 o 21:25 Odpowiedz

   Czy tam 11 szczepów bakterii. What ever.

 5. Ela
  5 kwietnia 2018 o 21:14 Odpowiedz

  Ja dostałam ten puder w prezencie. Byłam sceptyczna. Do czasu gdy zatrułam się lekami przeciwbólowymi i bardzo rozbolał mnie żołądek. Pomogło w 10 minut. Uleczyło mnie z początków grypy jelitowej. Rewelacja. Polecam.Bardzo szybko działa. Kiedyś leczyłam jelitówkę jogurtami ale to długo trwało.

 6. kris
  15 maja 2018 o 09:58 Odpowiedz

  Czy mozliwa wysylka za granice ?

  1. Emilia
   16 maja 2018 o 09:19 Odpowiedz

   Jak najbardziej. Najlepiej w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio ze sklepem, aby ustalić indywidualny koszt wysyłki – sklep@polakuleczsiesam.pl

 7. ZOFIA
  19 lipca 2018 o 11:05 Odpowiedz

  Kupiłam ten proszek i nie wiem co z nim zrobić .Wygląda jak brudna woda,osadza nie na dnie.Jak to pić, może ktoś odpowie jak wypić litr mlecznej wody

 8. grzegorz
  9 stycznia 2019 o 10:53 Odpowiedz

  Bzdury na kółkach ,w produkcie użyto tlenku magnezu i wapnia ,dodam że te cuda używa się
  w budownictwie.
  Organizm niedość że nie przyswoi tego to jeszcze zużyje dużo energii żeby pozbyć się tego świństwa

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.