Probiominarał PBM – Jak stosować PBM u dzieci i kobiet w ciąży? (część 4 z 5) [WIDEO]

Probiominarał PBM – Jak stosować PBM u dzieci i kobiet w ciąży? (część 4 z 5) [WIDEO]

Zapraszam na 4 część cyklu filmów o niezwykłych właściwościach Probiominerału PBM. Wraz z jego twórcą, Panem Sławomirem Salrekiem przygotowaliśmy 5-odcinkowy cykl, z którego dowiesz się, jak dzięki probiominerałom możesz szybciej powracać do zdrowia i w jak szerokim spektrum działa PBM.

W 4 części opowiemy o tym jakie korzyści ze stosowania probiominerałów mogą odnieść ciężarne kobiety oraz jak PBM stosować mogą dzieci:

Probiominerały w naszym sklepie

PBM – Probio Minerał jest naturalnym, ekologicznym produktem w postaci pudru. Jest biologicznym antidotum potęgując kolonizację szczepów probiotycznych, które wypierają florę patogenna (pleśnie i grzyby) oraz likwidują toksyny znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Sprawia, że pożyteczne mikroorganizmy mogą się rozwijać tworząc tym samym przestrzeń życiową dla całego ekosystemu. Posiada najwyższy wskaźnik probiotyczny. PBM połączony z wodą po CERAMICE PBM posiada pH 8.2 co przyczynia się do odkwaszenia i odtruwania organizmu.

Zajrzyj także do naszego sklepu z artykułami wyłącznie z polecenia, gdzie znajdziesz wszystkie probiominerały, a także koraliki i medalik ceramiczny:

Jestem założycielem bloga oraz pomysłodawcą Rewolucji Zdrowia. Od 2015 roku czyli od momentu powstania bloga pragnę dzielić się z czytelnikami wiedzą na temat naturalnych sposobów radzenia sobie z problemami zdrowotnymi. Codziennie poświęcam mnóstwo czasu na znajdowanie nowych, wartościowych informacji, którymi mógłbym podzielić się z osobami szukającymi pomocy.

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.