Gratulacje! Udało się.

W ciągu 5 minut otrzymasz wyniki quizu na podany adres e-mail.

Ale UWAGA: niektóre skrzynki pocztowe wrzucają emaile w podfoldery lub w spam. Dlatego jeśli nie otrzymasz emaila to koniecznie tam zajrzyj, patrz jednak do swojej skrzynki przez stronę logowania (czyli jeśli używasz Gmaila, to sprawdź na gmail.com i analogicznie w innych skrzynkach pocztowych). Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję z pomocą, gdybyś napotkał na problemy.

20 Pytań do Lekarza Onkologa

Czy znasz historię chorego na raka Chrisa Warka i jak wygrał swoją walkę z nowotworem?

Włącz polskie napisy - oto podpowiedź jak to zrobić:

Chris Wark w wieku 26 lat dowiedział się, że ma raka okrężnicy 3 stopnia, a jednak przetrwał. Dwanaście lat po rozpoznaniu choroby wciąż żyje będąc dowodem na możliwe uzdrowienie. Teraz nie tylko chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, ale dociera również do innych osób, którym udało się pokonać chorobę, aby pokazać, że jest to możliwe.

Chris założył fundację, która pomaga innym chorym, a na podstawie własnych doświadczeń oraz rozmów z innymi pacjentami wydał poradnik zawierający pytania jakie każda osoba chora na raka powinna zadać sobie i swojemu lekarzowi prowadzącemu. Nie po to, by wykazać, że jakiekolwiek podejście jest złe, tylko po to by mieć pełną informację jaką terapię podjąć - być świadomym potencjalnych korzyści jak też potencjalnych zagrożeń, o których nie zawsze jesteśmy rzetelnie informowani.

Poradnik Chrisa można kupić w polskiej wersji językowej.

Jednorazowa propozycja dla Ciebie, w podziękowaniu za udział w quizie.

Ten ponad 60-stronicowy eBook z pytaniami i szczegółowymi komentarzami Chrisa możesz kupić za 17,90zł 9,90zł

lub jeśli wolisz zapłać przez Paypal:

Po dokonaniu płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę pobierania eBooka - zaczekaj więc chwilkę.

O nas

Blog Polaku, lecz się sam! oraz organizowana od kilku lat bezpłatna konferencja internetowa Rewolucja Zdrowia stawiają sobie za cel dotarcie do świadomości ludzi w zakresie wyboru i możliwości naturalnych terapii, a także profilaktyki jaką można stosować, by cieszyć się lepszym, zdrowszym życiem. Więcej o nas przeczytasz tutaj.

Polaku, lecz się sam! 2018-2020.. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.