Rak – sposoby na zapobieganie i walkę z nim

Rak – sposoby na zapobieganie i walkę z nim

Choroba nowotworowa może dotknąć każdego z nas. Poznaj fakty i mity na temat alternatywnych metod leczenia oraz zapobiegania nowotworom. Sprawdź, jak chronić się przed rakiem korzystając z ogólnodostępnych produktów o udowodnionych właściwościach antynowotworowych.

Rak to podstępna i bardzo złożona choroba, której mimo usilnych prób medycyna konwencjonalna nadal nie potrafi w 100% wyleczyć. Dlaczego? Problem tkwi w wielu czynnikach, przede wszystkim zbyt późnej diagnostyce oraz zaniechaniu badań profilaktycznych, których często panicznie się boimy.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Rak nie musi być wyrokiem, jednak, aby nie dopuścić do rozwoju choroby powinniśmy sami dążyć do ograniczania czynników wywołujących nowotwory oraz wprowadzić do naszej diety substancje chroniące komórki przed powstawaniem wolnych rodników, które w dużej mierze sprzyjają powstawaniu nowotworów.

Główne mity na temat nowotworów

Na temat choroby nowotworowej funkcjonuje wiele nieprawdziwych informacji. Przede wszystkim grono zwolenników teorii spiskowych twierdzi, iż nie istnieją naturalne sposoby leczenia i zapobiegania nowotworom złośliwym. Ten mit warto obalić jako pierwszy – niektóre związki zawarte np. w owocach realnie obniżają ryzyko powstawania raka i pomagają w leczeniu choroby.

W tym momencie warto wspomnieć, że alternatywne metody leczenia chorób onkologicznych m.in. z wykorzystaniem ziół i wyciągów roślinnych oraz innych naturalnych środków nie działają natychmiastowo, a ich stosowanie wymaga czasu, jednakże chcąc zapobiegać nowotworowi działanie długofalowe jest wręcz niezbędne.

Kolejnym mitem dotyczącym raka jest przekonanie, iż jest to choroba współczesna. Opisy chorób nowotworowych znajdują się m.in. na pochodzących ze starożytnego Egiptu papirusach z okresu 3000 – 1500 lat p.n.e., a ich badaniem i leczeniem zajmował się już Hipokrates.

Choroby nowotworowe nadal będą powodowały zgony wśród naszego i przyszłych pokoleń, jednak natura daje nam skuteczną broń do obrony przed rakiem. W profilaktyce chorób onkologicznych stosować możemy m.in. awokado i pestki moreli, które zawierają tajną broń przeciw nowotworom.

Awokado – źródło witamin chroniących przed rakiem

Awokado przez wielu uważane za warzywo tak naprawdę jest owocem, którego leczniczej mocy nadal nie doceniamy, być może z powodu tego, iż nie posiada uwielbianego przez człowieka słodkiego smaku. W zielonym miąższu owocu znajdziemy słynące z silnego działania antyoksydacyjnego witaminy A, C, E oraz likopen i kwas oleinowy, który pomaga zapobiegać nowotworowi prostaty oraz piersi.

Antynowotworowe działanie pestek moreli

Stosowanie pestek moreli, a raczej gorzkich jąder, które znajdziemy pod twardą osłonką pestki pozwala nie tylko zapobiegać, ale także wyleczyć niemal każdy rodzaj nowotworu. Dlaczego, więc pestki moreli nie są wykorzystywane w leczeniu raka przez medycynę konwencjonalną? Dzieje się tak z kilku powodów – po pierwsze i najważniejsze tak banalny lek, jak pestki moreli i innych owoców, które zawierają witaminę B17 nie przyniosłyby zysków koncernom farmaceutycznym.

Pestki moreli, jabłek, wiśni, czereśni, nektaryn oraz śliwek zawierają oprócz amigdaliny, czyli witaminy B17 także cyjanek, który jak wiadomo jest silną trucizną, ale spożywany w określonej ilości nie jest w stanie wyrządzić nam krzywdy – w przypadku moreli bezpieczna dawka dobowa witaminy B17 to 1 pestka na 4,5 kg wagi ciała.

Polecamy Wam pestki moreli jak zawsze naturalne, które w dobrej cenie możecie kupić tutaj.

Witamina B17 od lat wykorzystywana jest w medycynie alternatywnej, jako lek na raka, a jej stosowanie przynosi rewelacyjne efekty. Co ważne nie tylko zapobiega nowotworom, ale także radzi sobie z ich leczeniem, jednak tylko wówczas, gdy organizm nie był wcześniej osłabiony chemioterapią. Dokładne badania na temat właściwości antynowotworowych pestek moreli nie są uznawane za wiarygodne przez lekarską społeczność, jednak fakty mówią same za siebie. Zawarta w gorzkich jądrach moreli amigdalina pozwala wyleczyć nowotwory, a przyjmowana w rozsądnych dawkach na pewno nam nie zaszkodzi, może jedynie pomóc uniknąć raka, zwłaszcza osobom należącym do grupy podwyższonego ryzyka.

Dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat działania witaminy B17 gorąco polecamy książkę Petera Kerna – “Witamina B17 – lekarstwo na raka”. Peter Kern jest terapeutą medycyny naturalnej. Specjalizuje się w problematyce zatruć metalami ciężkimi oraz w naturalnych metodach leczenia chorób nowotworowych. W tym przewodniku, który jest poradnikiem pacjenta zamieścił wszystko na temat witaminy B17 i jej praktycznego zastosowania. Książkę za jedyne 20zł i nawet z bezpłatnym doręczeniem możecie kupić tutaj.

 

Źródło zdjęcia: www.batafood.com

 

O blogu Polaku, lecz się sam! Na naszym blogu znajdziecie informacje dotyczące zdrowego, naprawdę zdrowego sposobu odżywiania, co robić by nie zachorować, co robić gdy już się zachoruje – tak naprawdę chcemy agregować te wszystkie informacje, które gdzieś w internecie funkcjonują, ale są lepiej lub gorzej widoczne, a czasem zupełnie nieodkryte. Chcemy Wam pokazać świat, w którym zdrowie i uzdrawianie to połączenie leczenia ciała, podświadomości i ducha. A takiego podejścia tradycyjna medycyna niestety Wam nie zapewni. Zajrzyjcie także na nasz profil na facebook’u: https://www.facebook.com/PolakuLeczSieSam

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.