Śmierć komórek nowotworowych w 42 dni: austriacki sok wyleczył tysiące osób z raka

Śmierć komórek nowotworowych w 42 dni: austriacki sok wyleczył tysiące osób z raka

„W moim pojęciu, leczenie polega na przywróceniu źle funkcjonującego organizmu do pełnego, nieograniczonego funkcjonowania, nie na usuwaniu jego części poprzez operację bądź amputację.”

Powyższy cytat to słowa Rudolf Breussa, austriackiego naturopaty i zielarza. Wykazywał się on ogromną wiedzą, zrozumieniem i miłością do zdrowia. Urodzony w 1899 roku, poświęcił swoje życie odnalezieniu alternatywnej terapii raka.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Breuss twierdził, że do 1950 roku wyleczył ponad 2000 pacjentów. Oszacował, że do roku 1986, kolejnych 45 tysięcy pacjentów z nowotworami i innymi „nieuleczalnymi” chorobami wyleczyło się dzięki użyciu jego metod.

Jak to działa?

Terapia antynowotworowa Breussa trwa 42 dni. Ponieważ komórki rakowe mają zupełnie inny metabolizm niż zdrowe komórki, dieta Breussa jest zaprojektowana tak, aby zagłodzić komórki nowotworowe nie dostarczając im żadnych protein z pokarmów stałych. Dieta nie uszkadza zdrowych.

Podczas 42-dniowego postu, wszystkie surowe owoce i warzywa są przyjmowane w formie płynnej. Breuss rygorystycznie upiera się, że pacjenci z nowotworami nie mogą jeść ani pić nić poza sokami i herbatami.

Wszystkie warzywa i owoce muszą pochodzić z rolnictwa ekologicznego, a wszelkie osady muszą zostać usunięte. Teoria Breussa zakłada, że komórki nowotworowe mogą przeżyć tylko na proteinach pochodzących z pokarmów stałych. Więc jeśli przez 42 dni nie będziesz pić nic poza sokami warzywnymi i herbatą, komórki nowotworowe umrą, podczas gdy zdrowe komórki będą miały się całkiem dobrze.

Surowe soki z owoców i warzyw od zawsze były używane i polecane w medycynie naturalnej jako część procesu leczenia na wiele dolegliwości i chronicznych chorób.

Surowe soki zawierają antyoksydanty i żywe enzymy, które nauka zaklasyfikowała jako bardzo istotny składnik diety każdego, kto chce zachować zdrowie i utrzymać ochronę przed toksynami z otaczającego środowiska.

Przepis na sok zabijający komórki rakowe

Breuss opracował formułę soku składającą się z buraków, marchwi, selera korzeniowego, rzodkwi i ziemniaków w odpowiednich proporcjach. Sok przywraca równowagę podstawowych pierwiastków, niezbędnych do odżywienia ciała. W połączeniu z sokiem, Breuss polecał różne herbaty ziołowe w celu zwiększenia efektu oczyszczania.

Składniki:

  • 1 burak
  • 1 marchewka
  • 1 seler
  • ½ ziemniaka
  • 1 rzodkiewka

Wszystkie składniki należy wrzucić do kielicha blendera i dobrze zblendować. Następnie przelać całość do szklanki i wypić powoli, lecz w krótkim czasie.

O kobiecie, która z raka piersi wyleczyła się surową dietą i surowymi sokami przeczytać możecie w tym artykule.

 

Źródło: http://www.barenaturaltruth.com/vegetable-juice-cured-cancer/

Podobne artykuły

komentarzy

  1. jeżykiziemba
    9 października 2017 o 22:28 Odpowiedz

    Podobno krowie placki są najlepsze na raka. Trzeba przykładać do bolącego miejsca

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.