Szkolenia

Na tej stronie znajdziesz listę aktualnie dostępnych szkoleń, które organizujemy:

26-27 października

Tytuł: Choroby neurodegeneracyjne
Prowadzący: Bogusław Wyszyński
Miejsce: Warszawa
Termin: 26-27 października
Cena: 
450zł

2-DNIOWE spotkanie z Bogusławem Wyszyńskim – sam wygrał walkę z nowotworem, wyleczył mamę z Alzheimera, pomógł setkom innych osób. Temat zbilansowanych kwasów tłuszczowych jest mu niezwykle bliski – tłumaczy i wyjaśnia, dlaczego są tak ważne dla naszego zdrowia i dlaczego bez nich nie możemy wyzdrowieć - także dlaczego są kluczowe w chorobach neurodegeneracyjnych. Spotkanie z nim zmienia spojrzenie na to jak podchodzić do leczenia chorób przewlekłych.

Dwudniowe szkolenie w formie wykładu, spotkania, miłego wieczoru z kolacją w sobotę - tak by każdy miał możliwość porozmawiania o swoich problemach.

16-17 listopada 2019

Tytuł: Energetyczna Lewatywa
Prowadzący: Sebastian Sarnowicz
Miejsce: SZKOLENIE ON-LINE
Termin: 16-17 listopada
Cena:
697zł 497zł

Sebastian to wybitny specjalista suplementacji - występował na Rewolucji Zdrowia nie jeden raz każdorazowo zyskując uznanie oglądających. Tym razem zapraszamy na niesamowite, dwudniowe szkolenie on-line, przez internet, poświęcone jak stan psychiki i ducha wpływa na to, że chorujemy i co z tym zrobić. "Zdrowie zaczyna się od higieny rozumu. Tak jak oczyszczasz swoje ciało fizyczne, tak oczyść swój mózg ze wszystkiego co blokuje Cię przed zdrowieniem." Zapraszamy!

Ostatnie artykuły

Najbardziej komentowane

Zaloguj się na swoje konto

Wypełnij formularz niżej aby się zarejestrować

Odzyskaj hasło

Proszę podać nazwę użytkownika lub adres e-mail aby zresetować hasło.