Kto wystąpi w marcu na Rewolucji Zdrowia?

Kto wystąpi w marcu na Rewolucji Zdrowia?

Najbliższa, 4. już edycja internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia startuje 1 marca i jak zwykle potrwa przez 4 kolejne dni. Jak zawsze wystąpi 8 prelegentów (po 2 dziennie). Chciałbym przedstawić Wam tych, którzy będą głównymi aktorami imprezy. Warto też dodać, że motywem przewodnim naszej już prawie wiosennej konferencji będzie “Oczyszczanie kluczem do zdrowia” – skupimy się na tym, ale nie tylko. Nie zabraknie innych tematów, nieraz zaskakujących (gwarantuję!) i oczywiście konkursu z cennymi nagrodami.

Rewolucja Zdrowia to jedyne takie wydarzenie w Polsce, w którym możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Codziennie od. godz. 19:00, przez 4 kolejne dni rozmawiamy o zdrowiu, o tym jak pokonywać problemy zdrowotne, co stosować, od czego zacząć drogę ku lepszemu. Na konferencji wystąpiło dotąd mnóstwo znakomitości w tym m.in. Jerzy Zięba, Łukasz Lubicki, prof. Siergiej Batieczko, Roman Nacht i wielu, wielu więcej.

Oto kto zagości podczas nadchodzącej edycji:

Stanisław A. Penksyk

Znany już niektórym z Was z jednego z moich webinarów. Stanisław A. Penksyk, autor bestsellera “Nie daj się umrzeć”, specjalista pracy z podświadomością, a przede wszystkim osoba, która wspaniale opowiada jak powracać do zdrowia – także w oparciu o własne perypetie związane z 3 nowotworami. Porozmawiamy o jego drodze, o totalnej biologii i o tym co zrobić, by zmienić swoje negatywne nastawienie do problemów zdrowotnych.

Bogusław Wyszyński

Człowiek oddany naturze, żyjący z dala od cywilizacji jaką znamy na codzień. Ciężkie doświadczenia zdrowotne nauczyły go jak należy słuchać organizmu i co robić, by powracać do zdrowia. Dzisiaj ma własne gospodarstwo, w którym hoduje ryby, a wraz z synem produkuje zdrowotne oleje pomagające w leczeniu wielu, wielu schorzeń przewlekłych. Porozmawiamy o tym czy grypa może być dla nas dobra, o utrzymywaniu zdrowia na codzień i jak ważne są zdrowe tłuszcze w codziennej diecie.

Katarzyna Załuska

Zajmuje się naturoterapią od ponad 10 lat. Pracowała ze znanymi osobistościami jak Ryszard Grzebyk, Ferdynand Barbasiewicz. Wdraża kompleksowe programy powrotu do zdrowia, podkreśla istotę i ważkość oczyszczania organizmu, a w szczególności wątroby. Porozmawiamy o przyczynach chorób, etapach pracy nad sobą, także w kontekście konkretnych schorzeń, o diecie, ćwiczeniach, jodze, oddychaniu i wiele, wiele więcej…

Sebastian Sarnowicz

Nie znam drugiej osoby, która tak świetnie jak Sebastian znałaby zależności pomiędzy przyczynami i skutkami zachodzącymi w naszych organizmach. Ekspert suplementacji “z głową”, specjalista od przywracania organizmu do homeostazy. Z Sebastianem porozmawiam o toksynach, witaminach oraz potrzebie snu – wszystko na planie detoksykacji organizmu, a tym samym powrotu do zdrowia.

Roman Nacht

Tej osoby wielu z Was przedstawiać nie muszę. Pan Roman Nacht, był już raz gościem Rewolucji Zdrowia. Porozmawiamy ponownie o medycynie energetycznej i tych aspektach leczenia, które na codzień mogą nam, przeciętnym ludziom, wydawać się zupełnie niesamowite. Wiedza Romana Nachta i doświadczenia w pracy z jego klientami gwarantują, że dowiecie się mnóstwa nowych rzeczy o zdrowiu, energiach i pokonywaniu tego co niemożliwe.

Anna Mikołajczyk

Naturoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się m.in. hipnoterapią, w swojej praktyce stosuje także elementy totalnej biologii. Założycielka centrum medycyny naturalnej Medam. Diagnozuje, analizuje, zaleca podejście holistyczne. Na czym polega innowacyjność jej podejścia? O tym będziemy rozmawiać podczas Rewolucji Zdrowia.

Grzegorz Jabłoński

Co kręgosłup może mieć wspólnego z oczyszczaniem? Jest to zaskakujące, a jednak ma. Okazuje się, że problemy z układem kostnym zakłócają prawidłową pracę innych narządów. Z rozmowy dowiemy się jak zadbać o układ kostny, jakie ćwiczenia możemy zastosować, by procesy oczyszczania w organiźmie przebiegły sprawniej. Grzegorz Jabłoński wspaniale i barwnie opowiada, zawsze przyciągając mnóstwo uwagi. Warto posłuchać!

Grażyna Kotlorz

“Pożywienie jest życiem. Jeśli jest przyjmowane odpowiednio, przedłuża młodość i zwiększa długowieczność. Niewłaściwie przyjmowane pożywienie wytwarza toksyny i w efekcie odbiera życie” (Caraka Sutra Sthana). To jedna z zasad Ayurwedy – i właśnie z Grażyną Kotlorz porozmawiamy czym jest i jak ayurweda pozwala na powrót do zdrowia, także tym którzy wątpią.

Zarejestruj się i uczestnicz na żywo BEZPŁATNIE

Co zrobić, aby uczestniczyć? To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Rewolucja Zdrowia i zarejestrować swój udział. Rejestracja jak też uczestnictwo na żywo jest zupełnie BEZPŁATNE. A jeśli jeszcze się wahasz to sprawdź opinie jakie otrzymaliśmy po poprzednich edycjach.

Na koniec mam do Ciebie prośbę

Podziel się proszę tą wiadomością ze swoimi bliskimi, znajomymi – niech oni też uczestnicą w wydarzeniu, z którego wyniosą mnóstwo ciekawej i przydatnej wiedzy dotyczącej ich zdrowia. Być może dzięki temu komuś bardzo pomożesz. Dziękuję!

Podobne artykuły

Napisz komentarz