Kto wystąpi w marcu na Rewolucji Zdrowia?

Kto wystąpi w marcu na Rewolucji Zdrowia?

Najbliższa, 4. już edycja internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia startuje 1 marca i jak zwykle potrwa przez 4 kolejne dni. Jak zawsze wystąpi 8 prelegentów (po 2 dziennie). Chciałbym przedstawić Wam tych, którzy będą głównymi aktorami imprezy. Warto też dodać, że motywem przewodnim naszej już prawie wiosennej konferencji będzie “Oczyszczanie kluczem do zdrowia” – skupimy się na tym, ale nie tylko. Nie zabraknie innych tematów, nieraz zaskakujących (gwarantuję!) i oczywiście konkursu z cennymi nagrodami.

Rewolucja Zdrowia to jedyne takie wydarzenie w Polsce, w którym możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Codziennie od. godz. 19:00, przez 4 kolejne dni rozmawiamy o zdrowiu, o tym jak pokonywać problemy zdrowotne, co stosować, od czego zacząć drogę ku lepszemu. Na konferencji wystąpiło dotąd mnóstwo znakomitości w tym m.in. Jerzy Zięba, Łukasz Lubicki, prof. Siergiej Batieczko, Roman Nacht i wielu, wielu więcej.

Oto kto zagości podczas nadchodzącej edycji:

Stanisław A. Penksyk

Znany już niektórym z Was z jednego z moich webinarów. Stanisław A. Penksyk, autor bestsellera “Nie daj się umrzeć”, specjalista pracy z podświadomością, a przede wszystkim osoba, która wspaniale opowiada jak powracać do zdrowia – także w oparciu o własne perypetie związane z 3 nowotworami. Porozmawiamy o jego drodze, o totalnej biologii i o tym co zrobić, by zmienić swoje negatywne nastawienie do problemów zdrowotnych.

Bogusław Wyszyński

Człowiek oddany naturze, żyjący z dala od cywilizacji jaką znamy na codzień. Ciężkie doświadczenia zdrowotne nauczyły go jak należy słuchać organizmu i co robić, by powracać do zdrowia. Dzisiaj ma własne gospodarstwo, w którym hoduje ryby, a wraz z synem produkuje zdrowotne oleje pomagające w leczeniu wielu, wielu schorzeń przewlekłych. Porozmawiamy o tym czy grypa może być dla nas dobra, o utrzymywaniu zdrowia na codzień i jak ważne są zdrowe tłuszcze w codziennej diecie.

Katarzyna Załuska

Zajmuje się naturoterapią od ponad 10 lat. Pracowała ze znanymi osobistościami jak Ryszard Grzebyk, Ferdynand Barbasiewicz. Wdraża kompleksowe programy powrotu do zdrowia, podkreśla istotę i ważkość oczyszczania organizmu, a w szczególności wątroby. Porozmawiamy o przyczynach chorób, etapach pracy nad sobą, także w kontekście konkretnych schorzeń, o diecie, ćwiczeniach, jodze, oddychaniu i wiele, wiele więcej…

Sebastian Sarnowicz

Nie znam drugiej osoby, która tak świetnie jak Sebastian znałaby zależności pomiędzy przyczynami i skutkami zachodzącymi w naszych organizmach. Ekspert suplementacji “z głową”, specjalista od przywracania organizmu do homeostazy. Z Sebastianem porozmawiam o toksynach, witaminach oraz potrzebie snu – wszystko na planie detoksykacji organizmu, a tym samym powrotu do zdrowia.

Roman Nacht

Tej osoby wielu z Was przedstawiać nie muszę. Pan Roman Nacht, był już raz gościem Rewolucji Zdrowia. Porozmawiamy ponownie o medycynie energetycznej i tych aspektach leczenia, które na codzień mogą nam, przeciętnym ludziom, wydawać się zupełnie niesamowite. Wiedza Romana Nachta i doświadczenia w pracy z jego klientami gwarantują, że dowiecie się mnóstwa nowych rzeczy o zdrowiu, energiach i pokonywaniu tego co niemożliwe.

Anna Mikołajczyk

Naturoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się m.in. hipnoterapią, w swojej praktyce stosuje także elementy totalnej biologii. Założycielka centrum medycyny naturalnej Medam. Diagnozuje, analizuje, zaleca podejście holistyczne. Na czym polega innowacyjność jej podejścia? O tym będziemy rozmawiać podczas Rewolucji Zdrowia.

Grzegorz Jabłoński

Co kręgosłup może mieć wspólnego z oczyszczaniem? Jest to zaskakujące, a jednak ma. Okazuje się, że problemy z układem kostnym zakłócają prawidłową pracę innych narządów. Z rozmowy dowiemy się jak zadbać o układ kostny, jakie ćwiczenia możemy zastosować, by procesy oczyszczania w organiźmie przebiegły sprawniej. Grzegorz Jabłoński wspaniale i barwnie opowiada, zawsze przyciągając mnóstwo uwagi. Warto posłuchać!

Grażyna Kotlorz

“Pożywienie jest życiem. Jeśli jest przyjmowane odpowiednio, przedłuża młodość i zwiększa długowieczność. Niewłaściwie przyjmowane pożywienie wytwarza toksyny i w efekcie odbiera życie” (Caraka Sutra Sthana). To jedna z zasad Ayurwedy – i właśnie z Grażyną Kotlorz porozmawiamy czym jest i jak ayurweda pozwala na powrót do zdrowia, także tym którzy wątpią.

Zarejestruj się i uczestnicz na żywo BEZPŁATNIE

Co zrobić, aby uczestniczyć? To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Rewolucja Zdrowia i zarejestrować swój udział. Rejestracja jak też uczestnictwo na żywo jest zupełnie BEZPŁATNE. A jeśli jeszcze się wahasz to sprawdź opinie jakie otrzymaliśmy po poprzednich edycjach.

Na koniec mam do Ciebie prośbę

Podziel się proszę tą wiadomością ze swoimi bliskimi, znajomymi – niech oni też uczestnicą w wydarzeniu, z którego wyniosą mnóstwo ciekawej i przydatnej wiedzy dotyczącej ich zdrowia. Być może dzięki temu komuś bardzo pomożesz. Dziękuję!

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.