Dlaczego nie otrzymuję e-maila?

Jeśli właśnie się zarejestrowałeś lub po prostu nie dochodzą do Ciebie emaile z "Polaku, lecz się sam" albo od Piotra, to koniecznie zapoznaj się z tą stroną.

To bardzo ważne, by zwłaszcza odnaleźć emaila z potwierdzeniem rejestracji. Jego brak uniemożliwi Ci dostęp do dalszych cennych informacji. Poświęć więc 3 minuty na wykonanie tych kroków, a nie będziesz żałować.

Oto kroki jakie wykonaj, by odnaleźć wiadomość email, którą do Ciebie wysłaliśmy:

1

Sprawdź główną skrzynkę odbiorczą

E-mail, który od nas dostajesz jest najczęściej zaadresowany od "Polaku, lecz się sam" - zlokalizuj najnowsze wiadomości, kliknij pobierz nowe wiadomości. Jeśli go tam nie ma przejdź do p. 2.

2

Sprawdź folder poczty niechcianej (spam)

Upewnij się, że wiadomość nie została potraktowana przez Twoją pocztę jako niechciana - sprawdź folder spam lub poczty niechcianej. Zaznacz, że jest to wiadomość pożądana, a następnie przenieś ją do głównej skrzynki odbiorczej. Jeśli wiadomości nie ma w spamie przejdź do p. 3.

3

Sprawdź pozostałe foldery poczty

Wielu dostawców poczty w celu  segregacji poczty oferuje automatyczne przenoszenie ich do rozmaitych folderów, np. Oferty lub Inne. Zaloguj się do swojej poczty przez stronę internetową poczty i spróbuj zlokalizować wiadomość, a następnie przenieś ją do głównej skrzynki odbiorczej. Poniżej pokazujemy jak to zrobić w przypadku popularnych serwisów pocztowych.

JAKIEJ POCZTY UŻYWASZ?

Odnajdź z listy poniżej swojego dostawcę poczty i kliknij, by zobaczyć jak odnaleźć wiadomość:

  • Gmail
  • WP.PL
  • O2.pl
  • gazeta.pl
  • interia.pl
  • ONET

1. Przejdź na stronę gmail.com i zaloguj się do swojej poczty.

2. Po zalogowaniu powinieneś widzieć tego typu ekran:​

3. Zwróć uwagę na zakładki Społeczności, Oferty i Powiadomienia. Przejdź do nich, w jednej z nich z pewnością odnajdziesz email od nas:

4. Po odnalezieniu emaila w jednej z zakładek KONIECZNIE przenieś go do folderu Główne.

Jeśli mimo to nie odnajdziesz od nas wiadomości pisz na nasz adres email: info@polakuleczsiesam.pl - pomożemy!