Logowanie do Klubu RZ
Logowanie do Sklepu

O blogu

O blogu

Co czyni nas wyjątkowymi?

Polaku, lecz się sam!

To hasło, oczywiście nieco przejaskrawione, tak naprawdę oddaje jednak naszą smutną codzienną rzeczywistość. Rzeczywistość, która wydaje się piękna i kolorowa dopóki nie zacznie szwankować nasze zdrowie. Pół biedy gdy są to rzeczy o charakterze ostrym (np. złamania, przeziębienia, zranienia, itp.). Gorzej gdy dopada Was choroba przewlekła. Z nią współczesna, tradycyjna medycyna nie daje sobie za dobrze rady. Ba, w wielu wypadkach radzi sobie gorzej niż 100 lat temu (naprawdę), gdyż proponuje rozwiązania wywołujące takie skutki uboczne, że o leczeniu trudno mówić.

Na naszym blogu znajdziecie informacje dotyczące zdrowego, naprawdę zdrowego sposobu odżywiania, co robić by nie zachorować, co robić gdy już się zachoruje - chcemy agregować te wszystkie informacje, które odnajdujemy, których dowiadujemy się od naszych webinarowych gości oraz które wynikają z naszego własnego doświadczenia.

Chcemy Wam pokazać świat medycyny naturalnej, w którym zdrowie i uzdrawianie to połączenie  ciała, podświadomości i ducha. A takiego podejścia tradycyjna medycyna niestety Wam nie zapewni.

Pamiętajcie też o tym, że każdy człowiek jest inny i nie każdy musi znosić każdą terapię w taki sam sposób. A przed stosowaniem każdego środka skonsultujcie się ze swoim lekarzem lub farmaceutą 🙂

My w mediach społecznościowych:

My w mediach społecznościowych:

43k+ fanów i 44k+ obserwujących

6500+ subskrypcji

200+ obserwujących

38k+ fanów i 36k+ obserwujących

2500+ subskrypcji

200 obserwujących

Rewolucja Zdrowia

Jedyna w Polsce internetowa konferencja poświęcona medycynie naturalnej.

To pierwsza i jak dotąd jedyna konferencja internetowa poświęcona medycynie naturalnej. Odbywa się cyklicznie, co kilka miesięcy. W jej ramach prowadzimy rozmowy z zaproszonymi gośćmi na tematy poświęcone zdrowiu, sposobom leczenia chorób przewlekłych oraz temu co robić, by pozostać zdrowym. A wśród gości same znakomitości m.in.: Jerzy Zięba, profesor Siergiej Batieczko, dr Jan Kołodziejczyk i wielu, wielu innych. Uczestnictwo na żywo w wydarzeniu jest BEZPŁATNE, wszystko co trzeba zrobić to dokonać rejestracji na stronie Rewolucji Zdrowia.

Co mówią o konferencji jej uczestnicy?

Konferencja była zorganizowana w profesjonalny i ciekawy sposób. Szczególnie doceniam: możliwość darmowego uczestnictwa na żywo, różnorodność gości i podejmowanych tematów, możliwość wydłużenia czasu w razie potrzeby, wzbogacenie dodatkowymi materiałami (dogrywka z pożegnaniem, e-booki, e-maile wprowadzające/podsumowujące), konkursy z interesującymi nagrodami.

Ewa

Bardzo ciekawi gości i interesujące tematy. Jestem zadowolona, że mogę dowiedzieć się z rewolucji zawsze czegoś nowego i przydatnego.

Barbara

Bardzo potrzebna inicjatywa, super wykłady , oczywiście najlepsze te które dostarczają jak najwięcej informacji chociażby haseł które później samemu można rozwinąć szukając dalszej informacji w internecie.

Sylwia

Powyższe opinie to tylko 3 przykładowe z ponad 1500, które wpłynęły po ostatniej edycji Rewolucji Zdrowia.

Liczby

"Polaku, lecz się sam!" oraz "Rewolucja Zdrowia" w liczbach.

Nasze 2 inicjatywy gromadzą mnóstwo osób, dzięki czemu możemy dzielić się wiedzą z szerokim audytorium. Oto najważniejsze liczby podsumowujące nasze 2 główne serwisy:

25k

Uczestników Rewolucji Zdrowia

44k

Fanów na facebooku.

I ciągle wzrasta 🙂

1000+

Wpisów na blogu - codziennie przybywa min. 1

40

eBooków pełnych wiedzy dostępnych w ofercie bloga

1500+​​​​

Pozytywnych opini o naszych działaniach w ramach Rewolucji Zdrowia

Nasz zespół

Nazywam się Piotr Szponarski i jestem założycielem bloga oraz pomysłodawcą Rewolucji Zdrowia. Od 2015 roku czyli od momentu powstania bloga pragnę dzielić się z czytelnikami wiedzą na temat naturalnych sposobów radzenia sobie z problemami zdrowotnymi. Codziennie poświęcam mnóstwo czasu na znajdowanie nowych, wartościowych informacji, którymi mógłbym podzielić się z osobami szukającymi pomocy.

Aktualnie w zespole "Polaku, lecz się sam!" pracują jeszcze 2 inne osoby wspomagające mnie i tworzące treści na bloga, do eBooków, a także organizujące wydarzenia stacjonarne jak szkolenia i wystąpienia.

Jeśli chcesz nawiązać z nami kontakt to kliknij tutaj.

Dołącz do naszego newslettera


Warto być z nami!

Dołącz do naszego newslettera - nie tylko otrzymasz mnóstwo wartościowej wiedzy o medycynie naturalnej, ale również będziesz mógł uczestniczyć w Rewolucji Zdrowia. Otrzymasz także na start ten eBook, dzięki któremu poznasz przepisy na moich 5 ulubionych zup do zrobienia w 15 minut 🙂