Logowanie do Klubu RZ
Logowanie do Sklepu

Tutaj wreszcie weźmiesz się za swoje zdrowie. Na poważnie!

Nad tymi programami spędziłem wraz z moimi współpracownikami wiele godzin dopracowując je w szczegółach. Skorzystało z nich kilkaset osób. Podjęli odważną decyzję, by wreszcie wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie we własne ręce - działając. 

Przejrzyj poniższą listę. Czas na działanie także dla Ciebie. Wybierz jeden z programów i zacznij działać także i Ty.

Poznaj Programy


14 Dni Bez Mięsa, Chleba i Cukru

Program eliminacji złych produktów z diety

Mięso nie jest złe. Mięso jest dobre. Jednak zdrowy człowiek to taki, który nie je toksycznego mięsa hodowlanych zwierząt. A zdrowe mięso to takie, które nie pochodzi z przemysłowej hodowli. Takie niestety jest głównie sprzedawane w sklepach. Tym niemniej mięsa jemy za dużo, a to też nie wpływa pozytywnie na nasze zdrowie.

Co więc robić?

Odpowiedzią jest Program 14 Dni Bez Mięsa, Chleba i Cukru, który da nie tylko Twojemu ciału odpocząć od tego najbardziej je obciąża, ale również poczujesz przypływ energii, a dodatkowo przekonasz się, że nie zawsze trzeba jeść chleb na kolację, by nie odczuwać głodu. Spróbuj!

Jak Pokonać Problemy ze Snem?

Program Poprawy Jakości Snu

Oto kompleksowy program poprawy jakości Twojego snu składający się z eBooka oraz zestawu specjalnych nagrań audio. Ebook składa się z 8 szeroko opisanych rozdziałów obejmującego Program 6-kroków, który w 30 dni jest w stanie przywrócić dobry sen.


Dodatkowo: 4 specjalne nagrania audio, które wprowadzą Twój umysł w odpowiedni stan przed snem: Zaśnij szybko, Gonitwa myśli, Spokojny, lekki sen oraz Uwolnij stres.

Klub Rewolucji Zdrowia

Maksimum wiedzy przez cały rok

Jest takie specjalne miejsce, w którym otrzymujesz to co najlepsze. Całą wiedzę i siłę osób, które spotykają się z nami w projekcie Rewolucja Zdrowia - ich wiedza i moje wsparcie. To znajdziesz w Klubie Rewolucji Zdrowia.


W ramach comiesięcznej subskrypcji otrzymujesz ogrom materiałów dedykowanych zdrowiu: webinary, eBooki pełne wiedzy, szkolenia na żywo z ekspertami, szkolenia z odtworzenia, książki, specjalne artykuły i rabaty. To prawdopodobnie najlepszy taki program w Polsce. Sprawdź szczegóły.

Program 336

Zmień nawyki zdrowotne

Program 336 Odnowy Zdrowia i Pozytywnych Zmian w Życiu opiera się na 3 elementach, które doskonale znasz: ciele, głowie i duszy. Pozbawiony restrykcji, ale pokazujący krok po kroku co robić, by wreszcie poczuć, że naprawdę żyjesz.

Dlaczego 336?

336 godzin to dokładnie 14 dni. 2 tygodnie, w trakcie których będziesz mieć optymalną ilość czasu, by wdrożyć powoli i bez pośpiechu to wszystko co jest istotne, tak abyś dalej mógł kontynuować tę drogę samodzielnie. 336 także dlatego, że wiele z zadań, które będziesz wykonywać będą na tyle krótkie (od 3 do 6 minut), że na pewno sobie z nimi poradzisz dając impuls do nowego życia!

Dołącz do Grona 30.000+ Subskrybentów

Czas wykonać pierwszy krok ku poprawie Twojego zdrowia. Dołącz do grona subskrybentów, odbierz eBooka na start: