Logowanie do Klubu RZ

Tutaj wreszcie weźmiesz się za swoje zdrowie. Na poważnie!

Nad tymi programami spędziłem wraz z moimi współpracownikami wiele godzin dopracowując je w szczegółach. Skorzystało z nich kilkaset osób. Podjęli odważną decyzję, by wreszcie wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie we własne ręce - działając. 

Przejrzyj poniższą listę. Czas na działanie także dla Ciebie. Wybierz jeden z programów i zacznij działać także i Ty.

Poznaj Programy


Program 336

Zmień nawyki zdrowotne

Program 336 Odnowy Zdrowia i Pozytywnych Zmian w Życiu opiera się na 3 elementach, które doskonale znasz: ciele, głowie i duszy. Pozbawiony restrykcji, ale pokazujący krok po kroku co robić, by wreszcie poczuć, że naprawdę żyjesz.

Dlaczego 336?

336 godzin to dokładnie 14 dni. 2 tygodnie, w trakcie których będziesz mieć optymalną ilość czasu, by wdrożyć powoli i bez pośpiechu to wszystko co jest istotne, tak abyś dalej mógł kontynuować tę drogę samodzielnie. 336 także dlatego, że wiele z zadań, które będziesz wykonywać będą na tyle krótkie (od 3 do 6 minut), że na pewno sobie z nimi poradzisz dając impuls do nowego życia!

Wiosenny Detoks Wątroby

Oczyszczanie organizmu

Wiosenny Detoks Wątroby to projekt zrealizowany przez Magdę Matuszewską z holiq.pl - specjalistkę Medycyny Chińskiej. A wiosna to idealny czas na oczyszczanie. Wszystko dookoła budzi się do życia, Ty też powinieneś.

Jak mówi Magda: W Medycynie Chińskiej, którą się zajmuję, uważa się, że najlepszy czas na oczyszczanie to okres Dojo, czyli okres przejściowy między porami roku. Choć zgodnie z chińskim kalendarzem czas ten przypada na koniec stycznia do połowy lutego, nas w Polsce obowiązują trochę inne pory roku. Dlatego dla osób mieszkających w Polsce to właśnie wiosna jest najlepsza na detoks!

Klub Rewolucji Zdrowia

Maksimum wiedzy przez cały rok

Jest takie specjalne miejsce, w którym otrzymujesz to co najlepsze. Całą wiedzę i siłę osób, które spotykają się z nami w projekcie Rewolucja Zdrowia - ich wiedza i moje wsparcie. To znajdziesz w Klubie Rewolucji Zdrowia.


W ramach comiesięcznej subskrypcji otrzymujesz ogrom materiałów dedykowanych zdrowiu: webinary, eBooki pełne wiedzy, szkolenia na żywo z ekspertami, szkolenia z odtworzenia, książki, specjalne artykuły i rabaty. To prawdopodobnie najlepszy taki program w Polsce. Sprawdź szczegóły.

Jak Pokonać Problemy ze Snem?

Program Poprawy Jakości Snu

Oto kompleksowy program poprawy jakości Twojego snu składający się z eBooka oraz zestawu specjalnych nagrań audio. Ebook składa się z 8 szeroko opisanych rozdziałów obejmującego Program 6-kroków, który w 30 dni jest w stanie przywrócić dobry sen.


Dodatkowo: 4 specjalne nagrania audio, które wprowadzą Twój umysł w odpowiedni stan przed snem: Zaśnij szybko, Gonitwa myśli, Spokojny, lekki sen oraz Uwolnij stres.

Dołącz do Grona 30.000+ Subskrybentów

Czas wykonać pierwszy krok ku poprawie Twojego zdrowia. Dołącz do grona subskrybentów, odbierz eBooka na start:

Witaj Ponownie!

Zaloguj się na swoje konto

Odzyskaj hasło

Proszę podać nazwę użytkownika lub adres e-mail aby zresetować hasło.