Przełomowe odkrycie naukowców – australijskie jagody niszczą komórki nowotworowe!

Przełomowe odkrycie naukowców – australijskie jagody niszczą komórki nowotworowe!

Związek zawarty w australijskich jagodach Hylandia dockrillii jest niezwykle skuteczny w leczeniu niektórych nowotworów między innymi czerniaka oraz nowotworów twarzy i szyi – do takich wniosków doszli naukowcy QIMR Berghofer Medical Research Institute w Queensland w Australii.

Opublikowane wyniki badań dają nadzieję na skuteczne leczenie bardzo trudnych nowotworów. Naukowcy dowodzą, że związek zawarty w owocach Hylandia dockrillii rośliny rosnącej jedynie na terenie Australii daje niemal natychmiastowe efekty w postaci niszczenia komórek nowotworowych.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Opracowany przez badaczy związek o roboczej nazwie EBC-46 podczas testów laboratoryjnych wykazał się bardzo dużą skutecznością. Wśród 300 objętych testami zwierząt chorujących na nowotwory 75 % zostało wyleczonych dzięki „lekowi” uzyskanemu z australijskiej jagody. Co bardzo ważne działanie eksperymentalnego preparatu okazało się na tyle skuteczne, że u grupy wyleczonych zwierząt nie zaobserwowano wznowienia choroby nowotworowej.

Ośmioletnie badania pozwoliły dokładnie przebadać substancje zawarte w jagodach Hylandia dockrillii. Dzięki wnikliwym analizom okazało się, że związek EBC-46 nie tylko zaraz po wstrzyknięciu do nowotworu niszczy jego komórki, ale także mobilizuje układ odpornościowy chorego do lepszej pracy, dzięki czemu możliwe jest całkowite wyleczenie.

EBC-46 był do tej pory testowany m.in. na psach, u których zdiagnozowano różne typy nowotworów i z tego względu zostały one zakwalifikowane do uśpienia. Zaskakujące wyniki badań dają nadzieję, na opracowanie leku, który mógłby zmniejszyć umieralność wśród osób chorujących na czerniaka złośliwego oraz m.in. mięsaka komórek wrzecionowatych czy raka płaskonabłonkowego. Nowotwory te charakteryzują się bardzo dużą złośliwością i dają szybkie przeżuty oraz okazują się trudne w leczeniu operacyjnym ze względu na swoje umiejscowienie.

Odkrycie naukowców jest niewątpliwie przełomem, który może doprowadzić do powstania leku skutecznie niszczącego komórki nowotworowe i zapobiegającego nawrotom choroby. Niestety entuzjazm związany z odkryciem związku EBC-46 studzi nieco fakt, iż najprawdopodobniej nie będzie on mógł być wykorzystany w leczeniu wszystkich nowotworów, a także u pacjentów z zaawansowanym rakiem i przerzutami.

 

O blogu Polaku, lecz się sam! Na naszym blogu znajdziecie informacje dotyczące zdrowego, naprawdę zdrowego sposobu odżywiania, co robić by nie zachorować, co robić gdy już się zachoruje – tak naprawdę chcemy agregować te wszystkie informacje, które gdzieś w internecie funkcjonują, ale są lepiej lub gorzej widoczne, a czasem zupełnie nieodkryte. Chcemy Wam pokazać świat, w którym zdrowie i uzdrawianie to połączenie leczenia ciała, podświadomości i ducha. A takiego podejścia tradycyjna medycyna niestety Wam nie zapewni. Zajrzyjcie także na nasz profil na facebook’u: https://www.facebook.com/PolakuLeczSieSam

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.