Plaga rak [film]

Plaga rak [film]

W sieci pojawił się bardzo, bardzo dobry film na temat leczenia raka, jego przyczyn, metod akademickich i alterantywnych, a przede wszystkim tego jak wygląda współczesny system leczenia nowotworów – pisaliśmy już o tym wiele razy, tym razem wszystko podane w formie 45-minutowego filmu. W filmie pojawia się wiele osób mających styczność z nowotworami, w tym m.in. Jerzy Zięba i Matthias Rath. Pozycja obowiązkowa.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Podobne artykuły

 1. Sefine
  19 czerwca 2016 o 21:07 Odpowiedz

  Prawda. Nie mam słów. Sama na sobie doszłam do tych konkluzji. Ludzie obudźcie się. Myślcie. Weźcie w swoje ręce własne życie!

 2. Gosia
  21 czerwca 2016 o 00:20 Odpowiedz

  Polecam olejek kadzidlany, pomaga leczyc nowotwory http://www.dar-natury.eu

 3. Martyna
  26 września 2016 o 10:00 Odpowiedz

  Fajny film tylko kim jest ten gość w czarnej marynarce i czarnych okularach? Jego żenująca gra “aktorska” psuje profesjonalny wydźwięk tego filmu… Nie udostępnie dalej tego filmu, bo przez tego gościa tylko pogłębiłabym brak brania mnie na poważnie wśród inteligentnych ludzi.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.