Jerzy Zięba o systemie medycznym w Polsce

Jerzy Zięba o systemie medycznym w Polsce

Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli najnowszego filmu na Niezależnej TV z udziałem Jerzego Zięby serdecznie zachęcamy do jego obejrzenia.

Tym razem rozmowa koncentruje się wokół spraw związanych z leczniczą marihuaną, ale co ciekawe także w sprawach dotyczących systemu lecznictwa w Polsce. Warto obejrzeć i przyłączać się do akcji do czego gorąco zachęcamy.

Ciekawi nas Wasza opinia, co Wy sądzicie o polskiej służbie zdrowia i jak należy ją reformować. Piszcie w komentarzach poniżej.

 

O blogu Polaku, lecz się sam! Na naszym blogu znajdziecie informacje dotyczące zdrowego, naprawdę zdrowego sposobu odżywiania, co robić by nie zachorować, co robić gdy już się zachoruje – tak naprawdę chcemy agregować te wszystkie informacje, które gdzieś w internecie funkcjonują, ale są lepiej lub gorzej widoczne, a czasem zupełnie nieodkryte. Chcemy Wam pokazać świat, w którym zdrowie i uzdrawianie to połączenie leczenia ciała, podświadomości i ducha. A takiego podejścia tradycyjna medycyna niestety Wam nie zapewni. Zajrzyjcie także na nasz profil na facebook’u: https://www.facebook.com/PolakuLeczSieSam

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.