Owoce w diecie – tak czy nie?

Owoce w diecie – tak czy nie?

Owoce w diecie to temat rzeka. Z jednej strony słyszymy, że to bogactwo witamin, minerałów i antyoksydantów, a z drugiej, że zawierają dużo cukrów prostych i nie powinny ich spożywać cukrzycy i osoby na diecie. Jedni mówią, żeby jeść je w pierwszej połowie dnia, inni, że najlepiej na kolacje. Od nadmiaru sprzecznych informacji można dostać bólu głowy.

Wszystkich zainteresowanych tematem i chcących rozwiać wszelkie wątpliwości zapraszamy 17 sierpnia (czwartek) o godzinie 19.30 na webinar z dietetyk Pauliną Jamrozik. Paulina to dyplomowana dietetyk prowadząca poradnię dietetyczną MEDIS. Zafascynowana wpływem jedzenia na samopoczucie i zdrowie, od lat pomaga pacjentom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Rezultaty nieraz zaskakują samych podopiecznych.

17 sierpnia podczas webinaru będzie opowiadać właśnie o owocach. Zostaną poruszone takie kwestie jak prawidłowa ilość owoców w diecie, najlepsza pora dnia na ich spożywanie i indeks glikemiczny. Paulina powie też dla kogo owoce są najbardziej wskazane oraz przy jakich schorzeniach mogą pomóc.

Będzie również możliwość zadawania pytań.

Rejestracja na webinar jest bezpłatna!

Zapraszamy do zapisów pod tym linkiem: http://medis-online.pl/webinar-owoce/

Podobne artykuły

Odpowiedz