Kogo zobaczymy podczas Rewolucji Zdrowia? Przedstawiamy pełną listę prelegentów

Kogo zobaczymy podczas Rewolucji Zdrowia? Przedstawiamy pełną listę prelegentów

Już w czwartek 12 pażdziernika rozpoczynamy najnowszą edycję internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia. Przez 4 dni 8 prelegentów będzie się z nami dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami. A wśród nich same znakomitości, czołowe postaci polskiej medycyny naturalnej.

Podczas tej edycji chcemy Wam przedstawić maksymalnie dużo rozwiązań na to jak podchodzić do swojego zdrowia, gdzie szukać pomocy i do kogo się o tę pomoc zwracać – wszak często jesteśmy zagubieni i sami nie wiemy gdzie skierować kolejne kroki.

Dlatego poszukujmy prawdy i dociekajmy. A pomogą nam w tym następujący prelegenci (przedstawieni w kolejności występowania):

12 października, godz. 19:00

Profesor Siergiej Batieczko – postać, której nie trzeba specjalnie rekomendować.  Naukowiec, praktykujący lekarz i konsultant żywieniowy. Autor licznych publikacji na temat profilaktyki oraz rehabilitacji z wykorzystaniem metod wschodniej i zachodniej medycyny. W Polsce znany z wydanych książek, poruszających znaczenie kondycji kolagenu ustrojowego dla wyglądu, zdrowia i odporności na choroby oraz długości życia człowieka. Z Profesorem porozmawiamy o kluczowych czynnikach dla zdrowia człowieka – mnóstwo ciekawej i inspirującej wiedzy gwarantowane!

12 października, godz. 20:00

Romuald Kosznik – zapewne wielu z Was zna go już z naszych minionych webinarów oraz poprzedniej edycji naszej konferencji. Konsultant Totalnej Biologii i Radykalnego Wybaczania, uczestnik wielu konferencji.

 

 

 

13 października, godz. 19:00

Dr Janusz Kołodziejczyk –  Lekarz, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Stosuje z powodzeniem i satysfakcją refleksoterapię (klasyczną akupunkturę chińską, aurikulopunkturę, kraniopunkturę, klawiterapię, ryodoraku) – wszelkie metody kontrolujące i stymulujące procesy samoleczenia organizmu. Z Panem Doktorem porozmawiamy głównie o klawiterapii – dowiemy się więcej o tej nowatorskiej metodzie, w jakich schorzeniach warto ją stosować, jak pomaga pacjentom, na jakie rezultaty można liczyć.

13 października, godz. 20:00

Czyż trzeba przedstawiać Pana Jerzego Ziębę? Nie sądzę. Autor dwóch części “Ukrytych Terapii”, wykładowca na zjazdach i seminariach poświęconych medycynie naturalnej, prezes fundacji “Polacy dla Polaków”. Nie wszyscy się zgadzają z jego opiniami, natomiast trudno nie zgodzić się z tym, że Jerzy Zięba jak nikt w Polsce poszukuje i domaga się prawdy w tym jak mamy być diagnozowani i leczeni, drąży tematy niewygodne dla wielu, żąda zaprzestania praktyk, które powodują cierpienia tysięcy ludzi. Po ostatnich atakach w szczególności potrzebuje wsparcia od nas wszystkich. Pan Jerzy pojawi się u nas trzeci raz, postaramy się, by na koniec rozmowy znalazła się chwila czasu na zadanie kilku pytań.

14 października, godz. 19:00

Sławomir Salerek – “Od sześciu lat zajmuję się z pasją probiotechnologią widząc w niej jedynego sojusznika i jedyne antidotum na obecne czasy. Tą tezę w dużej mierze potwierdzają rosyjskojęzyczni naukowcy. Probiotyki i minerały – są niezbędne do tego, by zachować równowagę organizmu”. Miałem okazję już wiele razy rozmawiać z Panem Sławomirek – to prawdziwy pasjonat i człowiek o ogromnej wiedzy. Porozmwiamy o probiotykach i minerałach – będziecie zaskoczeni jakie zastosowania mogą mieć i do czego można je wykorzystywać. Koniecznie trzeba wysłuchać!

 

14 października, godz. 20:00

Grzegorz Jabłoński – Kręgarz, autor bardzo ciekawej metody 3×3 – to autorska metoda usuwania dolegliwości kręgosłupa i tzw. odkręgosłupowych, czyli pojawiających się w innych rejonach ciała ludzkiego takich jak: głowa, szyja, barki, łopatki, ramiona, łokcie, przedramiona, nadgarstki, dłonie, całe plecy, miednica, biodra, uda, kolana, podudzia i stopy. Jednym słowem w całym narządzie ruchu. A tym razem porozmawiamy z Panem Grzegorzem o tym jak problemy kręgosłupa wpływają na funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

15 października, godz. 19:00

Paulina Jamrozik – dietetyk, autorka programu 21 dniowego powrotu do zdrowia i zmiany nawyków. Przez jej gabinet przewinęło się setki pacjentów poszukujących nie tylko sposobu na odchudzenie, ale przede wszystkim na zdrowie. Paulina specjalizuje się w układaniu indywidualnych diet przy konkretnych chorobach, także autoimmunologicznych. Cyklicznie pojawia się w webinarach poświęconych różnym schorzeniom oraz sposobom jak z nich wychodzić dzięki sile diety oraz równowagi psychicznej. Tę rozmowę poświęcimy DETOKSYKCAJI ciała.

 

15 października, godz. 20:00

Ewa Naider – jest trenerem rozwoju osobistego oraz numerologiem. Jest również terapeutką, wykładowcą, prowadzi praktykę z zakresu doradztwa życiowego. Porozmawiamy z nią o ustawieniach Berta Hellingera, o tym jak dokonywać zmian w życiu, by odczuć poprawę w naszym zdrowiu – całość można sprowadzić do rozmowy na temat DETOKSYKACJI ducha. W rozmowie zapytamy się m.in. o to jak na nasze życie i zdrowie wpływają rzeczy pozornie nieistotne…

 

Warto być z nami przez 4 dni

Dołączajcie do Rewolucji Zdrowia i bądźcie z nami przez te 4 dni, zwłaszcza że wszystkim rozmowom na żywo można przysłuchiwać się zupełnie bezpłatnie siedząc w soim domu przed ekranem komputera. Wszystko co należy zrobić (jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś) to zarejestrować się na stronach internetowych Rewolucji Zdrowia. Po rejestracji koniecznie przeczytajcie wpis opisujący jak przysłuchiwać się rozmowom i gdzie odnaleźć email z linkiem w razie gdyby zaginął. Możecie także dowiedzieć się co działo się na poprzednich edycjach dzięki pakietom konferencyjnym  dostępnym tutaj oraz tutaj.

Do zobaczenia 12 października!

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.