Debata z udziałem Jerzego Zięby pokazuje jedno: szansa na współpracę jest odleglejsza niż się wydawało

Debata z udziałem Jerzego Zięby pokazuje jedno: szansa na współpracę jest odleglejsza niż się wydawało

Wtorkowa debata Jerzego Zięby z lekarzami wzbudziła ogromne emocje. Pod wczorajszym filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy – ich ilość jest niesamowita, także to wsparcie, które dawaliście było naprawdę wspaniałe. Moje odczucie jest takie: takie debaty są potrzebne, ale pokazała ona, że cel w postaci współpracy medycyny akademickiej i naturalnej oraz otwarcia środowiska lekarskiego na metody alternatywne jest odleglejszy niż nam się wydawało.

Postawa profesorów pokazała sztywność stanowiska lekarskiego w wielu kwestiach. Najdobitniejszym przykładem była reakcja na propozycję Jerzego Zięby, by sprawdzić czy można efektywniej leczyć pacjentów z glejakiem. Empirycznie na konkretnych przypadkach. Niestety reakcji właściwie brak, brak tym samym chęci tego, by sprawdzić czy jest może coś bardziej efektywnego niż aktualnie proponowane pacjentom metody. Wydaje mi się, że w grę wchodzi także ambicja środowiska profesorskiego, bo co by się stało gdyby się okazało, że metody zaproponowane przez Jerzego Ziębę mogłyby okazać się skuteczniejsze? Ucierpiałyby ambicje i pewność, że jedyna słuszna metoda to chemioterapia i radiopterapia. No i własne ego. A tego wielu ścierpieć nie może.

Jerzy Zięba dziś opublikował komentarz do wczorajszej debaty, zapraszam do jego obejrzenia. A my czekamy na kolejną debatę.

Moich 10 codziennych nawyków prozdrowotnych

Tego eBooka prezentowaliśmy już podczas pierwszej edycji Rewolucji Zdrowia – jeśli go jeszcze nie macie to tylko dziś jest okazja, by nabyć go jako osobną pozycję – 20% przychodów ze sprzedaży jak zawsze przeznaczamy na fundację Polacy dla Polaków.

Z tego eBooka dowiemy się co Jerzy Zięba pija i jada, co trzyma w swojej cukiernicy, jaka jest jego ulubiona przyprawa i dlaczego umiejętność wybaczania innym jest tak istotna dla naszego zdrowia. Cena tego eBooka wynosi tylko 17,90zł, więcej informacji na temat jego zawartości, a także możliwości zakupu w pakiecie znajdziecie tutaj >>

lub jeśli wolisz zapłać przez PayPal:
 

Podobne artykuły

 1. Danuta
  23 marca 2017 o 14:25 Odpowiedz

  super debata, pierwsza tego typu w w radiu, szkoda ze Pan Jerzy był sam ciężko było Mu się bronić. Szkoda ze trafił na mur Polskiej Nauki Medycznej – widać jak bardzo potrzebny jest świeży powiew, jak bardzo potrzebne są otwarte umysły- bez tego nie będzie postępu. Jednak mam nadzieję ze Polskie Medyczne Podziemie te nowa erę w medycynie juz zaczęło.. Pan Jerzy świetnie i tak sobie poradził,a panowie profesorowie i panie profesor (OJ bez tytułomanii ani rusz!!!!) wykazali się brakiem wiedzy, nie mówiąc juz o tym ze nawet nie przeczytali książek Pana Jerzego, bo ja gdybym szła na taka debatę koniecznie bym przeczytała i nie mówiła ze są bzdury, ze dr Wakefild do oszust czy szczepionki są lekami!!!! A co będzie jeśli wszystko się kiedyś odwróci, co powiedzą Ci panowie naukowcy? Nie jestem przeciwko nauce ale przeciwko twardogłowym – tak i to bardzo. Ci ezę się ze jest pan Jerzy, ze Pan Ryszard Grzebyk, ze dzięki takim ludziom jak Oni świat się zmieni. Pozdrawiam Danuta M.

 2. polakuleczsiesam
  23 marca 2017 o 22:00 Odpowiedz

  Panie Jerzy GRATULUJĘ pięciu na jednego i to z zaskoczenia dał Pan sobie świetnie radę. Dziękuję, że wreszcie jest ktoś kto chce nam pomóc w wyleczeniu z wielu chorób skutecznie bez wydawania dużych pieniędzy. Wierzę, że któregoś dnia zadzwonią do Pana i poproszą o współpracę dla dobra pacjentów , a nie tylko dla siebie i połączycie medycynę akademicką z naturalną.
  Janina

 3. Alicja
  24 marca 2017 o 16:52 Odpowiedz

  Tak, rzeczywiście profesorowie obnażyli w debacie sedno sprawy: kompletny brak świadomości istnienia! Bez tego trudno oczekiwać elastyczności i chęci poszukiwań. Pan Jerzy rozmawiał z ludźmi funkcjonującymi na dużo niższym poziomie, którzy nic nie rozumieją, tak po prostu kompletnie nic. Są jednak i w tym środowisku ludzie o większej świadomości, więc na pewno warto drążyć i organizować podobne
  spotkania. To już jest wielki przełom. Wiele osób szuka skutecznego leczenia i nareszcie głupota ciasnych umysłów przestaje tryumfować. Pozwoli acz nieuchronnie 🙂

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.