Fundacja Polacy dla Polaków [film]

Fundacja Polacy dla Polaków [film]

Jerzy Zięba, bardzo znana postać w kręgach medycyny holistycznej, naturopata i autor bestsellera “Ukryte terapie”, przedstawia swój apel o poparcie nowej, bardzo cennej inicjatywy jaką jest fundacja “Polacy dla Polaków”. Fundacja stawia sobie za cel skuteczne leczenie pacjentów najciężej chorych na raka, padaczkę, a więc tych ogromnie cierpiących, za pomocą oleju z konopii indyjckich.

W pełni przyłączamy się do apelu i zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony fundacji pod tym adresem, a także wsparcia całej akcji.

Podobne artykuły

komentarzy

  1. Nicole
    6 września 2015 o 01:18 Odpowiedz

    ta smieszna psuedo medycyna zabila moja mame! wmawiali jej rozne rzeczy ktore nie mialy wogole odbicia w rzeczywistym stanie rzeczy! ich diagnozowanie choroby poprzez tomografie mozgu idiotyzm wedlug ktorego moja mama miala miec powiekszona sledzione, w rzeczywistosci okazal sie guzem wielkosci noworodka! ich zakaz konsultowania sie z lekarzami doprowadzil do stanu w ktorym moja mama lezy na oddziale paliatywnym w stanie nie do poprawienia, czekajac na smierc ktora bedzie ulga po tym co przezywa teraz! nikomu nie zycze takich przejsc! dlatego kazdemu czlowiekowi ze zdrowym rozsadkiem radze nie wdawac sie w ta psuedo medycyne bo to jest nic innego jak brednie! sa niczym innym jak lowcami dusz! bo gdyby 2 lata temu kiedy stwierdzono u mojej mamy malego guza jelita grubego byla zoperowana bez koniecznosci uzycia chemii bylaby teraz pewnie zdrowa kobieta pod nadzorem lekarzy a nie slaba marna osoba ktora w niczym nie przypomina tej ktora zaczela to nibyleczenie!ludzie myslcie! nie dajcie sie idiotyzmom!

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.