Germańska Nowa Medycyna – przyczyny powstawania raka i radzenia sobie z nim

Germańska Nowa Medycyna – przyczyny powstawania raka i radzenia sobie z nim

Zapraszamy Was do obejrzenia niezwykle ciekawego wywiadu, z którego dowiecie się jakie są prawdziwe, głęboko ukryte powody powstawania nowotworów oraz jak sobie z nimi radzić. Wyniki Dr Hamera są w tej dziedzinie naprawdę niezwykłe i warto się z nimi zapoznać.

Jeśli macie uwagi dotyczące filmu lub chcecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami piszcie w komentarzach poniżej.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Źródło zdjęcia: activaciondelser.es

 

Podobne artykuły

 1. Bogdan
  24 września 2015 o 02:12 Odpowiedz

  Germańska Heilkunde jest nauką przyrodniczą opartej na 5-ciu Prawach Natury odkrytych przez dr Hamera ponad 33 lata temu.
  Oficjalna strona
  http://germanska.pl/

 2. Bogdan
  24 września 2015 o 02:22 Odpowiedz

  Polecam wykład Caroline Markolin – “Wprowadzenie do 5 Praw Natury”
  Terapia według Germańskiej – list doktora Hamera

  100% sukces w terapii pacjenta ma tylko sam Bóg. My z naszymi 98-ma % królujemy pośród terapeutów. Nie jesteśmy jednak nieśmiertelni.

  Przemyślenia na temat terapii w Germańskiej Heilkunde

  Według danych pochodzących z tzw. medycyny akademickiej (posiadającej 5000 hipotez) a dokładniej według heidelberskiego Centrum Badań nad przyczynami raka, 98% „chorych na raka“ umiera wskutek chemioterapii i morfiny. W Germańskiej natomiast przeżywa 98% pacjentów.

  Ale uwaga: te 98% odnosi się do pacjentów, którzy prowadzili swoją terapię wyłącznie według wiedzy Germańskiej, tzn. nie obejmuje pacjentów, którzy byli, czy też są, w trakcie „leczenia” trucizną, jaką jest chemioterapia, ani nie odnosi się do grupy pacjentów, którzy wskutek diagnozy lekarskiej i złego rokowania załamali się, utracili orientację życiową oraz wiarę w możliwość wyzdrowienia. Pomijam już fakt, że, w odróżnieniu do przedstawicieli panującej medycyny, jesteśmy świadomi tego, iż to nie my „leczymy” pacjenta, tylko w przeszło 90% organizm pacjenta leczy się sam. Pod warunkiem naturalnie, że nie wywołamy u niego paniki i nie przeszkodzimy biologicznym wagotonicznym procesom. W ten sposób 95% zwierząt przeżywa swojego raka. Dla właściwego zrozumienia należy jednak powyższe uzupełnić:

  1. Tzw. choroby, nie są niczym „złym“, czy „złośliwym“ – taka klasyfikacja na “dobre” i “złe” jest powszechna w kategoriach religii żydowsko-chrześciańskiej – tylko wręcz przeciwnie, są one częścią biologicznego programu, stworzonego przez naturę.
  2. Zostały one wypracowane przez biologię po to, ażeby stworzyć osobnikowi warunki, ułatwiające mu przeżycie w szczególnej sytuacji. W ponad 90% przypadków, „choroby“ są symptomami fazy pcl, które zakończyłyby się zupełnie naturalnie i bez naszej ingerencji samoistnie zniknęły. My natomiast, z powodu swojej niewiedzy, próbujemy uzdrawiać (leczyć) fazę pcl.

 3. Bogdan
  24 września 2015 o 02:25 Odpowiedz

  Wprowadzenie do 5-ciu Praw Natury:
  https://www.youtube.com/watch?v=yCsaKbVtfNI

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.