Najlepszy sprzęt medyczny dla szpitali. Jak go kupić?

Najlepszy sprzęt medyczny dla szpitali. Jak go kupić?

Artykuł sponsorowany

Codziennie dziesiątki lekarzy, pielęgniarek, diagnostów i techników pracuje, by zapewnić pacjentom jak najbardziej dogodne warunki rozpoznawania chorób i późniejszego dochodzenia do zdrowia. W dzisiejszym świecie rozwiniętej technologii, medycy na szczęście nie muszą bazować już tylko na własnej wiedzy i intuicji, ale mają na podorędziu specjalistyczny sprzęt medyczny, który ułatwia pracę, a także umożliwia przeprowadzanie niezwykle precyzyjnych badań i bezpieczne wykonywanie zabiegów, od tych najprostszych, po te skomplikowane. Świat technologii aparatury medycznej rozwija się niebywale szybko. Jak więc wybrać i gdzie kupić najlepsze wyposażenie do szpitala?

Atesty i oznaczenia jakości

Szpital to nie jest miejsce, w którym można pozwolić sobie na niedokładność. Dlatego każdy medyczny wyrób, aparatury i poszczególne ich części, muszą uzyskać deklarację zgodności z dyrektywami i specjalistycznymi przepisami Unii Europejskiej. Gdy dany produkt przejdzie proces weryfikacji pomyślnie, otrzymuje oznakowanie symbolem CE i zostaje dopuszczony do użytku. Oprócz deklaracji zgodności, która jest tylko częścią dokumentacji technicznej produktu, aparatura musi posiadać również dokładny opis, wyniki analizy ryzyka i oceny klinicznej, a także instrukcje, etykiety i opis serwisowania, sterylizacji i dokładnego użytkowania. Po to, by ułatwić proces zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego do szpitali i obiektów medycznych powstał internetowy portal Medipment. Jego podstawową funkcją jest dostarczanie szczegółowych informacji na temat sprzętów medycznych i elementów wyposażenia szpitali. Na portalu bez trudu można znaleźć szeroki asortyment produktów, które na sprzedaż wystawiają ich dystrybutorzy. Każdy towar opatrzony jest dokładnym opisem technicznym, parametrami, zdjęciami i prospektami. Co ciekawe, dzięki portalowi Medipment możliwy jest bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, które sprzedają dany produkt i zamówić go u nich. Platforma ta ułatwia również kontakt z serwisantami sprzętu medycznego, usługodawcami i projektantami specjalizującymi się w usługach świadczonych dla instytucji medycznych oraz firmami budowlanymi wykonującymi projekty, instalacje i budowy obiektów medycznych. Decydując się na wizytę na tym portalu możesz mieć pewność, że uzyskasz szczegółowe informacje na temat produktów i usług, które Cię interesują.

Porównanie cen

Na zdrowiu pacjenta nie można oszczędzać. Jednak wiadomo, że niestety nie zawsze można sobie pozwolić na zakup nowoczesnej aparatury medycznej do szpitala, prosto od producenta. Medipment wychodzi naprzeciw takim sytuacjom. Tu (www.medipment.pl) znajdziesz również oferty firm, które zajmują się sprzedażą używanego sprzętu medycznego. Wiele z nich szczegółowo kontroluje swoje artykuły. Dokładnie przebadany i sprawdzony stan techniczny i wizualny, nierzadko pozwala im udzielać gwarancji również na sprzęt używany. Na portalu Medipment przy każdym produkcie tej kategorii bez trudu znajdziesz informacje o tym, w jakim stanie jest dany produkt, czy posiada gwarancję i paszport techniczny, a także znajdziesz bezpośredni kontakt do jego sprzedawcy.

Gdzie kupić najlepszy sprzęt medyczny do szpitala?

Niezależnie od tego czy szukasz nowoczesnego wyposażenia sali operacyjnej, laboratorium, sal dla chorych czy gabinetów dla lekarzy zapraszamy do odwiedzenia portalu Medipment. Znajdziesz tam niezwykle bogatą ofertę nowoczesnej aparatury dla wielu oddziałów, a także konkretne części, wkłady, części zamienne jak i oferty serwisantów i projektantów. Medipment oferuje też konsultacje z pracownikiem swojego portalu. Dzięki okienku czatu możesz poprosić o pomoc w znalezieniu konkretnej oferty lub wskazówki ułatwiające korzystanie z bazy. Możesz również zostawić wiadomość, lub dyspozycję, by oddzwoniono do Ciebie w dogodnym terminie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami sprzedawców, którzy zaufali bazie sprzętu medycznego Medipment.

Podobne artykuły

  1. Karola
    13 grudnia 2018 o 10:22 Odpowiedz

    Ja mam bardzo dobre doświadczenia ze sklepem MDH

  2. Maria
    16 maja 2019 o 15:51 Odpowiedz

    Moim sprawdzonym sklepem jest Med-elektronik.pl, od którego mam już sporo sprzętów. W większości są one używane, ale w pełni sprawne i spełniają wszystkie normy.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.