Polaku, badaj się sam!

Polaku, badaj się sam!

Pytanie za 100 punktów: macie czas i fundusze na to, aby chorować, przestać chodzić do pracy i zaniedbać inne obowiązki? Jeśli odpowiedź brzmi „nie”, to na hasło „badania” nie powinno być żadnych wymówek, z których dwie najczęstsze to właśnie „nie mam czasu” i „ nie mam pieniędzy, żeby się badać”.

Regularne badania pozwalają na wczesne wykrywanie drobnych nieprawidłowości i korygowanie ich we wczesnym etapie, zanim przerodzą się w poważne choroby. O ile kobiety starają się pamiętać o starej zasadzie, że „lepiej zapobiegać niż leczyć”, panowie o chorobach często dowiadują się kiedy ich stan jest już zaawansowany. I to właśnie do panów kierowana jest jesienna promocja profilaktyki. Zachęcamy również wszystkie panie, aby namówiły swoich partnerów i synów do skorzystania z akcji, jeśli sami zbagatelizują swoje zdrowie. W ramach kampanii, laboratorium DIAGNOSTYKA rozdaje bony, które zapewniają zniżkę na badania w wysokości 50%. Bony można pobrać pod tym linkiem. Dodatkowo każda osoba, która weźmie udział w akcji, poza otrzymaniem bonu, może także wygrać atrakcyjne nagrody. Do wygrania są: 5x pobyt dla dwóch osób z zabiegami w Hotelu Centuria Wellness & SPA*** (Więcej ») oraz  5x markowa torebka skórzana Wojewodzic wraz z zestawem kosmetyków ufundowanymi przez Fundację ZIKO dla Zdrowia (Więcej »).

Bony dostępne są na 2 pakiety: „ogólny” i „szczególny”. Pakiet ogólny to 15 przekrojowych badań, wśród których znajdują się m.in. lipidogram, magnez, TSH i PSA, czyli marker prostaty. Ten zestaw pozwoli poznać podstawowe parametry organizmu i wykryć ewentualne nieprawidłowości w ogólnym stanie zdrowia. Warto skorzystać także z pakietu rozszerzonego, który oferuje zdecydowanie zbyt rzadko badany panel infekcji urologicznych. Infekcje te u mężczyzn przebiegają najczęściej bezobjawowo, przez co nie są leczone. Niestety mężczyźni, którzy są nosicielami, nawet jeśli sami nie mają objawów, zarażają swoje partnerki, u których infekcja przebiega już z pełnymi objawami. Co ważne badania te będą wykonywane z moczu, którego próbkę wystarczy po prostu dostarczyć do laboratorium. Pojemniki na mocz można pobrać bezpłatnie we wszystkich punktach sieci DIAGNOSTYKA, lub kupić w najbliższej aptece.

Akcja trwa do 30 listopada b.r. Panowie – już dziś pobierzcie bony dla siebie pod tym linkiem. Drogie Panie, jeśli zależy Wam na zdrowiu partnera/syna nie wahajcie się ani chwili – również pobierzcie bon pod tym linkiem i po prostu podarujcie go bliskiemu mężczyźnie.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji!

 

 

 

 

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.