Jerzy Zięba – Skandaliści, Polsat – czyli jeden wielki skandal

Jerzy Zięba – Skandaliści, Polsat – czyli jeden wielki skandal

W sobotni wieczór mogliśmy obejrzeć w Polsacie News program z udziałem Jerzego Zięby z cyklu “Skandaliści”. Przyznam, że szykowałem sie do obejrzenia tego programu oczekując dyskusji na poziomie – to co zobaczyłem mogę określić tylko jednym słowem: ŻENADA.

Od początku istnienia tego bloga piszę o konieczności edukacji, dzielenia się wiedzą i faktami. Podziwiam działalność Jerzego Zięby, bo jest osobą która jak mało kto w tym kraju przyczynia się do szerzenia prawdy na temat sposobów leczenia chorób przewlekłych, podziwiam odwagę za napisanie książek, podziwiam zaangażowanie w kwestii forsowania rozwiązań mających przyczynić sie do poprawy zdrowia całego społeczeństwa. Sobotni program pokazał, że co prawda należy to robić to nie za wszelką cenę.

Dyskusja za wszelką cenę? To błąd!

Nie oglądam telewizji. I jestem z tego powodu szczęśliwszy, bo nie marnuję czasu na papkę, która jest serwowana każdego dnia. Nie znałem też formuły programu, w którym wziął udział Jerzy Zięba. Przypuszczam jednak, że sam Jerzy z pewnością poznał formułę przed decyzją o udziale w nim. I przyznam, że nie rozumiem tej decyzji. Rzuciłem dzisiaj rano okiem na stronę Polsatu, by zobaczyć kilka odcinków Skandalistów prowadzonych przez Agnieszkę Gozdyrę. I złapałem sie za głowę.

Po co było brać udział w programie z prowadzącą, której jedynym celem jest wywołanie zamieszania, udowodnienia z góry narzuconej tezy, zadającej pytania z miną bufona, traktującego rozmówcę z politowaniem w głosie, niemal jak półgłówka? Po co? Już sama zapowiedź programu była tak kłamliwa, że powinno sie odmówić udziału w tym programie.

Po co próbować dyskutować na poważne tematy w programie, w którym z góry wiadomo, że takiej dyskusji nie będzie? Zamiast zaprosić doktorów i profesorów jako kontrrozmówców zaproszeni zostali studenci, jak dla mnie w wiadomym celu: nawet student drugiego roku wie więcej niż Jerzy Zięba! Cel był właśnie taki: skompromitować go. I poniekąd niestety ten cel został osiągnięty sposobami żywcem wziętymi z tanich reality show lub brukowców wyjątkowo niskich lotów. Niespełna godzinna papka nikomu nie dała żadnej korzyści, bo nie taki był cel tego programu. Niewątpliwie występ Jerzego Zięby w tym programie ucieszył zagorzałych zwolenników “twardej nauki”, koncerny farmaceutyczne oraz wszystkie osoby, które uważają, że Jerzy Zięba to szarlatan. Mogli świętować.

A co do samej prowadzącej: chciałem napisać coś dosadnego, ale ograniczę sie chyba tylko do tego, że mocno współczuję jej umysłowi, bo nawet zakładając, że robi to dla kariery, z wyrachowania, to zwyczajnie jest żałosna. A jeśli po prostu takie jest poziom jej inteligencji to przesyłam wyrazy współczucia x2…

Efekt odwrotny od zamierzonego

Ja rozumiem, że zapewne intencją Jerzego było to, że na żywo będzie można normalnie porozmawiać o konkretnych problemach. Szkoda, że nikt z bliskiego otoczenia nie doradził mu, że nie warto brać udziału w tym programie, nie iść tylko dlatego, że to zasięg, że to Polsat. Zasięg moze dać rozgłos, jednak nie zawsze pozytywny. Tu niestety w mojej opinii nic dobrego dla sprawy medycyny naturalnej się nie zadziało, a wręcz przeciwnie. A w szczególności dla samego Jerzego Zięby.

Jeden plus, który minusów nie przesłoni

Co pozytywnego mogę wyciągnąć z tego programu? Ano chyba tylko to, że pokazał dobitnie, że należy rozważnie dobierać przestrzeń do dyskusji na poważne tematy w poważnej formule. Na tle polsatowskiego gniota niedawna debata w Radio Katowice jawi się jak super-kulturalna rozmowa na wysokim poziomie.

A dzisiaj to co możemy i powinniśmy zrobić to dać wyraz swojego wsparcia dla Jerzego Zięby, bo jest on najlepszym ambasadorem słusznej sprawy jaką jest lepsza i skuteczniejsza medycyna.

Jurku, trzymaj się, jesteśmy z Tobą!

Podobne artykuły

 1. Maria
  30 kwietnia 2017 o 11:36 Odpowiedz

  Przychylam sie do opinii, ze nie warto brac udzialu w programach, w ktorych idiotyzm, bufonada i pazernosc na kase przeslania wszystkie inne wartosci! Panie Jerzy, szkoda zdrowia na troli…niech pan robi swoje! Jestesmy wdzieczni, ze otworzyl nam pan okno na swiat… wiedzy nigdy za duzo! Zostawmy beton tam gdzie jego miejsce!

  1. Grazyna Napiórkowska
   30 kwietnia 2017 o 11:52 Odpowiedz

   POPIERAM!!

  2. jowita
   30 kwietnia 2017 o 13:06 Odpowiedz

   Bardzo się zgadzam z Panią, Mario 🙂

  3. Bozena
   30 kwietnia 2017 o 17:22 Odpowiedz

   Ròwniez popieram

  4. Leslys
   2 maja 2017 o 13:27 Odpowiedz

   Tylko żeby ta wiedza była poparta nauką to byłoby dobrze. Bufon i zarabiający na naiwnych , kosztem ich zdrowia. Odgrywa wielkiego uczonego, króry łaskawie przekazuje co , gdzies tam przeczytał i po swojemu to interpretuje. Co do szczepionek ma rację ale nie wszystkie są szkodliwe!

   1. yaric bielski
    5 maja 2017 o 02:29 Odpowiedz

    Wszystkie są szkodliwe bo każde posiadają ciężkie metale i GMO poczytaj zanim coś napiszesz ok???

   2. dev
    5 maja 2017 o 13:26 Odpowiedz

    A czyja to wina, że dzisiejsza “nauka” nie popiera “wiedzy” tylko kasę? Czyja to wina, że takich rzeczy nie dowiadujemy się od lekarzy – tylko od p. Zięby? Sprawa jest banalnie prosta – gdyby dzisiejsza “nauka” i “lekarze” potrafili skutecznie pomóc ludziom chorym – to p. Zięba nie byłby nikomu potrzebny, ponieważ ludzie zdrowi nie potrzebują słuchać o chorobach. Tymczasem mamy sytuację, w której “medycyna” się rozwija, “nauka” się rozwija, “lekarzy” przybywa – a chorych… również przybywa, zamiast ubywać… To najlepiej świadczy o tym, że właśnie to, co nazywasz “nauką” jest wielkim oszustwem, ponieważ nie służy ludziom, ale tym, którzy zbijają na nas kasę. Chyba każdy człowiek ma w swoim bliskim gronie kogoś, komu najbardziej zaszkodzili właśnie lekarze. Uważasz, że p. Zięba komuś zaszkodził? jeśli masz na to dowody, to idź z tym do sądu – w czym problem? P. Zięba od dawna powtarza, że to, co mówi jest ogólnodostępną wiedzą i nie robi z tego żadnej tajemnicy. Dlaczego nazywasz go bufonem? Czyżbyś był “lekarzem” który boi się, że zmniejszą się jego dochody?

 2. Agnieszka Ciemińska
  30 kwietnia 2017 o 12:06 Odpowiedz

  Tak, to prawda, jesteśmy z Panem Jerzym, bo jest on jednym dobrem z nielicznych jakie spotkały Polskę w ostatnim roku. Szczerze mówiąc widziałam program z ks. Międlarem z panem Kowalskim i martwiłam się strasznie , bo ten program to jaskinia lwa..

  1. Robinhood
   30 kwietnia 2017 o 21:44 Odpowiedz

   Agnieszka, program Skandaliści “spada na psy” z tygodnia na tydzień. Akurat odcinek z Marianem Kowalskim pamiętam dobrze, bo gościem jego była dodatkowo nawiedzona feministka pod wypływem jakiś środków, prawdopodobne %. Tak samo próbowali zrobić głupka z Korwina Mikke, który wdał się w głupią dyskusje o kobietach z Senyszyn i Gozdyrą. Dodam że Korwin był gościem programu drugi raz. Za pierwszym razem rozmowa była nawet na poziomie. ale teraz szczytem głupoty było zaproszenie do rozmowy z Ziębą psychologa, której wypowiedzi nawet nie warto komentować. Ostatni program skandalistów przypominał poziom debaty pisowskiej telewizji publicznej, i z pewnością był opłacany przez jakieś środowisko farmaceutyczne. Gozdyra straciła absolutnie wszystko po takim syfie jakie zaprezentowała. Zamiast porozmawiać z Ziębą o jego zyciu, co go zdeterminowało do napisania tej książki, o wynikach badań z książki, o czymś merytorycznie. To zaprezentowała to dno po którym mam czkawkę do dziś. A cha i nie bronie Zięby, ani go nie oceniam. mam jego książkę nawet. Po prostu nie znoszę kiedy się człowieka dyskredytuje na starcie w taki sposób tylko dlatego że idzie pod prąd.

  2. babcia
   1 maja 2017 o 09:13 Odpowiedz

   w jaskini lwa to pikuś ,to idjotka a z takimi to na odległość

 3. Zojka
  30 kwietnia 2017 o 12:48 Odpowiedz

  Oglądając te program ośmielam się napisać , że dziennikarka ta chyba nigdy nie skończyła dziennikarstwa i nie znała książek i publikacji Pana Jerzego Zięby. Ktoś ja nakręcił jak katarynkę . Jak stacja ta może zatrudniać ludzi o tak niskim poziomie inteligencji. ” Nie pomogą doktoraty kiedy człowiek chamowaty”. Ona nawet w 1% nie dorównała Panu Jerzemu Ziębie. Pan Jerzy był na tyle kulturalny , że nie walnął pięścią w stół i nie poprosił aby ta pani dała mu dojść do głosu. Mam nadzieję , że nie dojdzie do tego , aby tej pani i jej rodzinie był potrzebny ktoś taki jak Pan Jerzy. Z jego doświadczenia korzysta wiele osób. To prawda , ze on nie leczy , ale wskazuje , że nie wszędzie pomoże medycyna akademicka i trzeba ratować się inaczej.
  Panie Jerzy jesteśmy z Panem.

  1. dev
   5 maja 2017 o 13:34 Odpowiedz

   Ależ moja Droga – p. Zięba nie leczy, ponieważ nie chodzi o to, żeby leczyć, ale o to, żeby nie chorować… 🙂

   W starożytnych Chinach były 3 rodzaje lekarzy. Najgorsi i najpodlejsi byli ci, którzy leczyli człowieka, gdy już zachorował. Lepsi od nich byli ci, którzy leczyli człowieka zanim jeszcze choroba dała o sobie znać, ale najlepsi i najszlachetniejsi byli ci, którzy po prostu dbali o to, żeby człowiek nie zachorował…
   To daje do myślenia 🙂

   Mówiąc szczerze, uważam, że lekarze powinni mieć płacone wtedy, gdy jesteśmy zdrowi. Sytuacja, w której zarabiają wtedy, gdy czujemy się źle, jest chora. To trochę tak, jakby ochroniarz zarabiał najwięcej wtedy, gdy ktoś nas okradnie albo pobije…

   Pozdrawiam
   Dev

 4. jowita
  30 kwietnia 2017 o 13:02 Odpowiedz

  Spodziewałam się jakiejkolwiek klasy po programie z taką oglądalnością…żal…P Jerzy , szkoda było Pana czasu na tą żenadę….

 5. adam nowicki
  30 kwietnia 2017 o 13:15 Odpowiedz

  nareżcie ktoś zdemaskował tego szalrlatana, brawo pani redaktorowa

  1. Roman Gradkowski
   30 kwietnia 2017 o 18:50 Odpowiedz

   Adam Nowicki , tej pani chce Pan powiedzieć , że doświadczyła placebo a sprawił to pan Szarlatan? To tekst z posta pod Panem, dalej mi się nie chce szukać, ani pisać swojej historii
   “…Dziękuje Panu Jerzemu za to ze nie mam alergii. Juz nic nie działało, nie dalo sie zyc.
   Dostawałam zapalenia oskrzeli na 3 dzien po odstawieniu lekow- zadne antybiotyki nie działały. Alergia zniknęła po zakwaszeniu żołądka. 8 lat na lekach zakończyło sie.
   Dziekuje….”

   1. Grzegorz Karcz.
    1 maja 2017 o 10:57 Odpowiedz

    Panie Adamie, w naszej współczesnej kulturze nie pisze się “pani redaktorowo” …tylko…, Pani redaktor… Przepraszam, że zwracam Panu uwagę na taki szczegół, ale pisząc pierwszą wersję wspomnianego określenia prowadzącej program “Skandaliści” . Delikatnie moim skromnym zdaniem i zgodnie z moją przekorą … zlekceważył ją Pan , zresztą bardzo słusznie i zasłużenie… , choć myślę, że “na bank” nie było to Pana intencją… Idąc za ciosem “Pana myśli” , oraz zgrywając się trochę z Pana wypowiedz i “ukrytego” przez Pana lekceważenia prowadzącej program , podczepiam się do ” Pańskich” przemyśleń … Uważam , że redaktorka, jest mierniutką , nie wychowaną aktorką klasy” C (-)” . Myślę, że “obaj” zgadzamy się , że konwencja programu jest bardzo dobra, ale danie pracy w nim przeciętnej dziennikarce o kiepściutkim wykształceniu i obyciu jest bezzasadne… Myślę, że jej kilkunastokrotne przypominanie, na wizji, Panu inżynierowi Ziębie, “że nie ma wykształcenia medycznego”… było bardzo męczące dla słuchaczy bo z tego co zaobserwowałem dla zaproszonego gościa tylko męczące, co świadczy o jego inteligencji, a o jej bezgranicznej prostocie…, co będę owijał słowa w bawełnę … zwyczajnie prostactwie… Dodam na koniec, że nie znam Pana inżyniera Zięby, ale naprawdę trzeba być wartościowym człowiekiem, jeżeli się ma ma pasje… Ludzie z pasjami są zauważalni…, a prostactwo i zwyczajność jest … bo jest…, czasami pozwalam sobie powiedzieć, …taki sloganik … “prostak jest prostakiem i umrze jak prostak”… Pozdrawiam Pana ciepło i cieszę się , że “mamy (…nie mamy”) podobne zdanie o koleżance redaktorce i jej prezentacji w programie “Skandaliści”… , i że mamy pasję do pisania…

   2. dev
    5 maja 2017 o 13:35 Odpowiedz

    Pozwolę sobie nieco przerobić tekst z kultowego Vabanku:
    “Cicho, to lekarz…”
    :))))

  2. lew
   30 kwietnia 2017 o 22:18 Odpowiedz

   kompletny idiota

  3. Anna
   1 maja 2017 o 00:24 Odpowiedz

   Kpisz czy o drogę pytasz???

  4. Miła
   1 maja 2017 o 10:04 Odpowiedz

   a niby jak zdemaskował? a może ciebie tak zdemaskować, jako sługusa Big Farmy?

  5. robert
   1 maja 2017 o 23:45 Odpowiedz

   Brawo

  6. Leslys
   2 maja 2017 o 13:30 Odpowiedz

   Zgadzam się, ale naiwnych nie sieją…

  7. dev
   5 maja 2017 o 14:07 Odpowiedz

   Zrozumienie tego, co mówi p. Zięba, wymaga pewnego poziomu umysłowego. Człowiek, który pisze “nareszcie” przez “ż”, może nie być w stanie tego ogarnąć swoim małym rozumkiem…

   Współczuję poziomu…

 6. Pawel z Florydy
  30 kwietnia 2017 o 14:09 Odpowiedz

  Dzieki stosowaniu sposobow Pana Jerzego WYLECZYLEM SIE z depresji, braku energi, bezsennosci. Mam 49 lat od 27 lat mieszkam w USA. Wydalem tysiace dollarow na tych niedouczonych pseudolekarzy ktorzy zatruwali mnie kolejnymi porcjami tabletek od ktorych uzaleznil sie moj organizm.bylem o krok od popel ienia samobojstwa. Od roku jestem FREE i ciesze sie zyciem. Szkoda ze moji amerykanscy znajomi sa tak glupio uparci i wierza w swojch lekarzy. Padaja jeden za drugim na ruznego rodzaju raczyska.
  Dziekuje Panie Zieba za uratowanie mi zycia .

 7. Malgosia
  30 kwietnia 2017 o 14:43 Odpowiedz

  Dziękuje Panu Jerzemu za to ze nie mam alergii. Juz nic nie działało, nie dalo sie zyc.
  Dostawałam zapalenia oskrzeli na 3 dzien po odstawieniu lekow- zadne antybiotyki nie działały. Alergia zniknęła po zakwaszeniu żołądka. 8 lat na lekach zakończyło sie.
  Dziekuje.

  1. Ania
   1 maja 2017 o 19:13 Odpowiedz

   Bardzp bym chciala sie z pania skontaktowac w sprawie zakwaszenia prosze do mnie napiac dixit12@o2.pl

 8. Polka
  30 kwietnia 2017 o 14:57 Odpowiedz

  zachowanie Gozdyry w tym programie przypomina rozmowę z posłami pisu – żenująca, Byłam na wykładzie Pana Zięby mówił bardzo ciekawie. Gozdyra nawet nie dała mu się wypowiedzieć tylko atakowała bo takie miała nastawienie chyba od przemysłu farmaceutycznego . Jestem zawiedziona Pani zachowaniem coś w główce zaczyna szwankować

  1. Johny M
   2 maja 2017 o 07:18 Odpowiedz

   Szkoda, że do dyskusji o zdrowiu i o tak wybitnej osobowości , jak Jerzy Zięba miesza pani politykę i swoje przekonania, które są dziełem “meain streamu”. Nie wiem dlaczego Polka, prawdziwa Polka nie znosi PiSu. Albo nie jest prawdziwą Polką, albo nie ma jej kto “ubogacić” i czeka aż w Polsce zmieni się rząd i zacznie tu do nas płynąć szeroka fala “ubogacaczy“.

   1. dev
    5 maja 2017 o 13:45 Odpowiedz

    A ja jestem ciekaw, dlaczego ktoś, kto zarzuca innej osobie, że nie jest Polką, podpisuje się “Johny”…

    Czyżby zwykły, polski “Jaś” był za bardzo obciachowy?

    P.S. Wspomniany przez Ciebie drogi Dżonie “mainstream” kształtowany jest w dużej mierze przez media, będące z kolei zawsze na usługach korporacji i rządu. Skoro mamy teraz jedyny słuszny rząd, to dlaczego popiera on ośmieszanie ludzi takich jak p. Zięba? Czy nie powinno mu zależeć na zdrowiu obywateli?
    Gdyby ministerstwu zdrowia zależąło na zdrowiu Polaków, to p. Zięba zostałby doradcą ministra zdrowia. A skoro rządowi na nas nie zależy – to najwidoczniej nie jest to rząd, który byłby po stronie Polaków – a w takim razie, dlaczego Polacy mieliby go znosić? Powiem Ci prostą prawdę: każdemu rządowi zależy głównie na sobie, obywatele są złem koniecznym, ponieważ muszą go utrzymywać z podatków. Jeśli myślisz, że PiS jest w jakikolwiek sposób lepszy od innych, to pewnego dnia bardzo się rozczarujesz.
    Pozdrawiam

 9. Londoner
  30 kwietnia 2017 o 15:30 Odpowiedz

  Gozdyra pokazała prawdziwą twarz która okazała się zwykłą. gębą. Poziom intelektualny studencików wręcz gimnazjalny. Podziwiałem opanowanie p. Zięby. Dyskusja przypominała rzucanie pereł przed wieprze… .
  Brawo za odwagę panie Jerzy.

 10. Paznok12
  30 kwietnia 2017 o 15:41 Odpowiedz

  Myślę , że program został ukartowany aby zniszczyć Jerzego Ziębę. Prowadząca odegrała swoją rolę co miała zrobić biedna.

 11. Sylwia
  30 kwietnia 2017 o 15:41 Odpowiedz

  Świetnie Pan to ujął, mam takie same refleksje po programie. Też pomyślałam, po co Pan Jerzy tam poszedł? Niestety pomimo opanowania godnego świętego, nawet i jemu w końcu puściły nerwy i dał się zapędzić w kozi róg, gdy np wyrwało mu się, że jesli rodzice zrezygnowali z tradycyjnego leczenia na rzecz alternatynego, to ich problem. Na pewno nie to chciał powiedzieć ale w nerwach tak mu się wymsknęło i z pewnościa będzie to teraz wykorzystywane przez jego przeciwników. Co do prowadzącej, ktoś na facebooku napisał: czy tylko ja miałem ochotę wstać i dac jej z liścia? I niestety, choć to niegrzeczne, ale podpisuję się pod tym:)

 12. Maria
  30 kwietnia 2017 o 17:32 Odpowiedz

  Jestesmy z Panem ,Panie Jurku ,ja od 35 lat się suplementuje i jeszcze u lekarzanie byłam .Wiem że gdyby ludzie robili to co Pan mowi ,mogli by uniknąć wielu schorzeń .Moim zdaniem prowadząca to skandalistka ,jesli ma znajomych ,to im współczuję .Program na bardzo niskim poziomie.

 13. EnergiaZdrowiaPL
  30 kwietnia 2017 o 18:12 Odpowiedz

  W nawiazaniu do prowadzonych dyskusji w tym programie warto wziażć pod uwagę w cyklu tematów o zdrowiu:

  1. Edukację społeczeństwa na temat zdrowia ciała poprzez okresowe oczyszcanie organizmu, własciwe odzywianie, równowagę trybu zycia oraz senu a także zdrowia duchowego poprzez również przez oczyszczanie z grzechów, modlitwe i Komunię Sw. gdyz to bardziej zdrowie duchowe wpływa na stan zdrowia fizycznego niz odwrotnie

  2. Dyskusję osób zajmujących najnowszymi osiągnieciami medycznymi w tym naturoterapią,
  która w Polsce jest stosowana przez nielicznych lekarzy, a w Niemczech, Austrii czy USA bez ograniczeń osiągając najlepsze rezultaty

  – Naturoterapia obejmujaca wiedzę, umiejętności oraz kompetencje z dziedziny nauki o zdrowiu, której celem jest integracja pracowników naukowych, doktorantów i studentów oraz pacjentów oraz prelegentów udzielających wykładów sa to osoby, które warto zaprosić do udziału w programach:

  Lek. med. dr Iwa Jonik – przywracenie zdrowia zmianą sposobu odżywiania i stylu życia.
  mgr dietetyk Klaudia Malikowska – specjalista dietetyk, która analizuje wpływ składników pożywienia na zdrowie
  Lek. med. dr Rafał Baron – specjalista med. tropikalnej i med. podróży
  mgr dietetyk Iwona Wierzbicka – odporność zaczyna się w jelitach i w wierze !
  Lek. med. dr Dorota Kalwajt – specjalista med kinezjologii homotoksykologii, izopatii

  Lek med dr Janusz Kołodziejczyk – specjalista auriklawiterapia i jego klawiterapia !
  Lek med dr Hubert Czerniak – szcepienia przemilczane fakty w medycynie !
  Lek med dr Jacek Borowicz – leczenie zakażeń bakterią Chlamydia pneumoniae
  Lek med dr Bożena Kilarska – Niemcy – komplementarne leczenie nowotworów

  Lek med dr Thomas E.Levy – USA – leczenie witamina C
  Lek med dr Aleksandra Niedzwiecki USA – medycyna komórkowa
  Lek med dr Helmut Retzek – Austria – naturoterapia
  Lek med dr Jorge D. Flechas – USA – leczenie jodem
  Lek med dr Leonard Coldweel – USA – bezstresowe życie i naturoterapia w leczeniu nowotworów

 14. piwa
  30 kwietnia 2017 o 19:39 Odpowiedz

  Z zawodu jestem dziennikarką, może dlatego nie do końca mogłam skupić się na treści “dyskusji” bo po prostu z niedowierzaniem i w osłupieniu patrzyłam na wyczyny prowadzącej. Nie do pojęcia jest dla mnie fakt, że w ogóle można tak potraktować jakiegokolwiek rozmówcę! W mojej ocenie to nie był program, audycja, debata. To była chamska napaść na zaproszonego gościa. Moja stacja (radiowa)wywaliłaby mnie za coś takiego na zbity pysk i jeszcze wręczyła wilczy bilet.
  Rozumiem, że w takim stresie zabrakło Panu Jerzemu refleksu ale aż się prosiło żeby zapytał Gozdyrę “a kim Pani jest z zawodu, bo chyba nie dziennikarką ???” Pytanie byłoby ze wszech miar zasadne głównie z tego powodu, że Gozdyra złamała wszelkie zasady dziennikarstwa, o elementarnej przyzwoitości nie mówiąc.
  Podziwiam Pana Jezrego i trzymam za Niego Kciuki. Pozdrawiam.

 15. Witold
  30 kwietnia 2017 o 20:17 Odpowiedz

  Również w moim odczuciu była to agresywna napaść ze strony prowadzącej na gościa programu. Nie byłem w pełni przekonany, ale po tym programie zgłębiłem temat i widzę, że warto go dokładnie przestudiować. Uszanowanie dla Pana Jerzego.

  1. Michał
   1 maja 2017 o 15:29 Odpowiedz

   Obejrzałem do końca dzęki tabletce na nerwy(ziołowej).Jestem zdziwiony tym,że nikt Panu Jerzemu nie odrzdził brania udziału w tej “chamówie”.Szkoda,ze chamstwo pani Gozdyry odebrało Panu Jerzemu refleks w momencie,gdy na ekranie wymądrzał się dr Paweł Grzesiowski,którego w II tomie “Ukrytych terapii” na str.342 określił mianem “gównotransplantologa”.Jakze słusznie! po przeczytaniu tego http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,16878195,Leczenie_kalem___niesamowita_moc_naszych_bakterii.html?disableRedirects=true
   i tego http://clostridium.edu.pl/zespol/ mam pewność,ze Pan Jerzy nie przesadził.
   Stąd ustawka całego programu i nienawiść hien w nim uczesticzacych.
   Szacunek dlaPana Zieby!

  2. dev
   5 maja 2017 o 13:49 Odpowiedz

   Witam

   A więc są korzyści z tego programu 🙂
   Jeśli dzięki niemu choć jedna osoba zainteresuje się tematem, to nie poszedł on na marne 🙂

   Pozdrawiam serdecznie.
   Dev

 16. Gabriela
  30 kwietnia 2017 o 20:31 Odpowiedz

  Panie Piotrze, bardzo dobrze Pan ujal te cala zaistniala sytuacje. Totalna agresywna nieprofesjonalnosc prowadzacej . Wyrazy szacunku dla Pana Jerzego.
  .

 17. EDGAR
  30 kwietnia 2017 o 20:52 Odpowiedz

  Też się przez chwilę zastanawiałem dlaczego Pan Jerzy przyjął to “zaproszenie”. Niedawno przecież była komicja sejmowa dot. GMO w której odważnie i wręcz brawurowo poprowadził rozumowanie. Tam jednak miał życzliwych słuchaczy, a prowadzącego ładnie “zachęcił” do nie przeszkadzania. W tym programie “Skandaliści” był w zupełnie innej sytuacji… Z pewnością Pan Jerzy doskonale wiedział jak będzie, le zwyczajnie NIE mógł nie pójść, zostałby natychmiast we wszystkich “mediach” ogłoszony… że “… tutaj wielkie nagłówki…” . Pan Jerzy Zięba jest bardzo odważny, w kwestii zdrowia Polaków wręcz zdeterminowany. Musimy być razem, wspierać, wspierać, wspierać, On to wszystko robi dla nas. Wielki szacunek dla Pana – Panie Jerzy.

  1. dev
   5 maja 2017 o 13:55 Odpowiedz

   Jest takie powiedzenie: “Nigdy nie kłóć się z idiotą – sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem” 🙂

   Wiadomo, że ciężko przebić się do mediów z takim tematem, nam pokazuje to po prostu jaką mamy “wolność słowa” i poziom “dziennikarstwa”. Co najśmieszniejsze wszyscy mamy na to wpływ, ponieważ to dzięki naszemu płaceniu abonamentu i oglądaniu telewizji takie pseudo dziennikarki mają posadę i mogą służbowo obrażać swoich rozmówców. Gorąco zachęcam do zaprzestania oglądania tego syfu. Ja nie oglądam telewizji od kilkunastu lat i nie byłbym w stanie do niej wrócić. Wyłączcie telewizor choć na jeden dzień – a sami zobaczycie, że poczujecie się tak, jakbyście zamknęli drzwi do kibla. Sprzedać w cholerę telewizor, później go wyrejestrować i przestać płacić abonament. Jak skończy się kasa, to “dziennikarze” zaczną się liczyć z odbiorcami…
   Pozdrawiam
   Dev

 18. HANNA
  30 kwietnia 2017 o 21:18 Odpowiedz

  Medycyna którą popiera pan ZIĘBA uratowała mi życie już byłabym po 3 operacjach ,miałam skierowanie do szpitala torbiele na macicy ,silny krwotok nie poszłam zastosowałam oczyszczanie naturalnymi produktami po 2 miesiącach nie było śladu ,,później tarczyca guzy trzeba operować też nie poszłam ,inna terapia po 4 miesiącach okazało się badania w nornie jest ok ,następnie 12 lat temu nogi stopy leczono mnie ,byłam u 4 lekarzy każdy inna diagnoza ,nawet proponowano mnie operacje na stopy ale przed operacją musiał mnie obejrzeć onkolog bo ci fachowcy mówili ze to rak ,można się załamać wreszcie 2 tygodnie w szpitalu stwierdzono RZS ,zaproponowano mi sterydy i che mię raz w tygodniu ,nie wziełam ani razu znalazłam pomoc w medycynie naturalnej mija 12 lat chodzę tańczę dbam o zdrowie ,witamina c 1000 raz dziennie ,omega3 ,rokitnik ,super coq10 ,,vitakril,pożyteczne bakterie k2mk7 d3 witaminy B COMPLEX ,nie jem wszystko na raz zmienia mam lepsze zdrowie niż 20 lat temu ,suplementy to nie moda to konieczność

 19. Irena
  30 kwietnia 2017 o 21:25 Odpowiedz

  „Istnieją dwie rzeczy: wiedzieć i wierzyć, że się wie. Wiedza to nauka. Wiara w to, że się wie, to ignorancja.” — Hipokrates- lekarz, ojciec medycyny.
  Sokrates poszedł dalej: “wiem, że nic nie wiem”
  Panowie “studenci”, byliście żałośni, wiedzy nie możecie mieć, czyli jesteście ignorantami. Ciekawe ile publikacji naukowych przeczytaliście, ile książek.
  Podziwiam Pana Jerzego Ziębę, mógłby wiedzę, którą ma wykorzystać dla siebie, a ma odwagę żeby mówić głośno o nieprawidłowościach w leczeniu, dobitnie to mówi, chorób przewlekłych. Pani, która atakowała zaproszonego Gościa- niegodna nazywania redaktorką. Wszyscy na jednego, wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
  .

  1. dev
   5 maja 2017 o 13:57 Odpowiedz

   Pamiętajmy, że ci “studenci” za jakiś czas będą “lekarzami”…
   To wyraźnie pokazuje, że należy ich starannie unikać…

 20. Edyta
  30 kwietnia 2017 o 21:57 Odpowiedz

  Podpisuję się pod komentarzami powyżej. Dzienikarstwo…dawno nie widziałam i słyszałam nic bardziej żenującego – prowadząca, bo raczej takiego określenia można użyć. Jakieprawo upoważnia do pytania ludzi o ich źródła dochodu i wydatki… Ciekawe dlaczego nie padły tego typu pytania do lekarzy z filmików i obecnej pani psycholog. Kolejna rzecz, pani psycholog- opowieść o pierożkach i śmietance wprowadziła mnie w inny wymiar rzeczywistości- dziękuję 😉

 21. Edyta
  30 kwietnia 2017 o 21:58 Odpowiedz

  Dzienikarstwo…dawno nie widziałam i słyszałam nic bardziej żenującego – prowadząca, bo raczej takiego określenia można użyć. Jakieprawo upoważnia do pytania ludzi o ich źródła dochodu i wydatki… Ciekawe dlaczego nie padły tego typu pytania do lekarzy z filmików i obecnej pani psycholog. Kolejna rzecz, pani psycholog- opowieść o pierożkach i śmietance wprowadziła mnie w inny wymiar rzeczywistości- dziękuję 😉

 22. paulina
  30 kwietnia 2017 o 22:10 Odpowiedz

  Jedynym powodem dla ktorego chcialam zobaczyc ten osc. Byl P.Jerzy..niestety wiekszosc czasu irytowalam sie “madrymi slowami”Pani Wyuczonej dziennikarki,ktora zapomniala o tym ze nie wypada przerywac i wtracac siw w zdanie..ni chyba ze prowadzi program sama ze soba.Program dno;pi co zapraszac gosci skoro Pani Dziennikarka potrafi sie sama wypowiedzie lepiej za goscia,a gosc nie ma mozliwisci pelnej prezentacji…

 23. lew
  30 kwietnia 2017 o 22:27 Odpowiedz

  podpisuję się pod komentarzami powyżej, to żenujący upadek dziennikarstwa, ta pani winna sama być krytyczna i już sie nie pojawić wiecej w telewizji

 24. Halina
  30 kwietnia 2017 o 22:32 Odpowiedz

  Skandalistką jest pani prowadząca…
  Panie Jerzy, popieram, co Pan mówi i robi. Z własnego doświadczenia wiem, ze niestety, ale lekarzom nie można do końca wierzyć, samemu trzeba szukać informacji na temat zdrowia. Dziękuję.

 25. Gregory
  1 maja 2017 o 00:28 Odpowiedz

  Popieram Pana Jerzego w tym co głosi. Ciężko będzie mu się przebić pzrez Big Pharmę ale my Mu w tym powinniśmy pomóc propagując jego ksiązki i audycje.

 26. hanna
  1 maja 2017 o 01:18 Odpowiedz

  Po to pana Ziebe zaproszono zeby mu dokopac!

 27. marta
  1 maja 2017 o 10:44 Odpowiedz

  Totalny brak profesjonalizmu, zero przygotowania, chamstwo, nienawiść, zacietrzewienie prowadzącej w tym programie osiągnęło DNO przy którym Rów Marjański to mała kałuża.
  Nigdy nie zniszczą pana Zięby. Tacy piękni ludzie , piękne umysły ich praca na rzecz
  drugiego człowieka i przesłanie: tylko współpraca, rzeczowa dyskusja , możliwość wyboru leczenia, wymiana doświadczeń, wzajemne poszanowanie to już się dzieją! Właśnie dzięki p. Ziębie! Jesteśmy z Panem! Marta z Przyjaciółmi.

 28. Luiza
  1 maja 2017 o 12:04 Odpowiedz

  Mysle, ze pan Zieba spodziewal sie, ze nie bedzie latwo. To co zobaczylismy przeroslo pewnie i Jego oczekiwania. Jednak wyszedl z tej rundy, mimo jazgotu prowadzacej, obronna reka! Pokazal kulture osobista, klase i znajomosc materii, o ktorej mowi. Tego wszystkiego zabraklo prowadzacej. Szkoda. To byl tani Reality Show, a nie powazne spotkanie. Jednak dobrze, ze pan Jerzy jest gotowy nawet i na takie spotkania, one rowniez sluza przebudzeniu i zwiekszeniu swiadomosci pacjentow! A o to przeciez chodzi! Oby Mu nie zabraklo sil i wytrwalosci w tej walce! Dzieki wielkie panie Jerzy!!

 29. gosia
  1 maja 2017 o 13:35 Odpowiedz

  Popieram Jerzego Ziebe!!!!!!

 30. Henryk
  1 maja 2017 o 17:42 Odpowiedz

  Proszę się nie bać i stosować rady które podaje Jerzy Zięba To działa na prawdę To ze Pan Jerzy jest tak mocno atakowany to przez przemysł farmaceutyczny który padł by jak mucha Ponieważ metody pana Jurka są tanie proste choć nie w każdym przypadku Pozdrawiam Panie Jurku i tak dalej Ludzi trzeba uświadamiać !!!

 31. Jan
  1 maja 2017 o 19:39 Odpowiedz

  Pierwszy raz oglądam ten program ale takiego totalnego braku profesjonalizmu dawno nie widziałem .Prowadząca chciała osiągnąć chyba jej tylko wiadomy cel i wyszła z tego żenada. Całkowity brak profesjonalizmu. Panie Jerzy dalej proszę uświadamiać wszystkich -lekarzy też.

 32. Bob
  2 maja 2017 o 00:46 Odpowiedz

  Zażalenia możecie pisać wprost do Polsatu. Na stronie Polsat News, na dole strony jest kontakt, gdzie można wyrazić swoją opinię.

  1. dev
   5 maja 2017 o 14:00 Odpowiedz

   Zatem gorąco zachęcam wszystkich, żeby napisali skargę. Najwyższy czas, żeby osoby, które prezentują tak żałosny poziom na zawsze zniknęły z telewizji…

 33. Darek
  2 maja 2017 o 14:27 Odpowiedz

  Zenujacy program, Pani prowadzaca jest totalnym klaunem

 34. Misiek
  4 maja 2017 o 12:51 Odpowiedz

  Dla mnie i dla żony z którą oglądałem ten program, cisnęło się na usta tylko jedno: ta kretynka nadaje sie tylko do zwolnienia. Pyskujący debil, robiący wariata z poważnego rozmówcy, przerywający wypowiedzi, jednostronny, z gębą mamuta. Szok, szok! Czy pracodawcy nie widzą tego dziennikarskiego szczura? Czy właśnie i jednak o to im chodzi by tak to sie odbywało? Współczuję pomysłu

 35. Katarzyna
  4 maja 2017 o 19:39 Odpowiedz

  Szkoda cennego czasu Pana Jerzego, na udział w tak prymitywnym programie. Dawno nie widziałam, tak żenującego poziomu “dziennikarki”. Panie Jerzy jest Pan WIELKI !!!

 36. Marcin
  8 maja 2017 o 10:35 Odpowiedz

  Co ty w ogóle piszesz. Przecież on od wszystkiego umywa ręce on tylko opisuje badania innych osób Czyli jak coś ci zaszkodzi to on nie podnosi od tego żadnej odpowiedzialności. Jak coś ci zaszkodzi to powie ci że powinieneś się leczyć pod kontrolą lekarza. Żyje za 3500 zł przecież to marionetka jak Wakefield sprzedał się dla kasy i rozgłosu.

 37. siska
  9 maja 2017 o 01:24 Odpowiedz

  Toż to była jedna wielka nagonka na Pana Ziębę!!!!! Próba ośmieszenia i zrobienia z niego głupka na oczach całej Polski. Cel osiagniety?
  Mam nadzieję że… nie. Zachowanie prowadzącej godne pożałowania!!!! Wstyd i hańba!!!!

 38. Sabrina
  9 maja 2017 o 20:37 Odpowiedz

  Dedykuję fraszkę Pani Agnieszce:…..Nim język puścisz w taniec,Załóż na mordę …kaganiec!

 39. Kris
  20 lipca 2017 o 20:26 Odpowiedz

  Nie będę oryginalny mówiąc,że tvn i polsat to nie Polskie media.Tym mediom zależy na tym ,aby w Polsce panował ciemnogród ,gender bałagan i bezbożność.Nie pozwólmy na to.Zacznijmy myśleć i przestańmy oglądać stacje ,które wiemy,że nas programują.To będzie nasz odwet.
  Boże,błogosław Jerzego Ziębę.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.