Rewolucja Zdrowia – podsumowanie wszystkich wystąpień

Rewolucja Zdrowia – podsumowanie wszystkich wystąpień

Kolejna, 5. już, Rewolucja Zdrowia za nami! 5 dni bardzo ciekawych, czasem także zaskakujących webinarów ze wspaniałymi prelegentami. Ogromna dawka wiedzy oraz informacji.

Jeśli ominęliście maile, które wysyłaliśmy rano po każdym dniu Rewolucji lub jeśli w ogóle nie byliście zapisani do newslettera, poniżej możecie przeczytać podsumowanie wszystkich wykładów (wraz z przydatnymi linkami).

Jeśli nie byliście w tych dniach z nami, możecie przeczytać co Was ominęło. Nie martwcie się jednak, wszystko możecie nadrobić (lub wysłuchać jeszcze raz), kupując pakiety konferencyjne pod tym linkiem.

Przejdźmy teraz zatem do naszych prelegentów:

Grzegorz Jabłoński

Grzegorz opowiedział nam o nastawianiu kręgosłupa energią.

Dowiedzieliśmy się, że wszystkie choroby, które występują w naszym ciele przechodzą przez kręgosłup i powodują w nim pewne zablokowania, dlatego tak ważne jest, aby o niego zadbać. Dzięki temu możemy wyleczyć wiele więcej niż tylko sam narząd ruchu.

Z Grzegorzem jeszcze w tym roku odbędą się 2 szkolenia:

 1. 10 listopada we Wrocławiu odbędzie się kurs Manipulacje Kręgosłupa dla Każdego – I stopień: Zapisu na szkolenie można dokonać tutaj. Pod tym samym linkiem obejrzysz też wideo z relacją z jednego z ostatnich spotkań.
 2. Od 30 listopada do 2 grudnia w Warszawie – ekskluzywny, 3-dniowy kurs Nastawiania Kręgosłupa Energią, cena 3600zł. W celu zapisu piszcie na info@polakuleczsiesam.pl

Magda Matuszewska

Tematów, które poruszyliśmy z Magdą aż ciężko zliczyć. Było m.in. o diecie i o tym, że należy dobierać ją bardzo indywidualnie, uwzględniając naszą konstytucję i badanie z języka.

Rozmawialiśmy także o czakrach, które są centrami energetycznymi w naszym ciele. Głównych czakr jest 7 i odpowiadają one za różne narządy i układy w naszym ciele, ale także za skłonność do odczuwania konkretnych emocji. Zablokowanie czakr lub zbytnie ich otwarcie może dawać problemy na płaszczyźnie fizycznej i/lub psychicznej. Dlatego, aby osiągnąć pełnię zdrowia tak ważne jest ich zbalansowanie.

Czakry możemy wspomagać/równoważyć m.in. za pomocą kryształów i olejków, a także afirmacjami, wizualizacjami oraz reiki (metodą uzdrawiania energią).

Dowiedzieliśmy się też, że olejkiem eterycznym o jednych z najbardziej spektakularnych właściwości jest Frankincense, który ma właściwości antynowotworowe.

Wiedzy było tak dużo, że ciężko było przedstawić Wam wszystko w 60 minut. Dobra wiadomość jest taka, że Magda szykuje eBooka – kiedy tylko będzie gotowy na pewno się o tym dowiecie.

Magdę możecie znaleźć na Facebooku i na stronie internetowej www.holiq.pl.

Bogusław Wyszyński

To już drugi raz, kiedy mogliśmy gościć Pana Bogusława na Rewolucji. Dowiedzieliśmy się szokujących wręcz informacji o witaminie D3. Pan Bogusław zacytował nam podręcznik dla studentów medycyny z dawnych lat, w którym przytoczono informację, że codzienne stosowanie u dzieci witaminy D3 w dawce 10 tysięcy (!) jednostek na, uwaga, 1 kg masy ciała jeszcze nie dawało objawów toksycznych!

Oczywiście wraz z przyjmowaniem wysokich dawek D3 należy pamiętać także o K2, także w wysokich dawkach. Pan Bogusław, przy wadze 68kg, sam przyjmuje 500-700 tysięcy jednostek D3 + 1200mcg K2MK7.

Z Panem Bogusławem jeszcze w tym roku odbędą się 2 spotkania:

 1. Warszawa  – ul. Towarowa 22 (Centrum Konferencyjne Jupiter), 13 października, godz. 10-18 – ostatnie miejsca dostępne
 2. Olsztyn  – ul. Kanarkowa 47 (Hotel Manor), 17 listopada, godz. 10-18 – ilość miejsc ograniczona

dr Andre Kulisz

To pierwsze wystąpienie Dr Andre Kulisza na Rewolucji Zdrowia. Ogrom wiedzy, doświadczenia i setki wyleczonych małych pacjentów.

Poznaliśmy opinię doktora, dotyczącą gorącego obecnie w naszym kraju tematu szczepień. Wszystkie dzieci ze spektrum autyzmu, które spotkał dr Kulisz były szczepione

Lekarze otrzymują specjalne premie od firm farmaceutycznych za to, że 60%-70% ich pacjentów jest zaszczepiona.

Dr opowiedział nam również o swoim PROGRAMIE LECZENIA AUTYZMU.

O tym, że najlepsze efekty może przynieść, kiedy do programu wchodzą dzieci w wieku 4-5 lat. Aż 2/3 małych pacjentów dochodzi wtedy do zdrowia! Poznaliśmy też rolę rodziców w procesie tego leczenia, która jest niezwykle ważna – do programu przyjmowane są tylko dzieci zaangażowanych rodziców, pozostających ze sobą w związku, ponieważ ogromnie ważna jest ciepła, kochająca atmosfera, którą muszą zagwarantować dziecku. Program jest prowadzony zdalnie, a kontakt z lekarzami odbywa się non-stop.

Oto strona internetowa doktora oraz lista ośrodków współpracujących z nim w Polsce – link.

Sławomir Salerek

To już kolejne wystąpienie Pana Sławomira na Rewolucji – tematów i pytań jak zawsze bardzo dużo.

Porozmawialiśmy o szerokim zastosowaniu probiominerałów, których wspaniałe właściwości zdają się nie mieć końca.

PBM może być wykorzystywany, między innymi:

 • przy leczeniu endometriozy
 • jako poranny STARTER
 • zewnętrznie, na zmiany skórne
 • jako wsad do lewatywy
 • do kąpieli dla małych dzieci i nie tylko
 • jako zaprawa do nasion
 • do higieny intymnej kobiet
 • do poprawy kondycji jamy ustnej
 • przy leczeniu cukrzycy
 • przy małopłytkowości
 • przy krwawiących ranach

Tutaj znajdują się wybrane przepisy, o które prosiliście.

Profesor Siergiej Batieczko

To była kolejna bardzo inspirująca rozmowa. Profesor opowiedział nam o holistycznym podejściu do zdrowia i leczenia. Powinniśmy działać na cały organizm w tym naszą głowę i serce. Ludzie umierają w obecnych czasach z powodu 3 głównych chorób: rak, zawał, udar. Z czego rak staje się obecnie prawdziwą epidemią!

7 ZASAD DROGI DO ZDROWIA

 1. Dieta – optymalne jedzenie. Zwracamy uwagę, aby nie jeść produktów o wysokim indeksie glikemicznym. Unikamy pieczywa, mięsa, nabiału, makaronów, pomidorów i ogórków (poza sezonem są wyłącznie chemią) oraz przede wszystkim mówimy NIE DLA CUKRU! Nasz organizm może strawić jedynie 9-10 łyżeczek cukru, a dostarczamy go przecież w różnych produktach, nie tylko słodyczach. W naszych dietach spożywamy zbyt mało zieleniny.
 2. Prawidłowe nawodnienie. Pijemy zbyt mało. Chodzimy odwodnieni. Między naszymi komórkami zbiera się wtedy dużo toksyn, co hamuje wchłanianie dostarczanych z pożywieniem wartości odżywczych. Czyli pierwszy punkt, którym jest dieta – nie jest w 100% spełniany. Brak odpowiedniej ilości wody w organizmie sprawia, że się zakwaszamy.
 3. Oczyszczanie. Prawidłowo przeprowadzony detoks jest absolutną podstawą do tego abyśmy mogli poczuć się lepiej, rozpocząć walkę z chorobą. Jeśli nasz organizm nie będzie prawidłowo oczyszczony, nasze starania nie będą miały efektów.
 4. Praca z ciałem. To tak jak praca z organami wewnętrznymi.
 • kąpiele
 • okręcanie się
 • bańki
 • masaż uderzeniowo – dynamiczny
 1. Gimnastyka oddechowa. Wdychamy przez nos. 30 wdechów, 30 wydechów przeponą bezpośrednio przed snem oraz w sytuacjach stresowych.
 2. Ćwiczenia energetyczne, np. skakanka, przysiady, skłony tułowia. Zaczynamy od 10, powoli, nawet trzymając się czegoś, np. stołu. Próbujemy dojść do nawet 100 powtórzeń.
 3. Musimy dostarczać odpowiednich wartości odżywczych komórkom, aby nasze geny prawidłowo pracowały. Najczęściej brakuje nam:
 • antyoksydantów, szczególnie glutationu, który jest najważniejszym środkiem detoksykującym nasz organizm
 • witamina C ( minimum 200mg dziennie )
 • witamina D3
 • witamina B12 (metylokobalamina – WAŻNE )
 • tłuszcze Omega-3 (ale nie te z ryb )
 • witaminy z grupy B
 • kwas foliowy
 • probiotyki

Napar z ziół do wstępnego oczyszczania

Poniższe zioła w równej ilości po 50g mielimy i mieszamy. 1 litr naparu to 2 łyżki ziołowej mieszaniny zalane wrzątkiem. Przez 30 minut trzymamy pod przykryciem. Przechowujemy napar w termosie lub szklanej butelce. Pijemy dziennie od 1 do 3 litrów przez 20 dni. Nasycamy krew, oczyścimy organizm i przygotowujemy organizm. W tym czasie dostarczamy też probiotyków.

Rumianek, szałwia, korzeń łopianu, oregano, babka zwyczajna, melisa, mięta, korzeń waleriany, lukrecja gładka, tymianek, krwawnik pospolity, skrzyp polny, podbiał pospolity, rdest ptasi, mącznica lekarska, rzepik.

Kasze

Większość kasz jest dla nas dobra – ale najważniejsze jest jej przygotowanie. Powinniśmy wybierać kasze bezglutenowe: gryka niepalona, kasza jaglana, komosa ryżowa, nasiona konopi, ryż czerwony lub czarny.

Kaszę myjemy 7-8 razy, moczymy 24h, ozonujemy jeśli to możliwe, podgotowujemy i w gorącym garnku albo pod pierzynę, albo mamy garnek, który świetnie utrzymuje ciepło. Kasza sama dochodzi “do siebie”.

Ważną rzeczą, o której mówił profesor, a o której często zapominamy. Każdy człowiek jest inny. Nie ma uniwersalnego rozwiązania. Zawsze współpracują 3 strony: pacjent, lekarz i stan zdrowia.

Marianna Bartke

Wejście w stan theta jest otwarte dla każdego. Uwalnia endorfiny, dopaminę, potrafi zamykać lub otwierać nasze komórki na to co złe lub dobre. Podwaliny pod techniki Theta podłożyła Vianna Stibal – to właśnie ona odkryła jak krótkie medytacje potrafią zmieniać wewnętrzną fizjologię człowieka. Jeśli chcesz sobie poczytać o Theta Healing i nie tylko to można zajrzeć np. do tej księgarni – jest sporo pozycji na ten temat

A jeśli chcesz się nauczyć metody Theta Healing to odsyłam do strony Pani Marianny – znajdziesz na niej nie tylko więcej informacji o Theta, ale również kursy, które Pani Marianna prowadzi.

Maria Brzdękiewicz

Totalna Biologia zaskakuje, wyjaśnia i daje wskazówki. Jest przejściem pomiędzy tym co się wydarzyło a tym co dzieje się z naszym ciałem teraz. każda choroba ma swoje odzwierciedlenie w przeżyciach z przeszłości. Maria na swojej stronie oraz na swoim profilu facebookowym podaje wiele przykładów na to jak te zależności wyglądają. Kluczem do przemian jest Radykalne Wybaczanie, przy którym jest popełnianych szereg błędów. Tutaj znajdziesz listę 5 błędów przy wybaczaniu, o których mówiła Maria.

Jeśli chcesz poważnie pomyśleć o wybaczeniu i przejść ten proces skutecznie to dołącz 24 listopada do warsztatów prowadzonych przez Marię. Specjalny rabat dla uczestników Rewolucji Zdrowia! Zapisy pod tym linkiem.

 

Jeśli nie mieliście okazji być z nami w tych dniach na żywo – nic straconego! Pod tym linkiem możecie zakupić pakiety konferencyjne, w których dostaniecie dostęp do webinarów oraz bardzo ciekawe eBooki.

 

 

 

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.