9 sposobów na raka, o których koncerny farmaceutyczne wolałyby, żebyś nie wiedział

9 sposobów na raka, o których koncerny farmaceutyczne wolałyby, żebyś nie wiedział

Czy Ty też dałeś sobie wmówić, że choroby można wyleczyć tylko lekami, a jedzenie nie ma żadnego znaczenia? Może Twój lekarz nigdy nie wspomniał o tym, że należy zmienić dietę, za to wciąż wypisuje Ci nowe recepty?

Jako czytelnicy naszego portalu, zapewne nie należycie do tej grupy osób, niestety smutne jest to jak wiele ludzi nie szuka dla siebie ratunku, tylko ślepo wierzy nagonce medialnej na naturalne sposoby leczenia. Każdy jednak kto zdaje sobie sprawę z mocy jaką dysponuje pożywienie, musi poznać listę tych 9 antagonistów raka:

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

 1. Kurkuma – o właściwościach antynowotworowych kurkumy pisaliśmy już w tym artykule. Niestety większość dostępnej w sklepach kurkumy jest zanieczyszczona ołowiem i mikrobami. Kupując tanią kurkumę, możesz wręcz zwiększać ilość spożywanych metali ciężkich, które przyczyniają się do rozwoju raka. Dlatego znajdź organiczną kurkumę, a jeszcze lepiej nalewkę kurkumową, która zawiera fitoskładnik o nazwie kurkumina, a dzięki temu zbudujesz naturalną odporność.
 2. Olej konopony – tłoczenie na zimno nasion Cannabis sativa daje bardzo wartościowy olej, który można legalnie kupić w Polsce. Jest bardzo bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe i nie zawiera psychoaktywnego związku o nazwie THC. Nasiona konopi są uważane za superfood, z racji na unikalny stosunek omega 3 do omega 6 i pięcioprocentową zawartość czystego GLA (więcej niż spirulina). Przez tysiące lat olej konopny był używany w eliksirach i herbatach leczniczych, aby zapewnić efekt anty-mutacyjny, czyli ochronę przed uszkodzeniami genetycznymi spowodowanymi przez wolne rodniki i/lub promieniowanie.
 3. Grzyby reishi – nie znajdziesz ich w sałatkach w restauracji ani w sklepie osiedlowym czy wielkopowierzchniowym. Grzybów reishi należy szukać w sklepach ze zdrową żywnością, w dziale z suplementami. Najczęściej sprzedawane są pod postacią kapsułek. Reishi używane były do leczenia wielu chorób na Dalekim Wschodzie przez ponad dwa tysiące lat. W Chinach nazywa się je „grzybami nieśmiertelności”. Reishi można stosować długotrwale. Obniżają ciśnienie krwi, poprawiają funkcjonowanie układu nerwowego oraz mają działanie przeciwnowotworowe.
 4. Melatonina – czy wiesz, że możesz zwalczać wolne rodniki podczas snu? Nauka odkryła to już 50 lat temu. Melatonina to różnorodna pod względem funkcjonalności molekuła, która ma właściwości antyoksydacyjne. Ogromna ilość badań eksperymentalnych pokazała, że pełni ona kluczową rolę w działaniach obronnych organizmu przed licznymi, niszczącymi komórki, wolnym rodnikami, ponieważ posiada 200% więcej mocy antyoksydacyjnej niż witamina E. Melatonina redukuje uszkodzenia oksydacyjne lepiej niż glutation oraz witaminy C i E. Zwalcza choroby powiązane z wolnymi rodnikami, takie jak choroby układu krążeniowego i rak. To prawda, że mózg naturalnie wytwarza melatoninę, jednak jeśli masz cukrzycę albo jesteś na granicy zachorowania na nią, lub masz ponad 55 lat, często potrzebna jest suplementacja.
 5. Prawdziwa woda źródlana bez dodatku fluoru (ze średnim pH o wartości 8,8) – jeśli walczysz z rakiem, prawdopodobnie musisz wyregulować pH swoje organizmu. Niemal każdy dietetyk powie Ci, żeby jeść dużo surowych ekologicznych warzyw i owoców oraz pić mnóstwo wody – i lepiej, aby to była prawdziwa woda źródlana, która pomaga zalkalizować ciało.
 6. Soda oczyszczona – wystarczy łyżeczkę sody wymieszać w szklance wody i pić codziennie, aby zalkalizować ciało, tak aby rak nie mógł nawet przetrwać. Nowotwory nie mogą przeżyć, kiedy w komórkach jest dużo tlenu, a ciało nie jest zakwaszone. Soda oczyszczona jest tak prostym sposobem, że nigdy nie usłyszycie tej rady od lekarza bądź onkologa.
 7. Organiczny czosnek – zwalcza patogeny dzięki ponad 200-stu biologicznie aktywnym składnikom. Istnieje specjalny enzym, który zmutowane komórki używają do namnażania, jest to dekarboksylaza ornityny. Czosnek ma zdolność blokowania go, dzięki czemu zapobiega podziałowi komórek.
 8. Pestki moreli – cyjankowe kontrowersje wokół pestek moreli, a właściwie ich gorzkich jąder, przesłaniają ich efektywność w leczeniu raka. Ich spożycie w rozsądnych ilościach nie ma negatywnych efektów zdrowotnych, jak próbują nam niektórzy wmówić. Natomiast korzyści z ich spożywania są ogromne.
 9. Cannabis sativa – lecznicze właściwości marihuany odkryto już 2700 lat przed naszą erą. Przez wieki starożytne egipskie, perskie i greckie cywilizacje używały medycznej marihuany. Niestety medycyna konwencjonalna jest bardzo oporna na jej używanie, co największą szkodę przynosi pacjentom.

 

Żródło: https://www.naturalnews.com/053133_cancer_cures_Medical_Mafia_natural_therapy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=Postcron.com

Podobne artykuły

 1. maa
  17 października 2017 o 06:49 Odpowiedz

  Może k..a nie zwracaj się jak do mężczyzny babolu?! w jakiej ty epoce żyjesz? jeszcze żyjesz patriarchatem? kobiety również czytają artykuły! może do kobiet też zwracasz się w rodzaju męskim?

  1. Emilia
   17 października 2017 o 09:33 Odpowiedz

   Uhuhu jaka urażona feministka 😀 jeśli nie czujesz się wystarczająco kobieco, i musisz budować swoją wartość na tym, że ktoś w tekście zwraca się w osobie żeńskiej a nie męskiej to moje wyrazy współczucia 🙂 może w ogóle zbojkotuj cały portal, bo nazywa się “Polaku, lecz się sam” a nie “Polko lecz się sama” 😀

 2. kuba
  18 października 2017 o 08:46 Odpowiedz

  Jak Ci to tak bardzo przeszkadza to napisz swój artykuł w rodzaju żenskim.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.