Jerzy Zięba powstrzymuje się od powrotu do Polski [WIDEO]

Jerzy Zięba powstrzymuje się od powrotu do Polski [WIDEO]

Rak toczy Polskę w najlepsze. We wczorajszym (10.05.2019) oświadczeniu usłyszeliśmy od Jerzego Zięby, że jest “zlecenie” na niego i ma zostać zaaresztowany jak tylko powróci ze Stanów do Polski.

Jednocześnie trwa atak w innych mediach, jak choćby Gazeta Prawna na działalność Pana Jerzego używając sloganów i sformułowań, które niczym nie różnią się od tych, które są tak krytykowane za używanie ich w minionym systemie. “Trzeba było go wyciąć jak był mały, a teraz to jest z tym problem”, “medyczna szarlataneria”, “pokazowy proces”.

W jakim kraju my żyjemy?

Ano w takim, że jak komuś się coś nie spodoba to na każdego znajdzie się odpowiedni przepis, by statystyka się zgadzała i by broń Boże nie naruszać aktualnego stanu, w tym “oficjalnej nauki i wiedzy”. A czym ona jest? Czy nie tylko chwilowym stanem świadomości ogółu? Przypominam, że uporczywe trwanie przy określonych teoriach i nie dopuszczanie do siebie innych możliwych rozwiązań jest wspaniałą pożywką stagnacji i braku postępu. 

Zapraszam do obejrzenia wystąpienia Jerzego Zięby i okazywanie wsparcia w sposób w jaki każdy to wsparcie jest w stanie okazać.

 

Podobne artykuły

 1. uffff
  11 maja 2019 o 12:30 Odpowiedz

  Polacy nie gęsi swój rozum mają,nie dają wam się wykończyć to używacie siły,to jest bandyctwo.

 2. Halina
  12 maja 2019 o 01:20 Odpowiedz

  Panie Piotrku, bardzo DZIĘKUJĘ za tak cenny materiał w temacie naszego promotora ZDROWIA Jurka Zięby. Słów brakuje by to skomentować, po prostu kłamstwo, obłuda i fałsz. Pozdrawiam Pana serdecznie i oczekuję na więcej takich treści.

 3. Roland Szymański
  12 maja 2019 o 07:37 Odpowiedz

  Bezczelny oszust Jerzy Zięba powinien zostać przykładnie skazany przez Sąd, osoby, które piszą publicznie podobne bzdury pociągane do odpowiedzialności karnej.
  Poniżej w temacie Jerzego Zięby i innym podobnym wyrafinowanym oszustom materiał. Ten cwaniak żeruje na ludzkim nieszczęściu.
  https://www.facebook.com/ANTYukryteTerapie/posts/2181891968717087?__xts__%5B0%5D=68.ARDgrxd51A-czWjJUZmumZZdSxHF7el76ECdRI-iyx9Du2C2rOtTLKmHu_wc0tXDGKw87C0Sf5yWzo3oSqdJBO_XFMaBZNc0wH3N-J9224Dmrljij_OBhCYrIA7gA_ihK0SAKVBQUcH_HfDLSLAymOWqUN6ZVkTllYJzrNcPGtzJ_m1b-29AzFcnTtUnSZfsQVQC_NOcYlvZBYPrxFIHRB85UTgqWr5wD7G3YFJDgLjFm1R-pRvDBJctPEab604IbvyVaI4Tgp4A2abRExHVM7pqR1geSPCz1XWRRZLGrZ4lcCMkfzna64trCRLj5c4VA0ba&__tn__=K-R

 4. Halina
  13 maja 2019 o 06:48 Odpowiedz

  Popieram p.Jurka Ziebe jestem z panem chce podpidsc sie ale nie wiem jak pozdrawiam

 5. Halina
  13 maja 2019 o 06:54 Odpowiedz

  P0pieram p Jurka Ziebe chce podpisać się ale nie wiem jak pozdrawiam serdecznie

 6. Renata
  16 maja 2019 o 22:04 Odpowiedz

  To bardzo przykre,ze w Polsce dzieja sie takie rzeczy,ze dobremu i madremu czlowiekowi utrudniaja zycie ,a nawet groza.Przykre jest to,ze na stanowiskach decyzyjnych zasiadaja ludzie mali, dla ktorych zdrowie innych nie ma zadnego znaczenia,a liczy sie tylko ich wlasna pozycja. rzady sie zmieniaja, a jest coraz gorzej. Liczylam na to,ze kiedy Pis dojdzie do wladzy to zrobi porzadek z korupcja. A tu niestety nic takiego. Takie panie,ktore oskarzyly pana Ziebe powinny zostac ukarane za klamstwa i manipulacje,za wprowadzanie w blad Prokuratury. mam nadzieje,ze to sie stanie. Moim zyczeniem jest aby pan Jerzy Zieba byl ministrem zdrowia. Wtedy moglibysmy spac spokojnie nie obawiajac sie o zycie naszych dzieci i wnukow. Dzisiaj przymusowo szczepi sie nie wiadomo po co , doprowadzajac dzieci i doroslych do roznych powiklan zdrowotnych lub nawet do smierci,a zaden rzad nie wysuwa wnioskow. Nikogo njic nie obchodzi. truje sie nas i nie ma mamy na kogo liczyc. Mieszkam w Niemczech. Tutaj bez problemu mozna jeszcze kupic suplementy jakie sie chce, W sklepach jest niewiele,ale mozna kupic przez internet. jest duzo sprzedawcow suplementow. Kupujemy koenzym Q10, witamine D3 w dawkach 20.000 jednostek w kapsulce i to w aptece, przepisane przez lekarza i wszystko jest ok. Dlaczego wiec w Polsce za sprzedaz suplementow sie karze ? Wiadomo o co chodzi , pan Jerzy mowi prawde dlatego komus zalezy na tym zeby go uciszyc. Bezprawie w POlsce siega zenitu. Obiecywali nam zrobic porzadek z korupcja ,a scigaja sprzedawce suplementow. Zalosne. Serdecznie pozdrawiam wszystkich dobrych, myslacych ludzi. Trzymam kciuki za pana Jerzego Ziebe. Mam nadzieje,ze polska Prokuratura nie bedzie dluzej dawac sie wodzic za nos i zrobi porzadek z tymi,ktorzy oskarzaja pana Ziebe. To wstyd dla prokuratury,ze czlowiek musi wyjezdzac z kraju ,bo mu groza! Ja chcialabym wrocic do Polski,ale wciaz obawiam sie przymusowych szczepien i 5G. Za to powinna wziac sie prokuratura. Dlaczego nic z tym nie robia ? Dlaczego pozwala sie wszelkiej masci koncernom na swobodne dzialanie doprowadzajace do chorob Polakow ??? Co robi PIS ???? Dlaczego maja w nazwie prawo i sprawiedliwosc. Dla kogo sprawiedliwosc? Dla bandytow, kombinatorow???? Wstyd !

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.