Co nowego w roku 2018 na “Polaku, lecz się sam”?

Co nowego w roku 2018 na “Polaku, lecz się sam”?

Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego wideo, z którego dowiecie się co ciekawego znajdziecie na naszym blogu w 2018 roku i jakie zupełnie nowe inicjatywy będziemy podejmować.

Jeśli macie własne przemyślenia co chcielibyście jeszcze zobaczyć, o czym porozmawiać lub kogo spotkać – piszcie w komentarzach poniżej. Wszystkie sugestie będą mile widziane. Pod filmem znajdziecie linki, o których mówię w nagraniu.

Podsumowanie filmu

Rok 2018 zaczynamy od webinaru poświęconego zmianie nawyków – webinar z Pauliną Jamrozik, dyplomowaną dietetyk. Będziemy cyklicznie prowadzić webinary, podobne do tych które prowadziliśmy w minionym roku – większość z nich możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube – zapraszam do subskrybowania.

Rok rozpoczynamy także od zmian na stronie – nowy podział z dostępem do poszczególnych typów schorzeń w dziale Zdrowie. Podobne podzielone są inne działy główne. Można to sprawdzić najeżdżając myszką na główne kategorie powyżej. Już wkrótce dołączy tam także dział historii osób, które pokonały choroby przewlekłe – celem inspiracji dla tych wszystkich, którzy wątpią.

W 2018 roku będziemy także zapraszać na spotkania w realu, z naturoterapeutami, chiropraktykami, a także zielarzami. Nie zabraknie tematów związanych z Totalną Biologią.

W tym roku planujemy także 2 edycji internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia. Pierwsza z nich startuje już 1 marca – można już dokonywać rejestracji. Oprócz samej konferencji planujemy Dni Tematyczne – pierwszym z nich będą wykłady na żywo poświęcone jelitom. Jak zawsze wszystkie wydarzenia u nas na żywo są i pozostaną BEZPŁATNE.

Planujemy także poszerzyć działalność naszego bloga o sklep z artykułami wolnymi od chemii, tak by umożliwić wszystkim łatwiejszy dostęp do środków codziennego użytku pozbawionych szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie.

Linki:

Podobne artykuły

 1. Barbara
  6 stycznia 2018 o 21:04 Odpowiedz

  Dziękuję za 2017 🙂
  W 2018 roku, życzę wiele dobrego dla Państwa, ciągłego utrzymywania dobrego stanu zdrowia, zgodnie z wiedzą którą Nam przekazujecie.
  Pozdrawiam serdecznie

 2. Magda
  6 stycznia 2018 o 21:45 Odpowiedz

  POMYSLNOSCI w nowym roku . Juz sie cieszę na nowe. 🙂 Magda

 3. Cecylia
  7 stycznia 2018 o 14:53 Odpowiedz

  Już się cieszę,że bedę mogła czerpać wiedzę z tak wspaniałych webinarów.Ten pomysł ze sklepem to trafione przedsięwzięcie.Mam nadzieję,że bedą to produkty sprawdzonych marek i doskonałe pod względem jakości.Panie Piotrze emanuje Pan takim spokojem i ciepłem wewnętrznym,że to bardzo emanuje.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.