Oczyszczanie jelit podstawą zdrowia całego organizmu

Oczyszczanie jelit podstawą zdrowia całego organizmu

Jakiś czas temu przy okazji artykułu o szkodliwości energy drinków pisaliśmy o preparacie Colon Pack, który eliminuje z organizmu pasożyty, usuwa toksyny i oczyszcza jelita ze złogów kałowych.

colon-packZestaw Colon Pack składa się z trzech produktów: Parasine Plus, CoFiber, Naturalna Herbatka Oczyszczająca:

 • Parasine Plus oczyszcza organizm i usuwa z niego niechciane pasożyty i toksyny. Zawiera zioła znane z właściwości oczyszczających i różne rodzaje błonnika,
 • CoFiber pomaga oczyszczać  organizm. Ta  mieszanka składa się z kilkudziesięciu ziół, błonników rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych w wodzie – nie jest nasmaczniejszy, ale skuteczny i da się wypić,
 • Herbatka Oczyszczająca – wspomaga usuwanie toksycznych substancji z organizmu i ułatwia wypróżnianie następnego poranka – wierzcie, że tak jest! 🙂

Korzyści płynące z oczyszczenia przeprowadzanego z Colon Packiem:

 • oczyszczanie organizmu w naturalny sposób z toksyn i innych niepotrzebnych substancji
 • wspomaganie prawidłowych funkcji żołądka i jelit (usuwanie złogów kałowych, zaparć, biegunek, wzdęć i nadkwaśności, zgagi i hemoroidów)
 • zapobieganie powstawaniu nowotworów
 • przyczynianie się do lepszego przyswajania składników odżywczych
 • regeneracja układów jelitowego, immunologicznego i moczowego
 • pomoc w usuwaniu z organizmu nadmiaru wody
 • łagodzenie dolegliwości układów trawiennego i moczowego
 • przygotowanie przewodu trawiennego do usuwania niepotrzebnych związków chemicznych
 • unieczynnianie i usuwanie organizmów pasożytniczych
 • pomoc w oczyszczaniu okrężnicy i wątroby
 • eliminacja nieczystości i toksyn z organizmu
 • pomoc w utrzymaniu właściwej wagi ciała
 • dostarczanie potrzebnego błonnika, który zapewnia odpowiednią pracę żołądka i jelit

Dr Eugeniusz Siwik

siwik

… początek stosowania Colon Pack, jest również pretekstem do dbania o swoje ciało, czyli swoje zdrowie i długowieczność.

W czasie stosowania Colon Pack zaobserwowałem wiele pozytywnych zmian zarówno tych subiektywnych i obiektywnych. Żadne inne suplementy jakie stosowałem dotychczas nie dawały tyle pozytywnych zmian. Najważniejsze to zlikwidowanie zaparć i to już w czasie pierwszych trzech dni stosowania, rewelacja. Po 12-14 dniach „badania naukowe” dotyczące zawartości wydalin z przewodu pokarmowego nadają się do szerszego opisu. Subiektywne zmiany to uczucie lekkości w nadbrzuszu, ogólne lepsze samopoczucie. Przy tej okazji należy zwrócić uwagę na picie odpowiedniej ilości wody od 8 do 10 szklanek dziennie, jest to bardzo ważna zasada. Dobrze byłoby zrobić lekkie korekty w odżywianiu, w wielkim skrócie to: dwa dni wegetariańskie w tygodniu, kolejne dwa dni to potrawy rybne, dwa dni w tygodni bez nabiału, picia kawy, herbaty, cukru.

Wiem że są to bardzo trudne i niepopularne zasady, ale początek stosowania Systemu Oczyszczania Organizmu za pomocą Colon Pack, jest również pretekstem do dbania o swoje ciało , czyli swoje zdrowie i długowieczność.

Znaleźliśmy ciekawą promocję w internecie:

colon

Normalnie sam zestaw Colon Pack kosztuje 250zł. Internetowy sklep EduMed w tej cenie oferuje dodatkowo Tran Mollersa, który ma bardzo dobre opinie klientów (możecie przeczytać je tutaj lub kupić sobie sam tran klikając tutaj). Dodatkowo macie bezpłatną przesyłkę kurierską UPS!

Naprawdę warto, polecamy!

 

 

 

 

O blogu Polaku, lecz się sam! Na naszym blogu znajdziecie informacje dotyczące zdrowego, naprawdę zdrowego sposobu odżywiania, co robić by nie zachorować, co robić gdy już się zachoruje – tak naprawdę chcemy agregować te wszystkie informacje, które gdzieś w internecie funkcjonują, ale są lepiej lub gorzej widoczne, a czasem zupełnie nieodkryte. Chcemy Wam pokazać świat, w którym zdrowie i uzdrawianie to połączenie leczenia ciała, podświadomości i ducha. A takiego podejścia tradycyjna medycyna niestety Wam nie zapewni. Zajrzyjcie także na nasz profil na facebook’u: https://www.facebook.com/PolakuLeczSieSam

Opinia i część opisu pochodzi ze strony colonpack.pl

Podobne artykuły

Odpowiedz