Olej kokosowy i medyczna marihuana – lecznicze połączenie

Olej kokosowy i medyczna marihuana – lecznicze połączenie

Połączenie konopi i oleju kokosowego tworzy skuteczny lek. Zarówno olej kokosowy jak i konopie były krytykowane przez wiele lat. Okazuje się jednak, że mają wspaniałe właściwości lecznicze, które mogą pomóc przy wielu dolegliwościach.

Olej kokosowy szkalowany był przez dekady jako niebezpieczny tłuszcz nasycony, który podwyższa cholesterol, przyczynia się do otyłości, chorób serca i wielu innych nieprzyjemnych rzeczy. W ostatnim czasie zła sława odwróciła się za sprawą badań rdzennych populacji takich jak plemiona Tokelau i Kitava z Południowego Pacyfiku , które pokazały, że ci ludzie są jednymi z najzdrowszych na świecie. Spożywają oni ogromne ilości oleju kokosowego i zamiast zatkanych tętnic, otyłości, chorób serca cieszą się dobrym zdrowiem.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Naturalne korzyści zdrowotne

Do korzyści ze spożywania oleju kokosowego zaliczają się zdrowe serce, utrata wagi, wsparcie układu immunologicznego i młodzieńcza skóra – olej też jest świetnym źródłem energii. Olej kokosowy działa też przeciwwirusowo, antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Zawiera bardzo duże ilości kwasu laurynowego, który jest wysoce korzystne dla ludzkiego układu odpornościowego.

Konopie były oczernianie jako niebezpieczny narkotyk bez akceptacji użytku medycznego. Dopiero w ostatnich latach niektóre kraje lub stany w USA zaczynają legalizować marihuanę, a ludzie zaczynają dostrzegać medyczny potencjał tej wspaniałej rośliny. W Polsce od listopada b.r. medyczna marihuana również została zalegalizowana.

Połączenie oleju kokosowego i konopi

Niestety obecnie przepis jest martwy, ponieważ w aptece nie można dostać żadnej formy medycznej marihuany. Kiedy jednak już taka opcja się pojawi, zachęcamy do przyjmowania medycznej marihuany w połączeniu z olejem kokosowym.

Jest kilka sposobów, aby to zrobić, a efektem końcowym jest pełne kannaibinoidów lekarstwo, które można wkomponować w każdy posiłek. Konopie i olej kokosowy mogą być połączone i połknięte w formie łatwych do zrobienia kapsułek, wmieszane w ciepły napój lub zaaplikowane zewnętrznie na skórę.

Nawet jeśli zamierasz wziąć medyczną marihuanę o wielkości ziarnka groszku, warto spożyć ją z odrobiną surowego oleju kokosowego. To zwiększa biodostępność konopi, które dzięki temu mogą być lepiej wykorzystane. Olej kokosowy zrobił się popularny i może być stosunkowo niedrogi, upewnij się jednak, że kupujesz dobrej jakości, ekologiczny produkt, nawet jeśli jego cena jest wyższa.

 

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.