Wyleczył 5000 ludzi z raka. Ma receptę na 90-dniową terapię.

Wyleczył 5000 ludzi z raka. Ma receptę na 90-dniową terapię.

Konopie i olej konopny był używany przez wielu ludzi od wieków, ale został zakazany w drugiej połowie 20. wieku, głównie w wyniku powstania przemysłu farmaceutycznego obracającego miliardami dolarów.

Rick Simpson jest inżynierem mechanikiem i samoukiem. Zdiagnozowano u niego raka skóry w 2002 i walczył z tą chorobą właśnie za pomocą tego cudownego oleju. Obecnie jest on jednym z największych światowych działaczy i popularyzatorów legalizacji oleju konopnego. Dzięki jego usilnym staraniom oraz przekonywaniu innych udało mu się uratować ponad 5000 osób.

Rick twierdzi, że same konopie lub olej z konopi może leczyć szeroką gamę poważnych problemów zdrowotnych – nie tylko raka, ale także takich jak: cukrzyca, miażdżyca, stwardnienie rozsiane, padaczka, astma, łuszczyca, a co najważniejsze: jedne z najgroźniejszych form raka.

Rick opowiedział swoją historię serbskiemu magazynowi Telegraph:

“Zawsze mówię ludziom – Cannabis cię uleczy, daj mu szansę, a zobaczysz, że w chwili obecnej jest najlepszym lekarstwem na świecie”

“To było w 2002. Lekarze poddali się już, po trzech nieudanych operacjach – miałem raka skóry. Po każdej z nich niepożądane efekty powracały ze zdwojoną siłą. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Od wielu lat hobbistycznie zajmowałem się biologią roślin. Pewnego dnia patrząc na moje rany w lustrze, przypomniałem sobie badanie przeprowadzone na uniwersytecie w Wirginii, z których wynikało, że THC, aktywny składnik marihuany może wyleczyć raka. Wziąłem więc trochę oleju konopi i kapnąłem kilka kropel bezpośrednio na ranę.

Na samym początku nie zauważył istotnych zmian. Opatrywał rany po zastosowaniu oleju i czekał na kilka dni.

“Po czterech dniach usunąłem bandaże i nie mogłem uwierzyć własnym oczom! Ran już nie było, a moja skóra była zregenerowana! Od razu zacząłem mówić ludziom o tym, jak ja wyleczyłem raka skóry z olejem konopi. Wiele osób śmiało się ze mnie, ale zobaczcie sami – minęło jedenaście i pół roku, a rak wciąż nie wrócił. “

Odtąd Simpson postanowił pomagać chorym ludziom, a jego praca zaowocowała tysiącami przypadków skutecznie wyleczonych. Jego ostatni przypadek to 80-letni mężczyzna, który umierał na raka płuc.

“Człowiek ten miał wszystko spuchnięte od chemioterapii, otwarte rany na nogach i ledwo oddychał! Lekarze nie dawali mu nie więcej niż 48 godzin, gdy jego syn przyprowadził go do mnie. Zaleconą przeze mnie terapię z oleju konopi młody człowiek skonsultował z lekarzem ojca. Lekarz, oczywiście, nakazał odrzucenie takiego leczenia. Syn postanowił jednak zaryzykować i zastosować olej wg moich wskazówek: nasączony krakersa olejem konopnym podał ojcu. “

W niecałe trzydzieści minut starszy człowiek zaczął wreszcie oddychać normalnie, a jego oddech całkowicie ustabilizował się w nocy.

Lekarze stwierdzili, że zdarza się, by tuż przed śmiercią funkcje życiowe na krótko powracały, ale w dalszym ciągu nie ma co żywić nadziei na wyzdrowienie. Jednak jego syn nie chciał dłużej czekać i zdecydował się zabrać ojca ze szpitala następnego dnia rano. Zdecydował, że nie będzie kontynuowana terapia zalecona przez lekarzy. Po sześciu tygodniach leczenia olejem konopnym starszy człowiek nie potrzebował już insuliny, a po trzech miesiącach został całkowicie wyleczony z raka!”

Rick twierdzi, że terapia olejem konopnym jest równie skuteczna w innych przypadkach, a ponad to nie zna granicy wieku. Może nawet być podawana niemowlętom.

Aby mieć dostęp do świeżego surowca, z którego mógłby być produkowany olej konopny syn Ricka zaczął uprawiać marihuanę, ale pole na której rosła było kilkukrotnie niszczone przez policję. Zgodnie z prawem za uprawę marihuany groziło mu od 5 do nawet 40 lat więzienia i bez znaczenia jest tu fakt, że uprawa miała na celu wyłącznie produkcję leczniczego oleju.

baner-super-quiz02

Jackowi w pewnym momencie, podczas jednego z procesów groziła kara 12 lat więzienia.

“Pomimo, że nawet sędzia był przekonany co do moich metod to na skutek różnych nacisków nie pozwalano nawet zeznawać świadkom, którzy dzięki zaleconym przeze mnie metodom wyzdrowieli”

Rick twierdzi, że nigdy nie sprzedał nikomu marihuany – sprzedawał wyłącznie olej konopny. Przygotowanie tego cudownego oleju jest niezwykle łatwe. Leczenie rozpoczyna się od kilku kropli oleju konopnego, trzy razy dziennie.

“Zwykła dawka w przypadku chorych na raka to 60 gramów aplikowanych w ciągu 90 dni. I nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie terapii. Nie ma słynnej wymówki, którą często można usłyszeć: “Jest już późno”

“Jeśli pytasz mnie, czy pochwalam palenie marihuany, to odpowiem ci, że nie i nie jest to tak skuteczne jak olej z konopi, ale jest za to naukowo udowodnione, że ludzie, którzy palą marihuanę żyją średnio sześć lat dłużej niż ci, którzy tego nie robią. “

Jack uważa, że każdy kraj na świecie powinien umożliwiać obywatelom kultywowanie i używanie marihuany w celach medycznych.

“Powszechnie wiadomo, że konopie były wykorzystywane jako jeden z najbardziej skutecznych środków leczniczych jeszcze setki lat przed Chrystusem.”

Jakie jest Twoje marzenie, Rick?

Moje największy marzenie i cel to żyć w świecie bez raka.

 

Źródło: http://www.anonews.co/rick-simpson-healed-5000-people-from-cancer/

Podobne artykuły

 1. kawka
  4 kwietnia 2016 o 13:59 Odpowiedz

  chcialabym dowiedziec sie jak moge kupic ten olej nadmieniam gdyz od 7 lat walcze z choroba nowotworowa

  1. Polaku, lecz się sam!
   4 kwietnia 2016 o 15:20 Odpowiedz

   Nie jest to łatwe – ostatnio rząd dopuścił import docelowy i jest to pierwsze źródło, którym można się kierować. Polecamy też zwrócić się o pomoc do fundacji Polacy dla Polaków Jerzego Zięby – oni mocno zajmują się tym tematem i na pewno wskażą wszelkie możliwe drogi.

   1. joasia
    12 lipca 2016 o 08:31 Odpowiedz

    Oalj RSO jest nielegalny w Polsce i będzie dopoki siedzimy w kieszeni firm farmaceutycznych. Import docelowy dopuszczono ale nie dla eszytkich i nie na RSO. Kłania się tylko czarny rynek.
    Na fb jest fantastyczna strona poświecona temu zagadnieniu “olej RSO leczy” warto poczytać

   2. joasia
    31 lipca 2016 o 11:26 Odpowiedz

    Jaki import docelowy. RSO nie da sie zakupic w ten sposôb

    1. Eryk
     8 sierpnia 2016 o 18:03 Odpowiedz

     mozesz go kupic calkiem legalnie w Austrii http://www.hanfstation.at/

     1. Matt
      29 listopada 2016 o 06:25

      To nie jest olej, o którym mowa w artykule. Ten z Austrii pozbawiony jest THC czyli substancji czynnej leczàcej niektóre odmiany nowotworów.

  2. Anonim
   4 kwietnia 2016 o 17:59 Odpowiedz

   Poszukaj na fb, olej konopny

   1. Jarema
    14 maja 2017 o 04:45 Odpowiedz

    jak wyprodukowac ten olejek z mrihuany bo posadzilem 100 krzakow i bede mial niedlugo zbiory wysusze i co dalej pisze pan ze go latwo wyprodukowac dla siebie

  3. Anonim
   5 kwietnia 2016 o 23:26 Odpowiedz

   Pojechać do holandii i kupić tam marihuanę legalnie bądź haszysz który jest olejem konopnym rozgrzać go i aplikować palić lub wypija lub nakładać na rane

  4. Anonim
   6 kwietnia 2016 o 12:49 Odpowiedz

   w czechach bliżej. powodzenia!

   1. Stanislav
    17 czerwca 2017 o 15:25 Odpowiedz

    nbcc11@gmx.de

  5. Anonim
   7 kwietnia 2016 o 18:46 Odpowiedz

   Należy sie zwrocic do lekarza prowadzacego oncologa aby wypisal recepte o wydanie medical Marijuana. Z tym idziesz do specjalnych punków które sprzedają . Prosze pamiętać ze nie wolno tego przedawkować. I za czyna się od 1/3 wielkości ziarka ryżu. Po kilku dniach powiekszyć do 1/2 wielkości ziarka

  6. Wojtek
   18 kwietnia 2016 o 13:03 Odpowiedz

   Bron Boże nie kupuj nic z facebooka od Huberta Bartola bo to oszust i nic jego falszywy olej nie pomaga. Kupę ludzi już okradl.

   1. Martino
    9 czerwca 2016 o 14:42 Odpowiedz

    Skąd takie informacje?

   2. Ewa
    10 sierpnia 2016 o 22:05 Odpowiedz

    ??????? Hubert? Sam walczy o życie syna i od 3 lat walczy o zalegalizowaniu oleju w Polsce. Ciekawe ze on nawet oleju nie sprzedaje masz swietne wiadomosci. A ja wiem no go znam. Wystarczy sledzik jego dziennik leczenia syna Jakuba na FB

   3. Matt
    29 listopada 2016 o 06:27 Odpowiedz

    Pracujesz dla firmy farmaceutycznej czy miałeś styczność z ta kupa rzekomomoszukanych osob? I jak to sie ma to milionów oszukanych fałszywà nadzieja chemioterapii?

   4. Martino
    21 stycznia 2017 o 10:35 Odpowiedz

    Idiota.

  7. Uzdrowiony
   13 maja 2016 o 17:50 Odpowiedz

   Proszę spróbować z witaminą B 17 inaczej zwaną Amigdaliną, jest równie skuteczna – najwięcej jej zawierają nasiona pestek moreli, które można kupić w sprawdzonych sklepach online: http://gojishop.pl/nasiona-orzechy/40-pestki-moreli-gorzkie-1000g-1kg.html A jeśli chodzi o olej, to najlepiej wyjechać do Holandii i tam spokojnie leczyć się nim… Warunek bardzo istotny podczas leczenia – ODRZUCIĆ natychmiast wszelką chemię, bo ona jak i “lekarze” tylko zrobią Pani jeszcze większą krzywdę. Powodzenia i zdrowia życzę 🙂

   1. Michelin
    31 maja 2016 o 23:57 Odpowiedz

    Znakomita reklama…jeśli chcesz zareklamować swój sklep daj ogłoszenie…nie wciskaj linków pod tekst. Ludzie naprawdę szukają leku na raka…rak to nie katar…jeśli nie masz sumienia …odpuść..serio ale nawet na ludzkim nieszczęściu można cieszyć się z zarobku,
    Na miejscu admina wszelkie komentarze z reklamami bym kasowała.

    1. Ewa
     10 sierpnia 2016 o 22:06 Odpowiedz

     Poczytaj sobie o witaminie B17. Nie bez powodu zostala zakazana. Olej z pewstek moreli to prawda a nie fikcja

   2. Anonim
    22 października 2016 o 22:58 Odpowiedz

    Witamina B17 to jedno wielkie oszustwo. Jadłam pestki i niestety żadnych rezultatów. Moja koleżanka również je jadła i niestety już jej nie ma wśród żywych. A próbowała dużo zachwalanych innych np. grzybek tybetański, soki Noni itp. Osobiście nie słyszałam i nie czytałam rewelacyjnych, udowodnionych uzdrowień tą witaminą.

    1. Andy
     29 listopada 2016 o 17:52 Odpowiedz

     …a co chemia Cie uleczyła ???? zejdź na ziemie i zajmij sie w końcu sobą…

    2. Mia
     4 grudnia 2016 o 00:35 Odpowiedz

     Jak die je 3 pestki to nie pomoże i nie pomoże jak die nie zmieni diety.

     1. marta
      8 grudnia 2016 o 09:57

      Potrzebny olej RSO,napisz:
      mar30kow@gmail.com

   3. Grace
    25 lutego 2017 o 21:08 Odpowiedz

    OK. Dziękuję.

   4. nike
    21 lipca 2017 o 07:47 Odpowiedz

    przecież amigdalina to trucizna!!!

   5. Krystyna
    3 marca 2019 o 08:14 Odpowiedz

    To tak nie dziala moj znajomy jadl caly rok bo jego znajomy umarl na raka ..po 2 latach sam dostal raka a jadl te pestki jak migdaly
    Tu trzeba kompleksowo podejsc do tematu

    1. Maya
     7 kwietnia 2019 o 06:37 Odpowiedz

     Moi Drodzy chcialam przestrzec chorych ludzi szukajacych RSO. Sama jestem chora na nowotwor piersi 4stopnia z przezutem na kregoslup, biodro i miednice. Tak wiec do rzeczy:

     Od 4 lat walcze z nowotworem ktory pomimo 2 chemioterapi, 1 elektrochemi, radioterapii i 2 rodzajach hormonoterapii rozwinol sie do stadium 4 i lekarze szukali w ciemno bo nie wiedzieli jak mi szybko pomoc. 12 Miesiecy temu dowiedzialam sie o olejku RSO ktory byl jedyna sensowna deska ratunku. Jak wiekszosc z chorych szukalam wszedzie w europie (Holandia, Czechy, Hiszpania) gdzie niestety mnie oszukali i sprzedali olejek oszukany wyprodukowany niewiadomo gdzie i z czego. Dopiero po glebokiej analizie, czytaniu i dowiadywaniu sie znalazlam klinike w USA ktora zajmuje sie leczeniem nowotworow produktami z medycznej konopii. Po skontaktowaniu sie z nimi, niestety koszt leczenia na miejscu mnie przerosl ale zaoferowali mi sprzedaz olejku RSO do domu i wyjasnili na czym to polega i jak sie leczyc.

     Kilka faktow co mam nadzieje otworzy wam moi Drodzy oczy na OSZUSTOW ktorzy zeruja na naszym nieszczesciu:
     – RSO musi byc atestowany i ekstraktowany w warunkach labolatoryjnych pod nadzorem kontroli jakosci
     – Rosliny na olej RSO musza byc hodowane w naturalnych warunkach ( slonce, woda deszczowa, tropikalne powietrze itp )
     – Tylko z medycznych szczepow mozna wyprodukowac orginalny olej RSO
     – Olej nie moze byc mieszany z innyim a tymbardziej przegrzany bo wtedy oduza ale nie leczy!
     – Ekstrakt musi pochodzic z calej rosliny w odpowiednich proporcjach

     Te informacje i inne uzyskalam po wizycie w klinice i kupnie pierwszej partii olejku. Odkad zaczelam go brac moj nowotwor stanol w miejscu i nie mam zadnych nowych zmian. We wtorek ( 02.02.2019) odebralam nowe wyniki tomografii ktore potwierdzaja skutecznosc olejku RSO gdyz nadal nic nie rosnie a ja jestem w pelni sil – jezdze samochodem, bylam 2 razy na nartach w tym sezonie, zajmuje sie domem (corka, partner i piesek ), jezdzimy takze na wakacje bez problemow. 🙂
     USA to jedyne miejsce na swiecie na dzien dzisiejszy gdzie produkcja olejku na potrzeby medyczne jest legalna i kontrolowana, dlatego przestrzegam przed kupowaniem czekokolwiek z europy.

     Mi udaje sie szczesliwie sprowadzac go ze stanow juz od ponad roku i koszty sa znacznie mniejsze niz ceny lokalnych oszustow gdyz Stany nie pobieraja podatkow jezeli produkt idzie na leczenie.

     Prosze nie wierzyc na slowo kazdemu kto sprzedaje! Jesli RSO pochodzi z europy to najprawdopodobniej ktos go robil w domu po najtanszych kosztach z niewiadomego materialu badz materialu pelnego pestycydow i pewnie byl kilka razy przegrzany gdyz kazdy z kim rozmawialam w europie gdy zaczynalam zadawac za duzo pytan ucinalo rozmowy…

     Dodam ze podobne ostrzezenie dalam na kilku grupach to zostalam z nich usunieta badz zablokowana. Albo z jednej grup facebook pan pisal do mnie zebym nie negowala jego syropu RSO bo jest prawdziwy hahaha jakos moja klinika w zyciu nie slyszala o syropie RSO poniewaz podkreslam nie wolno go rozcieczac a RSO ma konsystencje i kolor nafty, tak wiec nie da sie go pic jak syropku. Jak pisalam i prosilam o testy i detale to juz nie odpisywal BA nawet zablokowal mi mozliwosc komentowania co dla mnie bylo odpowiedzia sama w sobie. To samo sie tyczy np Ebay czy allegro co ja tam zobaczylam to sie za glowe zlapalam. Ludzie pomyslcie jak mozna robic promocje czy cos policzcie na logike – jak jakis tam Pan X ktory probuje nam wcisnac 60g olejku ze niby w promoci 10tys zl to z czego on to robil ja sie pytam ?! Poniewaz zeby kupic ilosc trawy bardzo dobrej jakosci (cena dla dealera i to nie jest trawa organiczna jak w stanach) trzeba dac ok 13tys zl !!! to jakim cudem on ma jakies dziwne promocje no chyba ze doklada z dobrego serca w co nie wierze bo sie oglaszaja jak sklepy z cukierkami. Albo zastanowcie sie czemu chca jakis dziwnych platnosci w formie BitCoin ? Bo tego nie mozna znalesc! Chory czlowiek nie mysli dokladnie zaplaci grube pieniadze a w bitcoinie one juz uciekna nie odzyska ich, przeciez nie pojdzie na policje ze chcial kupic olejek RSO. Moglabym tak wymieniac i wymieniac. Duzo sie nauczylam przez ostatni rok biorac olejek a takze z tego jak nas oszukali. Szkoda mi ludzi kotrzy sa oszukani i oddaja swoje ostatnie pieniadze na oszustow.
     Ja mam olejek z legalnego zrodla i nie ma zlego pytania dla mnie, na kazde pytanie z checia odpowiem (oczywiscie jesli jest zachowana kultura w rozmowie)

     Tak wiec jesli ktos szuka rady z checia pomoge 🙂

     I BLAGAM UWAZAJCIE NA OSZUSTOW JESLI NIE LUBIA PYTAN DOKLADNYCH TO UCIEKAJCIE I SZUKAJCIE DALEJ 🙂

     1. aneta
      8 kwietnia 2019 o 13:51

      Witam Pania. czy jest moliwosc skontaktowania sie tel lub mailowo? mieszkam w poln.Irlandi jestem zainteresowana kupnem olejku.z.m RSO czy mozna prosic o informacje i namiary na firme w ktorej pani nabywa? zdjagnozowano u mnie raka piersi jestem po usunieciu.

  8. Magda
   14 maja 2016 o 15:10 Odpowiedz

   na allegro jeste tego pelno

   1. Ewa
    10 sierpnia 2016 o 22:07 Odpowiedz

    Nigdy nie kupujcie z allegro bo to nie jest ten olej !!!!!!!!!!!

    1. Grace
     25 lutego 2017 o 21:14 Odpowiedz

     Na Allegro już nie kupuję I nie sprzedaję. – Oszusći.

  9. Izabela
   17 maja 2016 o 13:06 Odpowiedz

   Poszukaj na fb- konopna farmacja.Rowniez poczytaj o piciu nafty(ja teraz lecze swojego psa -ma chloniaka_ po 2 tygodniach picia nafty,guzy zmniejszyly się do 1/3 wielkości)

   1. Teresa
    8 lipca 2016 o 03:26 Odpowiedz

    Pani Izabelo ja straciłam w kwietniu mojego ukochanego czteroletniego sznaucera. Miał chłoniaka. Bardzo przykro mi ,że Pani też zmaga się z tą chorobą. Proszę, jeśli Pani może napisać mi czy naftowa kuracja jest wciąż skuteczna i jak Pani piesek się miewa. Mam nadzieję, że wraca do zdrowia. Ja wciąż nie mogę pogodzić się ze śmiercią mojego psa. Czy Pani ma informacje skąd z jakiej przyczyny pojawia się chłoniak. Bardzo mnie to męczy. Pozdrawiam cieplutko.

    1. Klaudiusz
     10 lipca 2016 o 10:25 Odpowiedz

     Ja straciłem mojego kochanego 8 letniego sznaucerka w styczniu. Miał guza w głowie, który w ciągu 2 m-cy rozrósł się dziesięciokrotnie! Próbowałem różnych niekonwencjonalnych metod, bo lekarze nie dawali mu najmiejszych szans. Niestety, żadna z tych “cudownych” metod, polecanych, i sprawdzonych na rzekomo wyleczonych, nie przyniosła najmniejszej poprawy. Osobiście uważam, że większość to zwykłe szarlataństwo. To są plotki zasłyszane i powtarzane przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o skali problemu.
     Znam, lub znałem, osoby, które zachorowały na raka, mimo iz prowadziły zdrowy tryb życia. Niestety, nie wiadomo skąd się bierze i jak się skutecznie leczy raka.
     Też nie mogę się pogodzić ze śmiercią mojego Areska. Wciąż mi się wydaje, że mogłem zrobić więcej żeby go uratować. Ale niestety jesteśmy bezsilni i mamy zbyt mała wiedzę, żeby wygrać w tej nierównej walce
     Pozdrawiam.

     1. Teresa
      12 lipca 2016 o 04:34

      Panie Klaudiuszu ja też nieustannie biję się z myślami, że nie zrobiłam wszystkiego….Pani Izabela w swoim komentarzu (powyżej mojego) wspomniała o nafcie. Ja tego nie wiedziałam. Pozdrawiam Pana cieplutko i bardzo dziękuję .

     2. Agnieszka
      5 sierpnia 2016 o 12:29

      Klaudiuszu, identyczna sytuacja u mnie, tyle ze 14 letnia Kota i rak płuc. Też robiłam wszystko jak Ty i nic, zupełnie nic nie pomogło. Posunęłam się też dalej, byłam u uzdrowicieli, jasnowidzów i NIC. Są ludzie co wierzą że leczą i wiara ta może czynic cuda ale do cholery nie wierzę że jak ktoś na tym zarabia parędziesiąt tysięcy na czysto miesięcznie to pomaga bezinteresownie, a tacy są wszyscy uzdrowiciele jakich poznałam, mają cennik, niewysoki ale jeśli dziennie paręset osób wpłaci 10-50 zł… Zawsze będzie mnie to bolało że jedni zdrowieją a ONA nie wyzdrowiala.

     3. Waldemar
      25 maja 2017 o 08:10

      Osoby, zdrowo się odżywiające, które zachorowały na raka … Ciekawy temat … Moja opinia jest taka – zdrowy sposób odżywiania się czy też prowadzenia zdrowego trybu życia jest z reguły powodowany obawą o zdrowie. I tutaj – według mnie – jest odpowiedź na pytanie. Osoby takie – chcąc zapobiec chorobie, zdrowo się odżywiając – nonstop myślą o tej chorobie. Mają ją “zakodowaną” w psychice. A nie trzeba chyba mówić o tym jak ważny u nas jest stan naszej psychiki. Stan naszej psychiki, ciągłe wewnętrzne napięcie, podświadoma obawa choroby – MOŻE WYWOŁAC CHOROBĘ. I tutaj chyba z tym mamy doczynienie … Pozdrawiam 🙂

    2. Ula
     9 sierpnia 2016 o 18:10 Odpowiedz

     Proszę sobie poczytać o wpływie szczepień na pieski. Pozdrawiam

     1. Nnikka
      8 czerwca 2017 o 16:10

      Poczytaj o wpływie nie szczepienia piesków :)))

     2. Asia
      4 listopada 2017 o 12:38

      Slyszalam ze szczepienie przeeciw wsciekliznie bardzo szkodzi szczegolne te szczepionki na 3 lata.

   2. Anna
    9 sierpnia 2016 o 17:14 Odpowiedz

    Witam,mam pytanie czy te źródła są sprawdzone?

   3. Dorota
    21 października 2016 o 11:15 Odpowiedz

    Czy źródło zakupu tego oleju jest sprawdzone?

   4. Matt
    29 listopada 2016 o 06:31 Odpowiedz

    Ojezu nastepna niedoinfomrowana. To jest olej legalny bo pozbawiony skladnika aktywnego czyli THC. A to wlasnie skoncentrowane THC leczy.

   5. danuta61
    5 września 2017 o 15:16 Odpowiedz

    Tak to prawda. Ludzie szukają ratunku ,kupują drogie specyfiki a NAFTA naprawde czyni cuda . Leczy praktycznie wszystko . Nieprzyjemny efekt to odbijanie się naftą w pierwszych dniach kuracji.
    Do leczenia nalezy kupic naftę oświetleniową np z OBI 1litr za ok 10 zł ,lub nafte lotniczą .Te dwie są najczystsze . Picie nafty zawsze zaczynać od małych dawek a kazdego dnia zwiekszac . Ja odmierzam kroplomierzem , mozna strzykawką . Nie bać się nafty !!! Ja piję nawet kieliszek od wódki . Zalezy jakie kto ma dolegliwosci -dawke sobie dopasowac . Ale 1 łyzeczka 3x dziennie jest ok.
    Pozbedziecie sie wszystkich chorób nawet najbardziej upierdliwego raka . Nafte mozna pic bez przerwy przez kilka miesięcy ,mozna robic kilkudniowe przerwy . Nie kupujcie zadnego gówna z apteki bo tam jest sama woda zmieszana z wodą !! Wiecej informacji mozna znalezc w necie , Małachow ,Walter Last ,”nafta uniwersalny uzdrawiacz” ,Paula Gerneur z Austrii wyleczyla 20 000 …nieuleczalnie chorych. Warto wiec tego sposobu spróbować zanim zaczniecie kupowac drogie srodki .

  10. Psh
   20 lipca 2016 o 18:38 Odpowiedz

   W jaki sposób chcecie innych rezultatów (wyzdrowienia) robiąc ciągle to samo (trując organizm)? Jecie codziennie śmierć na talerzu, zwierzęta które cierpiały, więc i wy cierpicie. Polecam wykład https://youtu.be/ke2LtkDXZrI
   Posłuchajcie, jak dajecie się oszukiwać przemyslowi. Nie tylko farmaceutycznemu jak powszechnie się tutaj pisze. Żeby farmaceutyczny miał z czego żyć, potrzebuje też spożywczego. W supermarkecie nie ma praktycznie jedzenia, które by nam nie szkodzilo. Ludzie! Idźcie na targ, poszukajcie pysznych weganskich przepisów i zyjmy bez cierpienia, chorób, zanieczyszczonego środowiska. Pobudka! Ile się jeszcze będziecie oklamywac w imię tego by napychac kieszenie zabojcom? Zabojcom was samych również!

   1. Jerzy
    22 lipca 2016 o 11:40 Odpowiedz

    pozdrawiam Panią (Pana) pozdrawiam za madrość .. i mnie zadziwia bezmyślność i głupota ludzka … ja też zadaję innym pytanie (bez odpowiedzi) jak można oczekiwać innych (dobrych) rezultatów postępując ciągle tak samo ?
    i będąc przekonanym że na każdą chorobę jest lekarstwo … chyba jednak na głupotę ludzką NIEEEEEEEEE … smutne ….

    1. Grace
     25 lutego 2017 o 21:24 Odpowiedz

     Tak to prawda -Polacy sà dziwnym dzikim narodem.

     1. Bertrand
      9 marca 2017 o 22:55

      Polaków to ty zostaw w spokoju! Zacznij zmiany od siebie kołtunie.

   2. predator
    21 października 2016 o 09:33 Odpowiedz

    Należy dodac jeszcze pare istotnych faktów. Mowi sie o depopulacji społecznej. Przewodnicząca ONZ oficjalnie powiedziala ze populacje ludzi na świecie trzeba zmniejszyć. Jest nas po prostu za dużo. W Europie od 70 lat nie bylo wojny, która była wspaniałym sitem populacyjnym. Dlatego byc może mamy dzis problem z emigracja która sama z siebie wywołała kryzys, zmąciła wode i powoduje konflikty, które mogą przybrać bardzo niepożądane efekty. Wszystkie działania współczesnych instytucji jak sie tak przyglądam maja na celu faktycznie depopulacje społeczną, a pytanie jedni jedyne które zostalo nam zadac brzmi według mnie następująco:
    Kto tym wszystkim steruje?
    Biorąc pod uwagę ze USA jest potego i militarna i gospodarcza, a na czele rządu USA stoi masoneria żydowska odpowiem sama ciśnie sie na usta.
    To USA wywołuje konflikty na świecie, to ich wojska są wszędzie i wprowadzają tzw ” demokracje”
    – to ich służby specjalne drenują wszystkie kraje i poszukują możliwości pozyskania wszystkiego co sie da

    to na ich terenie sa największe firmy farmaceutyczne które produkują wszystkie szczepionki leki później nam podawane
    – to ich granice nigdy nie byly militarnie zagrożone a ostatnia wojna to wojna secesyjna
    – to oni są producentami najgorszej chemicznej żywności na świecie i poprzez umowy typu ceta chca nam to świństwo wciskać pod nos
    – to oni przypominam lekarzy zbrodniarzy III rzeszy zabrali do siebie po 1941 roku dali im obywatelstwo i zatrudnili w swoich koncernach
    Jak to wszystko zbierze sie do kupy wychodzi na to ze to ci najbardziej chytrzy i zachlanii ba pieniadze najwięcej maca na świecie mając tak olbrzymia wladze jaka ukradli prawowitym obywatelom na całym świecie. Po to tworzy sie unie, koalicje i uklady pakty by moc podbijać i depopulowac inne społeczeństwa na calym swiecie.
    Nie dziwmy sie wiec jak za oare lat bedzie nas garstka zamkniętych w rezerwatach jak Indianie którzy tez byli rdzennymi właścicielami kontynentu ameryki, dzis są zniszczeni i zdepopulizowani do minimum.

    1. Lucja Grudzień
     22 października 2016 o 15:38 Odpowiedz

     Prawdziwy mądry komentarz…!

     1. Grace
      25 lutego 2017 o 21:51

      TAK,TAK .Cała prawda.Około ośmiu najbogatszych rzàdzi światem I nie liczà się z niewolonymi ludzmi.Majà policję,lekarzy,koncerny farmaceutyczne w kieszeni.Koncerny farmaceutyczne sà nie do zatrzymania.Wciàż Im mało, mało.W przyszłośći zabraknie niewolników.Zastàpiá roboty.Ale niebędá płaćić podatków darmozjadà.Ten kto wymyślił pieniádz ,nie przewidział przyszłośći.

    2. Grace
     25 lutego 2017 o 21:45 Odpowiedz

     TAK,TAK .Cała prawda.Około ośmiu najbogatszych rzàdzi światem I nie liczà się z niewolonymi ludzmi.Majà policję,lekarzy,koncerny farmaceutyczne w kieszeni.Koncerny farmaceutyczne sà nie do zatrzymania.Wciàż Im mało, mało.W przyszłośći zabraknie niewolników.Zastàpiá roboty.Ale niebędá płaćić podatków darmozjadà.Ten kto wymyślił pieniádz ,nie przewidział przyszłośći.

   3. Lidia
    22 października 2016 o 05:55 Odpowiedz

    Podpisuje sie pod mądrym tekstem pozdrawiam

  11. zielonSE|N
   18 sierpnia 2016 o 00:37 Odpowiedz

   zarejestruj sie na ICMAG.com, znajdz polskie forum, zapytaj tam, POMOZEMY

  12. zielonSE|N
   18 sierpnia 2016 o 00:38 Odpowiedz

   icmag.com

  13. gosia
   11 października 2016 o 16:09 Odpowiedz

   Na allegro można kupic olej konopny. Pić łyżeczkę przed snem. Ale sam oleje to kropla w morzu……..
   My również zmagamy się z chorobą nowotworową płuc u taty z przerzutami do mózgu…
   Póki co tata nie zgodził się na radioterapię ani na chemię i ma się coraz lepiej!!!!!
   Nawet jeśli nie wyzdrowieje to na pewno będzie żył dłużej niź po leczeniu w szpitalu onkologicznym.
   Tata bierze: pestki moreli 4 dziennie, pije rano i wieczorem sodę oczyszczoną z syropem klonowym, pije raz dziennie kwas askorbinowy, pije 3 razy dziennie syrop z kapsaicyny, pije raz dziennie syrop z grawioli, robi inhalacje z sody oczyszczonej 3 razy dziennie, łyka tran z rekina, stosuje raz dziennie probiotyk i do tego na noc olej konopny. Nie wspomnę o sokach warzywnych i diecie;-) OD dwóch miesięcy dzięki tym specyfikom markery spadły o 5, a wygląd i samopoczucie taty są nie do opisania, a dodam, że było tak źle, że z trudem chodził…. Resztę czas pokaże;-) Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać gosiap43@wp.pl.

   1. Krzysztof
    25 października 2016 o 20:51 Odpowiedz

    CZTERY to mało ja biorę ich 80-90

   2. gosia
    25 października 2016 o 22:14 Odpowiedz

    Dzisiejszy wynik tomografu Glowy potwierdził, ze idziemy dobrą drogą, gdyż jest Bardzo Zadawalający! Masy guzów się zmniejszyły!!!!Bez chemii i radio!! Mamy wszystko udokumentowane i potwierdzone medycznie!! Jestem szczęśliwa! Wszystko idzie w dobrym kierunku!

   3. 506609606
    6 listopada 2016 o 00:15 Odpowiedz

    Super tak trzymać i pozdrowienia dla taty!!!

   4. ola
    29 grudnia 2016 o 13:39 Odpowiedz

    ma pani dostęp do sprawdzonego oleju konopnego?? mój tata ma raka płuc, chce mu pomóc

    1. Freemedsforall Zwalczraka
     3 kwietnia 2017 o 12:17 Odpowiedz

     Jeśli jeszcze pani poszukuję to mogę pomóc w szybkim otrzymaniu takiego produktu

   5. Sandra
    1 września 2017 o 14:17 Odpowiedz

    Czesc Gosia,jest terapia na raka z Austri ,jeden znajomy ja stosowal na raka pluc I watroby,wyniki wyszly super

    1. Aldona
     6 sierpnia 2018 o 12:07 Odpowiedz

     Pani Sandro,
     czy mogę o kontakt na e-maila. Potrzebuję terapię na raka wątroby.

    2. Krystyna
     21 października 2018 o 10:54 Odpowiedz

     Bardzo proszę o podanie namiarów , moja siostra jest chora na raka złośliwego płuc, szukam skutecznych metod leczenia, dziękuję bardzo.
     Mój email krystyna659@interia.pl

  14. Anonim
   19 października 2016 o 17:26 Odpowiedz

   Czy to na pewno działa?

  15. Celina
   20 października 2016 o 13:22 Odpowiedz

   W czechach, w Holandii!!!

  16. Gosia
   23 października 2016 o 14:20 Odpowiedz

   Witam Panią, w Luxemburgu jest producent kropli z marihuany medycznej- źródło sprawdzone.Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

  17. Stanislav
   17 czerwca 2017 o 15:28 Odpowiedz

   nbcc11@gmx.de

 2. Anonim
  5 kwietnia 2016 o 16:49 Odpowiedz

  allegro

 3. kon
  6 kwietnia 2016 o 14:21 Odpowiedz

  “serbskiemu magazynu”?:))) Oczku mu sie odlepilo, temu misu! :))

  1. Polaku, lecz się sam!
   6 kwietnia 2016 o 14:38 Odpowiedz

   Literówka. Poprawione. Dzięki 🙂
   A “Misia” też bardzo lubię 🙂

 4. Doktor G
  7 kwietnia 2016 o 13:03 Odpowiedz

  Co za bzdury a ciemność wierzy w takie glupoty:/ najpierw poczytajcie o klasyfikacji nowotworów i o typach histologicznych oraz o tym na czym polega chemioterapia i jak się klasyfikuje leki od typu działania i na co działają a później wpisujcie takie głupoty jak tutaj? Pojęcie rak jest bardzo szerokie i nie można powiedzieć że jest Lek uniwersalny na raka ponieważ każdy typ raka wymaga innego podejścia leczniczego zależnie od jego typu oraz stanu zaawansowania klinicznego dlatego dziwi mnie ze w tak wysoko rozwiniętym świecie z dostępem do wszelakiej literatury medycznej nawet dla laików znajduje się banda debili którzy uwierzą w śmieszna teorie o leczeniu jednym cudownym lekiem tzw “raka” przestańcie sponsorować znachorow i innych czarodziejow bo nikt z nich nie ma żadnej wiedzy w tym zakresie a jedyne na czym im zależy to wyciąganie pieniędzy od umierający ludzi którzy wydadzą ostatnie pieniądze na Szamańska terapię która ma uratować ich życie! !!!! Apeluje o rozsądek jako lekarz!

  1. kumpel znachora
   8 kwietnia 2016 o 09:16 Odpowiedz

   jako lekarz powinieneś wiedzieć że chemioterapia a właściwie środek który aplikujesz swoim pacjentom jest pochodną gazu musztardowego, którym naziści zabijali ludzi, nie wiedza nie usprawiedliwia Cię do tego żebyś truł ludzi, będziesz się za to smażył w piekle jak pozostali Twoi poplecznicy znachorzy koncernów farmakologicznych nabijający sobie kieszenie nieszczęściem innych ludzi. Żadna medycyna nie wygra z ziołolecznictwem, jest masa przypadków na które medycyna rozkłada ręce, a znachorzy od ziołolecznictwa leczą te przypadki w przeciągu kilku dni-tygodni. Poczytaj kto założył mafię zwaną lekarzami.. nazwisko tego Pana zaczyna się na Rot……

   1. Mia
    4 grudnia 2016 o 00:43 Odpowiedz

    Brwi!!!

   2. Sandra
    1 września 2017 o 14:24 Odpowiedz

    Tak jest to jest prawda co piszesz kumpel,chemioterapia to jest zabijanie ludzi,mam wojka lekarza powiedzial ze nigdy by nie poddal nikogo z rodziny chemioterapi

   3. ewa
    7 października 2017 o 09:50 Odpowiedz

    Stek bzdur kumplu znachora

  2. skoobi
   8 kwietnia 2016 o 18:58 Odpowiedz

   Powiedz to tysiącom wyleczonych metodami naturalnymi zarozumiały konowale!

  3. iwona
   10 kwietnia 2016 o 10:50 Odpowiedz

   Szanowny Panie doktor G szkoda ze nie rozumie Pan a raczej pewnie nie chce Zrozumieć ze dla ludzi, którzy są blisko śmierci każda podjęta próba wyleczenia jest na wagę złota. Wiem ze gdybym ja była w podobnej sytuacji tez bym się ratowala jak tylko się da – a wszystkie teorie, klasyfikacje rodzaju raka itp. Nie uratują ludzkiego życia

   1. BOGNA46
    13 maja 2016 o 18:02 Odpowiedz

    Ma Pani rację miesiąc temu pochował znajomą 56 lat chorowała zaledwie 2 miesiące a gdy bym mogła coś zrobić pomóc podać taki lek żyła by na pewno do dzisiaj pozdrawiam serdecznie .

  4. Punisher
   14 kwietnia 2016 o 14:18 Odpowiedz

   Pan doctor g, jako podobno uczony, może pan by trochę więcej poczytal, i założyć się mogę że miał by pan lepszą opinię o naturalnym leczeniu, i potrafił się lepiej wystawiać, bo znam Doktorów którzy biorą pod uwagę naturalne leczenie i są bardzo zadowoloneni z wyników.

   Bardzo żałuję że istnieją doktorzy jak pan

  5. zibi
   13 maja 2016 o 17:01 Odpowiedz

   Odpowiem Panu tak, lekarze to zabójcy usmiercili mojego syna chociaż mogli go uratować, lenistwo brak kompetencji i niechęć do wykorzystywania TK. Od tego momentu traktuje was jak zło konieczne. Brzydzę się wami.

   1. Wiga
    17 maja 2016 o 17:46 Odpowiedz

    Masz racje. Mojego meza tez medycyna usmiercila a mogl jeszcze pozyc.

  6. AntyFarmacy
   13 maja 2016 o 17:54 Odpowiedz

   Taki z ciebie doktor, jak z koziej d*py trąba, szkodniku… Ty masz takich pierdół nawalone łomem w czerep, że nawet istoty pozaziemskie nie byłyby w stanie pojąć twojego debilizmu… :/

  7. żaden_doktor
   13 maja 2016 o 18:51 Odpowiedz

   Doktor G… widzę, że od lat kopiujesz jeden i ten sam tekst… skoro uważasz, że do każdego raka jest zupełnie inne podejście, to dlaczego lekarze podchodzą do każdego raka jednakowo? Chemioterapią?

  8. no name
   19 maja 2016 o 10:30 Odpowiedz

   cholera z twoim rozsądkiem , sam słyszałem jak lekarz opieprzał jakiś? stażystów za złe zrobienie masek do radioterapii, mój ojciec w tym szpitalu niestety byl naświetlany, dostał białaczki, podczas naświetlania w procesie kosultacji nie dostal nawet skierowania na morfologię – przypadek?, nie jestem gnojem nie interweniowałem ,mimo że inni lekarze kazali to zrobić, moge podacinne przykłady,ale po co , straciłem zaufanier do lekarzy, oni nic z tego nie rozumieją nie uczą się oni wierzą, z dewotami sie nie walczy

  9. gość 1986
   19 maja 2016 o 22:48 Odpowiedz

   tak zajebisci lekarze k… co nic nie robią mam chorego tate i co porobiłam badania i co k… czekam na jakiś znak a tata coraz w gorszym stanie żadnych leków nic i lekarze tylko k. za łapówki jak się da to zaczną ludzi leczyć nieraz właśnie zioła na coś pomogą niż pieprzone leki które są do dupy specjalnie piszą to nie nie to żeby ludzie umierali

   1. Androj
    21 czerwca 2016 o 12:23 Odpowiedz

    Lekarka rodzinna leczyła moja mamę na kręgosłup (bóle pleców) a okazało się że to była trzustka, skończyło się oczywiście przedwczesną śmiercią. Niewiedza, lenistwo, tępota lekarzy jest porażająca, nie wolno im ufać, trzeba kontrolować na każdym kroku i konsultować się z kilkoma na raz, może któryś przyłoży się do roboty.Piekło jest ich pełne, to szarlatani a nie lekarze. Odrażające typy. Szok!

  10. Mm
   30 maja 2016 o 13:12 Odpowiedz

   Sam jestes debil ,a prawda jest taka ze chemia niszczy chore a takze zdrowe komórki ,gdyby jej zakazać to firmy farmaceutyczne by zbankrutowały,i nasz rząd głupi by nie miał korzyści z tego ,bo kasa by nie wpływała ,i też dlatego nie chcą chociaż by dopuścić tego do obrotu JAK JUŻ WIEMY CHEMIA JEST BARDZO DROGA

  11. mariola
   2 czerwca 2016 o 11:33 Odpowiedz

   Nie prawdą jest to co Pan napisał, wszystkie kategorie Raka są wyleczalne. Lekarze ,którzy składali przysięgę Hipokratesa,( w większości, nie piszę, iż wszyscy lekarze), nie chcą leczyć uczciwie chorych, nie tylko na raka. Natomiast , Ci lekarze, którzy podchodzą do pacjenta uczciwie, to stawia im się kłody pod nogi, a dlaczego w taki sposób postępują, bo mają z tego biznes, tak jak chorym na raka, powinna być podawana witamina C, dlaczego nie jest podawana!!!!!! Wszystkie choroby są wyleczalne, tylko nasze środowisko, jest zanieczyszczane przez opryskiwanie z samolotów, co rośnie na polach.Tak jak pan pisze, ze nie ma lekarstwa na raka, w moich oczach,nie ubliżając, że ma pan tak kiepską wiedzę, na ten temat, to pan zalicza się do tych właśnie ludzi ,których pan nazwał- a ciemność wierzy.

  12. MalJot
   9 czerwca 2016 o 02:07 Odpowiedz

   a ty to chyba właściciel apteki ,tak? To ty bzdury opowiadasz . Od tysięcy lat znane są właściwisci lecznicze marihuany. I tak -własnie leczy raka oraz wiele innych chorób, zwłaszcza padaczke. Mało dowodów na to ?
   Dlaczego marihuana jest nielegalna, zabroniona? Proste : bo wszystkie koncerny farmaceutyczne bardzo szybko by padły.
   Obejrzyj sobie ten film i moze rozjasni ci umysł
   https://www.youtube.com/watch?v=KrG93p38sPg
   a pozniej obejrzyj to :

   https://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc

  13. Darek
   9 czerwca 2016 o 21:09 Odpowiedz

   Jako lekarz powinieneś wiedzieć że skuteczność leczenia chemia wynosi 2!!! %.
   Poza tym mój chrzesniak ma glejaka, zaproponowano jego rodzicą leczenie w Austrii za wyobraź sobie kwotę 150 000 tys złotych…. Dochody tej rodziny to 4800 miesięcznie.
   Czy to nie jest wyludzanie kasy od rodziców którzy dadzą i le tylko mogą???
   Jak myślisz zdążą zarobić tyle zanim umrze???

  14. sylwester
   15 czerwca 2016 o 22:24 Odpowiedz

   a wy lekarze przez tyle lat ciemnote ludziom wciskacie!!!!!!!!!!!np choresterol!!!!!!!!

   chodze po lekarzach od 5 lat i do takiego stanu mnie doprowadzili ze juz nie mam z samego rana sily , a mialem tylko skrzepy w nodze:( , potem rany na nogach powstaly , bol okropnisty , konopie mi pomogly , zaczolem palic aby usnizyc bol , tak mi koledzy doradzili i malo ze usniezal bol to i rany szybko sie zagoily .Na temat konopi i jej wlasciwosci mozna znalesc duzo na youtube , po ziole zwieksza sie apetyt – to dla tych co juz nie chca jesc , pomoze , usnieza bol nawet 6h

   lekarze toi zlodzieje i oszusci , oni nigdy nie wylecza czlowieka bo wiadomo ze zdrowy czlowiek do lekarza nie pojdzie .
   Chemioterapia to nic wiecej jak nacioaganie , ono nie pomoglo nikomu a wrecz przeciwnie , szybciej czlowiek traci sile , zdrowie

  15. Sandra
   21 czerwca 2016 o 03:04 Odpowiedz

   Tak ale super terapia jaką wy lekarze leczycie jest dobra !? Ha ha ha niema nawet jednego przypadku osoby wyleczonej chemią , a osób wyleczonych olejem lub nasionami z konopi indyjskiej jest aż 90% wiec co pan pisze i obraża ludzi !!! Dzięki Bogu ludzie już nie są naiwni i głupi maja swój rozum i logikę ! To wy lekarze i firmy farmaceutyczne zabijacie ludzi dla kasy , a co najgorsze wciskacie kit ze leczycie i ratujcie życie !!!! Większość z was zapomniała o przysiędze jaką składała !

  16. Przekonana
   21 czerwca 2016 o 09:05 Odpowiedz

   Przepraszam bardzo a co wy proponujecie ? chemia? i ziemia!!!niestety i bedziecie niestety propagowac ze naturoterapia nie jest skuteczna ,przykre ,zgadzam sie ze medycyna konwsjonalna pomaga w roznych przypadkach ,ale daje duzo do myslenia co do skutecznosci powaznych chorob ,ja osobiscie popieram naturoterapie ,poniewaz wyszlam z nie jednej choroby cywilzacijnej .

  17. gość
   21 czerwca 2016 o 16:08 Odpowiedz

   ja jako potencjalny pacjent apeluje do takich lekarzy jak pan o dotrzymywanie przysięgi ..”przede wszystkim nie szkodzić,”,,,,oraz dokształcenie się w temacie naturalnych metod wspomagania leczenia ,bo jak do tej pory to zauważyłem umiejętności sprzedaży leków w formie recept oraz brak informowania swoich pacjentów o innej możliwości leczenia Lekarz w dzisiejszych czasach ma mniejszą wiedzę od farmaceuty

  18. Grzesiek
   21 czerwca 2016 o 17:03 Odpowiedz

   jako lekarz na pewno spotkałeś sie z tzw. interesem “wielkiej pharmy”… rozumiesz wiec ze eksperymenty i promocja jakichkolwiek substancji naturalnych w leczeniu jakichkolwiek chorób działa im na szkodę. Oni (ogólnie pojęty przemysł chemiczny!) mają miliony dolarów aby w “naukowy sposób” walczyć z naturą – dlatego że produktów naturalnych nie można patentować i ciągnąć niebotycznych zysków, a z wynalazków chemicznych owszem… przeglądając rachunki z “chemioterapii” widzialem substancje wysoko-alkalizujące organizm w cenie 3.5 tysiaca dolarów za miligram – to jest kopalnia złota, nie złoto czy diamenty!!! Więc proszę cię wypowiadaj sie na forum w sposób inteligentny reprezentatywny dla ludzi o szerokich horyzontach – a nie osobnika zaprogramowanego przez NWO… jesli ciągle masz wątpliwości to obejrzyj film o zmaganiach naszego rodaka prof. Burzyńskiego z kartelem chemicznym USA , super dokument, myślę że też jest dostępny w polskim tłumaczeniu. Szukaj w google ” Burzynski movie” . Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy święcie uważają że “amerykański kapitalizm” to najlepszy system na świecie…

  19. uwaga
   12 sierpnia 2016 o 10:02 Odpowiedz

   “Uwaga! Żydzi nie chorują na nowotwory”
   https://martabrzoza.pl/rak/uwaga-zydzi-nie-choruja-na-nowotwory/

   1. Dobrzeżycząca
    20 sierpnia 2016 o 12:53 Odpowiedz

    Tak, mają największe plantacji konopi leczniczych na świecie. Ciekawe, co?

   2. ja_anna
    20 października 2016 o 11:29 Odpowiedz

    No nie chorują, szczególnie, że rak był główną przyczyną zgonów w Izraelu w 2013 roku.

    http://www.jpost.com/Business-and-Innovation/Health-and-Science/Murder-rate-33-times-more-common-among-Arabs-than-Jews-435356

  20. Gienek
   14 sierpnia 2016 o 15:56 Odpowiedz

   Zgadzam się z p Doktorem G sam jestem po dwóch operacjach nowotworów przeszedłem przez chemię oraz radioterapie zaufalem lekarzom i wygrałem stosując się do zaleceń onkologa ludzie nie dajcie sobie robić wody z mózgu znachorom

   1. zdrowa
    22 lipca 2017 o 01:15 Odpowiedz

    Zgadzam się z Panem 🙂 ja tez zaufałam lekarzom i żyję 🙂

  21. Tomasz
   20 października 2016 o 18:06 Odpowiedz

   Czy nie zastanawia Pana że ludzie zachodu dysponują kosmiczną technologią, podobno byli na księżycu prawie 50 lat temu, od ponad stu lat walczą z rakiem i….. nic?
   Proszę poczytać jak z nowotworami radzą sobie np w Chinach. Apel o rozsądek przy tak tragicznej skuteczności leczenia nowotworów jest co najmniej nie na miejscu. Proszę odłożyć cała swoją wiedzę akademicką na kilka chwil a może będzie panu dane i zobaczy pan że coś tu nie gra.

  22. Grace
   25 lutego 2017 o 22:03 Odpowiedz

   Mam doświadczenie.Jesteś taki sam jak większosć pseudo doktorków-lapóweczkę I do ziemi.A Ty premię I wczasy za przepisywane badziewia.

  23. Ewa
   23 maja 2017 o 11:39 Odpowiedz

   Uważam, że każdy ma prawo dam wybrać czym się leczy. Jeżeli woli szarlatanów i im powierza swój los to ok jeżeli lekarzom to też jego wybór…. Ja osobiście lekarzom nie wierze. Jak dobrze nie posmarujesz to nie zajmą się tobą konkretnie…Chemia osłabia człowieka… Głupie pryzmowanie antybiotyków jest jednym z przykładów.

  24. Waldemar
   25 maja 2017 o 08:12 Odpowiedz

   Teoria na “6” a jak z praktyką ???

 5. Krasnal Adam Piekarz
  9 kwietnia 2016 o 00:23 Odpowiedz

  Co za bzdury, to można zrobić bez żadnego konopnego oleju, wystarczy nic nie jeść przez 30 dni tylko pić wodę i zmęczyć się codziennie tak żeby się spocić. Nic więcej. Uważajcie tylko przy powrocie do normalnego odżywiania to trzeba robić powoli bo żołądek jest odzwyczajony. Mówię Wam na głodzie dzieją się cuda, a co z kim rozmawiam to się boi że umrze z głodu, ludzie opamiętajcie się, to jest niemożliwe. Jak nie będziecie mieli co jeść to wasz organizm wpierdzieli każdy nowotwór tak że ślad po nim nie zostanie. A co do konopii to uważam że powinna leżeć koło mięty w markecie to nie byłaby droższa niż pszenica – 600 zeta za tonę. Każdy diler byłby przy okazji bezrobotny i musiałby się zająć czymś bardziej pożytecznym. Trzymam za Was kciuki, szczególnie za wielkopolskie i świętokrzyskie. Pozdrawiam wszystkich, łącznie z tymi którzy nie zostali pozdrowieni.

  1. Smutna
   7 lipca 2016 o 01:39 Odpowiedz

   Jeśli nie jedzenie leczy z raka to jak wytłumaczysz to, że odkąd moja Mama przestała jeść – 3 tyg temu – ze stanu normalnego (chodziła, wstawała, leżała tylko w nocy w łóżku) przeszła do stanu prawie warzywa??? Gadasz bzdury aż żal czytać, większość zgonów przy raku zaczyna się od nie jedzenia…

   1. Dobrzeżycząca
    20 sierpnia 2016 o 13:00 Odpowiedz

    Z głową przeprowadzać głodówkę, to miał na myśli Krasnal Adam Piekarz. Regularne oczyszczanie jelit, doprowadzanie dziennie około 800 kalorii w postaci soków warzywnych i woda, czysta woda nie ta z chlorem. Zmienić myśli na pozytywne no i w szpitalu to nie ma atmosfery wspomagającej leczenie, bo tam tylko złe wibracje. Polecam film na youtube pani Dr. Ewy Dąbrowskiej. Przy głodówce zżerane są w pierwszej kolejności komórki raka. Powodzenia

  2. Grace
   25 lutego 2017 o 22:08 Odpowiedz

   Zgadzam się .Sprawdziłem I sà efekty.Pozdrawiam.

 6. Elka
  10 kwietnia 2016 o 10:58 Odpowiedz

  Ją to już nie wiem kogo słuchać,mój mąż od roku choruje na raka płuc jest po chemioterapii i radioterapii i nie ma żadnej poprawy i powiedzieli lekarze ze po radioterapii przedłuża mu życie o jakieś 8 a 12 miesięcy,a na dodatek przerzucił się na jelita i jest coraz gorzej,słabnie w oczach może doradzicie co robić dalej,bo go kocham całym sercem.Pozdrawiam i czekam na każdą informację.Dzięki z góry!!!

  1. Polaku, lecz się sam!
   10 kwietnia 2016 o 11:11 Odpowiedz

   Elu, czy kontaktowałaś się z fundacją Polacy dla Polaków? Oni zajmują się mocno tematem leczenia z pomocą oleju konopnego – zwróć się może do nich o pomoc. Poprosiliśmy także o pomoc naszych czytelników na facebooku.

  2. Iwona
   14 maja 2016 o 09:12 Odpowiedz

   Moj ojciec walczył 5 lat niestety przegral ta walke tez juz mial przezuty na jelita po hemiach po radioterapiach

 7. Beata
  11 kwietnia 2016 o 17:38 Odpowiedz

  Ja też jestem w podobnej sytacji co Elka 🙁 tyko my wiemy o tym nowym dopiero od lutego .. ąz jest po 2 chemiach , słaby nie chce jesć .. i czytając to wszystko najchetnej bym pierdyknela tym leczeniem ,. ale by potem nie mieć czegos na sumieniu .. i tego sie boje , i niestety boje sie tez ze finansowo nie wyrobię .. przechodząc na te niekonwekcjonalne środki ..

 8. Karol Jodła
  16 kwietnia 2016 o 02:28 Odpowiedz

  Błagam, nie udostępniajcie takich rzeczy. Ktoś gotów to przeczytać i uwierzyć w te brednie

  1. tedd
   19 maja 2016 o 18:32 Odpowiedz

   Nie czytaj lub miej swoj osad i sie nie wypowiadaj a prwada jest to ze organizm wszystkie nowosci [ nowetwory ]ktore stworzyl w organizmie przetworzy w bialko i sporzytkuje do egzystencji

  2. Unimatrix01
   10 czerwca 2016 o 13:10 Odpowiedz

   Jeden z nielicznych madrych komentarzy!
   Kolezanka w takie pierdoly uwierzyla i zakonczyla zycie majac 31 lat bo ja jakis znachor leczyl takimi bzdurami zamiast operacji ktora by jej zycie uratowala.

 9. Wojtek
  18 kwietnia 2016 o 13:01 Odpowiedz

  Dużo na temat wspomagania leczenia raka olejem z konopi rso jest na stronie medycznyolej.org ale oni nie twierdzą ze to lek na raka tylko terapia uzupełniająca.

  1. tedd
   19 maja 2016 o 18:34 Odpowiedz

   Beda zawsze tak mowic zeby miec decydujace zdanie i prawo postawienia kropki nad i

 10. Danuta Kucmin
  12 maja 2016 o 20:54 Odpowiedz

  Ja wiem swoje. Trzymałam męża przy życiu , po zdiagnozowaniu nowotwora , jeszcze przez 12 lat. Lekarze z kliniki w W-wie dawali mężowi kilka , a może tylko 1 rok życia, bo był to 3-ci stopiń zaawansownia choroby. Moje leki to preparaty HERBALIFE! Naturalne, roślinne!. Ja w to wierzę bardzo mocno. Farmacja wie swoje, a wiem swoje!!!!!!!!!!!!!!

  1. EWCIA
   24 października 2016 o 22:52 Odpowiedz

   PROSZĘ O KONTAKT NA PR.EWAND.SAW@WP.PL

 11. Mariola
  13 maja 2016 o 15:09 Odpowiedz

  Witam serdecznie. jestem załamana bo moja mama prawie 6 lat temu miała operacje na nowotwór złośliwy i usunęli jej lekarze kawałek kości szczeki kawalek jezyka wezły chłonne ślinianki. Następnie przeszła radioterapię i była pod stałą opieką lekarzy. Po około 2-3 latach kość pozostała w szczęce zaczęła się psuć (co lekarze po naświetlaniu powiedzieli że to normalne i tak będzie bo to kośc już martwa). Mama do tego czasu miała zabiegi tzw. czyszczenie kości żuchwy. W grudniu 2015r wycieli jej tą niegojącą, ropiejącą żuchwe i zastąpili płytą tytanową. LEKARZE SKIEROWALI JA NA NAJSILNIEJSZE TERAPIE HIPERBARYCZNE (LECZENIE TLENEM) 60 DNI. Mama połowie tych niby kuracji została poddana ponownie operacji w lutym, gdyż lekarze stwierdzili że za mało ma skóry na tej płycie i trzeba przeszczepić. Po operacji ponownie mama dokończyła te NIBY kuracje tlenem. Nadmieniam, że zostało wykonanie badanie biopsji zaraz po tej operacji. Niestety okazało się po 3 tygodniach od pobrania tej biopsji że nowotwór się obudził dokładnie tam gdzie był 5-6 lat temu. Mama teraz dostała propozycje nie do odrzucenia na operacjr i wycięcie całego języka całej szczeki i wstawienie grubszej płytki tytanowej i wstawienie rurki w szyję na stałe. Kur… ja już nie mam siły do tych lekarzy. Nie ma mnie w Polsce gdyż przebywam w Anglii. Zrobili z mamy królika doświadczalnego. Oglądałam programy o komorze hiperbarycznej że ma na celu pobudzenie tkanek do życia. Osoby po radioterapii czy chemioterapii (te osoby po nowotworach) nie powinny absolutnie być poddawane takim terapią! Jak mama zapytała o leczenie marihuaną leczniczą to poruszyli ramionami z uśmiechem że nic im nie wiadomo na ten temat. Mamajest załamana. Jak jej usuną język to już nigdy nie porozmawiamy straci smak…. Proszę o jakąś pomoc. Może niech nie usuwają jej tego języka i przyleci do Anglii a tutaj jest łatwiej z tym tematem…..

  1. Aneczka L
   17 maja 2016 o 09:30 Odpowiedz

   Moja teściowa przechodziła to samo 3 razy. Walczy już jakieś 15 lat. Dokładnie to samo co opisujesz! Wiesz co,wycieli jej mięśnie,węzły chłonne,slinianki,kość żuchwy, język. Faktycznie kontakt jest utrudniony ale żyje,co liczy się dla nas najbardziej! Uczy się mówić codziennie. Ja rozumiem większość wypowiadanych przez nią słów czy zdań. Mieszkamy w Holandii i wiem ze teściowa kiedyś popalała. Może ma to jakiś wpływ a może nie…wiem jednak ze spróbowała bym wszystkiego,a na temat oleju z konopi wiele dobrego się naczytałam. Nie chcę moim portem do niczego namawiać,tylko dać Ci znać że nie jesteś w tym sama a w szczególności Twoja mama! Pozdrawiam serdecznie.

  2. tedd
   19 maja 2016 o 18:55 Odpowiedz

   PROSZE ZAJZEC DO KSIAZKI DR GERDSONA I JEGO METODZIE LECZENIA RAKA ORAZ DO KSIAZKI ; DR CLARK KURACJA ZYCIA ; PRZECZYTAC PROSZE O SODZIE OCZYSZCZONEJ KUCHENNEJ ZMIESZANEJ Z MIODEM KTORA POMAGA ODKWASIC ORGANIZA A WTEDY NOWOTWORY GINA; POCZYTAC O LECZENIU WODA UTLENIONA LUB COS MOCNEJSZEGO MMS 28% JESLI CHODZI O PRZEDLUZENIE CZASU NA LECZENIA PROSZE WYKONAC TEL 32/2587178 TAM POROZMAWIAC JESLI NUMER JESZCZE JEST AKTUALNY JEST JESZCZE BSM PANA LEWANDOWSKIEGO I MYSLE ZE TO WYSTARCZY DO POWROTU DO ZDROWIA

 12. Mariola
  13 maja 2016 o 15:42 Odpowiedz

  dodam jeszcze że w grudniu 2015r nie miała mama nowotworu a po komorze w lutym już miała.

 13. anonim
  13 maja 2016 o 15:50 Odpowiedz

  mój wujek ma raka mózgu z przerzutami na płuca, pomoże?

 14. Tomek
  13 maja 2016 o 17:13 Odpowiedz

  Proszę nie kupować nic od szajki oszustów : Bartol , Dorota G. Jakub G. Oszukują ludzi nic i nikomu to nie pomaga ten ich olej.

  1. Stanislaw
   13 maja 2016 o 21:16 Odpowiedz

   WAŻNE ABY OSTRZEGAĆ PRZED OSZUSTAMI – PROSZĘ PODAJCIE TEŻ UCZCIWYCH LUDZI KTÓRZY SPRZEDAJĄ ten życiodajny OLEJ !!!!

   1. Damian
    17 maja 2016 o 17:22 Odpowiedz

    Mieszkam w holandi i moge zalatwic ten olej SA zainteresowani ?

    1. KATARZYNA
     31 maja 2016 o 14:55 Odpowiedz

     Witam czy mógłby Pan załatwić mi taki olej mam chora córkę a niestety lekarze to konowaly bardzo prosze

     1. Freemedsforall Zwalczraka
      3 kwietnia 2017 o 12:21

      Witam
      Jeśli jeszcze pani poszukuje takiego olejku to proszę o informację zwrotną.

    2. Ewa
     10 lipca 2016 o 11:36 Odpowiedz

     Tak, ja jestem zainteresowana, bardzo proszę o kontakt tabakiera@op.pl
     Ewa

     1. Anna
      22 lutego 2018 o 01:19

      Proszę o kontakt hekse18@poczta. Fm

    3. Anna
     9 sierpnia 2016 o 17:40 Odpowiedz

     Witam,ja też byłabym zainteresowana tym olejem,potrzebuje go dla swojej mamy,ktora choruje na raka szyjki macicy.To mój kontakt chuda87@onet.pl

     1. stanislawa
      31 sierpnia 2016 o 05:53

      Hej ja tez jestem zainteresowana tym olejliem prosze o kontakt ,staska60@o2.pl jak ktos sie skontaktuje

     2. Sandra
      1 września 2017 o 15:05

      Ania musisz dowiedziec sie w jakim stopniu mama ma uklad odpornosciowy jak ma slaby to nie zwalczy raka

    4. Beata
     10 września 2016 o 22:32 Odpowiedz

     Witam
     Jestem zainteresowana,
     bardzo proszę o kontakt
     oppel@op.pl

     1. Maria
      21 października 2016 o 11:41

      Witam
      Ja rónież jestem zainteresowana,bardzo proszę o namiary
      kola11@wp.pl

    5. Zbyszek
     19 października 2016 o 18:54 Odpowiedz

     Jestem zainteresowany tym olejem.Proszę o info:
     phu_elka@wp.pl

    6. Werka
     21 października 2016 o 22:28 Odpowiedz

     Zainteresowana weronika0508@wp.pl

    7. Olga
     23 listopada 2016 o 18:12 Odpowiedz

     Witam
     Tak, jestem zainteresowana
     Proszę o kontakt
     olga.olcia@o2.pl

    8. Mateusz
     27 grudnia 2016 o 23:03 Odpowiedz

     prosze o kontakt mati5071@wp.pl tez kupie

    9. ola
     29 grudnia 2016 o 13:53 Odpowiedz

     proszę o kontakt, jestem zainteresowane olejem z konopi dla chorego taty. tata ma raka płuc.. błagam o kontakt olcia914@buziaczek.pl

    10. Maria
     5 stycznia 2017 o 18:24 Odpowiedz

     jestem zainteresowana mój adres e-mail: mariasta@onet.eu

    11. Iza
     18 czerwca 2017 o 16:31 Odpowiedz

     Jeśli nadal może Pan załatwić olej to poproszę info idek1983@o2.pl

    12. Anna
     17 lipca 2017 o 13:19 Odpowiedz

     Ja byłabym zainteresowana .Dla mamy chorej na raka. Czy to oryginalny olej i jak pn by go kupil? W aptece? Jaki koszt?

    13. Anna
     13 września 2017 o 19:12 Odpowiedz

     Anna- jestem zainteresowana , proszę o kontakt

    14. Wiesia
     31 stycznia 2018 o 21:41 Odpowiedz

     Jestem zainteresowana olejem wiesiaj1956@gmail.com

  2. Nona,e
   6 lipca 2016 o 23:58 Odpowiedz

   Gudaniec, bratol, gajewski i całe wolne konopie to klika cwaniaczków sprzedających podróbki niczego nieświadomym ludziom. Ci którzy sie na tym nie znają mają ich za autorytety bo zobaczyli ich w wyborczej i TVN a oni im po prostu mózgi wyparli.

  3. wiedzma
   15 sierpnia 2017 o 12:17 Odpowiedz

   czyłowieku ile zaplacili Tobie za takie oczernianie ludzi. Nie zycze zle ale jak zachorujesz lub ktos Tobie bliski to pierwszy polecisz kupic to co oni maja.

 15. Paulina
  14 maja 2016 o 07:28 Odpowiedz

  W Stanach już się budzą, że najskuteczniejsza jest immunoterapia. Panie doktorze, przypominam, że niespełna 100 lat temu Bayer sprzedawał heroine na kaszel, to samo będzie się mówić za parę lat o dzisiejszej chemii i radioterapii, które wyniszczają pacjentów. My używamy od kilku miesięcy diety Gersona jest poprawa. Teściu po kilku latach od wycięcia prostaty nie ma przerzutów, które były zapowiadane w ciągu roku przez lekarzy. Na mokotowie powiedzieli, że już nie ma co operować tylko chemia. Przypadkiem trafiliśmy do doktora Dobrucha, który się podjął operacji. Po operacji stosowaliśmy metody Budwigowej przez wiele lat. Oczywiście żywność organiczna i zero przetworzonych produktów. Cukier to pożywka dla raka. Również krótkie głodówki 3 dniowe. Od nie dawna tak jak wspomniałam Gerson. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

  1. damian
   14 maja 2016 o 20:27 Odpowiedz

   ale Polska wersja bedzie lepsza
   https://www.youtube.com/watch?v=uv8rh4hXZ0A

 16. Kazimierz
  15 maja 2016 o 10:04 Odpowiedz

  Ćpuny cholerne, czego to już nie wymyślą żeby się naćpać. Od dawna stosuje się chemioterapię i gorliwą modlitwę do trójcy świętej i zostało wyleczonych nie 5000 ludzi, tylko 5000000 !!! Nie dajcie się tej propagandzie dealerów, chcą was zniszczyć tą mariłuchaną.
  Tu trawka, tam ziółko, a potem rozwody, pobicia, morderstwa, kradzieże, od dawna to wiadomo, zobaczcie tych ludzi na ulicach, to wszystko po mariłuchanie. Teraz chcą ludziom w głowach przewracać, że Boga nie ma, że narkotyki dobre i leczą, cywilizacja człowieka chyba chyli się ku upadkowi..

  1. Damian
   17 maja 2016 o 17:32 Odpowiedz

   Wypowiedz komunisty czy ksiedza ktory molestuje dzieci? .trawka i ziolko to jedno i to samo i poki tego nie palisz ani w zyle nie dajesz to zaden cpun z ciebie czeba byc doroslym w glowie i rozruznic uzywanie Od naduzywania i tyle . chemioterapia jest wymyslona aby zabijac a nie leczyc poczytaj troszke bo wyszlo juz pare ksiazek na ten temat a lekaze ktorzy to odkryli SA albo zabijani albo emigruja do norwegi .

  2. content50
   27 czerwca 2016 o 05:55 Odpowiedz

   KAZIMIERZ , czlowieku rozepnij sobie guzik pod szyja ,bo cie chyba uciska
   Do tej chemioterapii ,modlitwy ,zapomnialles dolozyc jeszcze FLACHE .Rozwody ,pobicia ,morderstwa itp to w wikszosci przez gorzale .Nie spotkalam jeszcze przypadku aby ktos po marihuanie kogos maltretowal jakmto robia alkoholicy .
   Ty sobie zafunduj chemioterapie moze wyleczy cie z glupoty .Polecam wybranie sie
   z Ciemnogrodu do cywilizacji.Rece opadaja

  3. Dobrzeżycząca
   20 sierpnia 2016 o 13:06 Odpowiedz

   5 000 000 wyleczonych!! Ale się uśmiałam. Na papierku P. Kazimierzu, na papierku. Papier dużo zniesie. Ani nawet 500 000 nie jest uleczonych!

 17. Ana
  15 maja 2016 o 10:49 Odpowiedz

  Panie Kazimierzu,co Pan za głupoty opowiada,konopie indyjskie w postaci oleju nie ma wpływu na zachowanie człowieka!To co pan napisał dzieje się po alkoholu i innych twrdych narkotykach czy dopalaczach.Temat jest panu obcy ,a wypowiedź wzięta z dupy!

  1. content50
   27 czerwca 2016 o 06:03 Odpowiedz

   Ana ,nie wytlumaczysz takiemu .Flacha ,Ksiundz , wsadzic
   jeszcze do pieca na kilka zdrowasiek .Wtedy dopiero jest umpa ,umpa .

 18. JN
  15 maja 2016 o 11:20 Odpowiedz

  Skutkiem ubocznym hemoterapii jest powstawanie następnych nowotworów czyli tak zwane przeżuty, chemia zabija jedno źródło raka a jej skutkiem ubocznym jest powstanie następnego lub kilku innych.Niestety firmy farmaceutyczne jak tylko pojawia się jakaś nieznana metoda o której zaczyna się mówić że pomaga w walce z rakiem albo od razu próbują udowodnić iż jest to szarlataństwo wciskanie ludziom ciemnoty i bazowanie na ich cierpieniu by wydoić od chorych kasę,lub po cichu wykupują prawa do takich metod aby zniszczyć ją w zarodku.

  1. Waldemar
   25 maja 2017 o 08:28 Odpowiedz

   Przerzuty powodowane są przez komórki macierzyste nowotworowe, których chemioterapia nie zwalcza …

 19. faber
  15 maja 2016 o 12:40 Odpowiedz

  zaden dobry lekarz nie wyleczy w 100% bogatego klienta… bo straci źródło… 😉

 20. anj
  16 maja 2016 o 10:24 Odpowiedz

  Do tzw. “lekarzy” – ja ich nazywam konowałami. Apeluję o uczciwość. Nie zabijajcie ludzi chemią. Po 6 latach powtarzania “mądrości”, które ktoś kiedyś powtórzył nie jesteś lekarzem, tylko dyplomowanym ignorantem i ekspertem od farmacji.
  Działacie objawowo – nie leczycie. Kiedy ktoś traci wzrok dajecie mu okulary, nie dochodzicie do przyczyny choroby. Trochę więcej pokory i otwartego umysłu.

  1. Grace
   25 lutego 2017 o 22:21 Odpowiedz

   Brawo!!!! Prawda. Zgadzam się. Do czego doszło ??? Doktorki – dyplomowane ignoranty ,posłowie -szumowina,złodzieje obwarowane imunitetami.

 21. Zbigniew
  16 maja 2016 o 14:58 Odpowiedz

  Posłuchajcie: koncerny trujaco-farmaceutyczne maja sie najlepiej, kiedy ludzie zyja długo i długo chorują! Dlatego truciciele robia leki , które maja podtrzymac życie, ale nie wyleczyc na stale i muszą byc drogie . Czy znacie jakiś lek z apteki, który skutecznie wyleczy z choroby bez skutków ubocznych? Bo ja nie znam. Stopniowo zakazują ziół i leków naturalnych bo sa za tanie i do tego skuteczne. To samo ze szczepionkami… (patrz hasło Codex Alimentarius).
  Popatrzcie jak zawziecie zwalczaja marychę, a tymczasem z trujacymi dopalaczmi “sobie nie radzą’. Mam taka zasadę: przyglądam sie uwaznie temu, co usilnie zakazują i zwalczają a odrzucam to, co usilnie jest reklamowane. I dobrze na tym wychodzę.

 22. Ginax
  16 maja 2016 o 17:40 Odpowiedz

  o co z uzaleznieniem przecierzleczac sie tak tymi kropelkami popadnieszs w nalog i zostaniesz narkomanem i kolejna ofiara dragow !

  1. Legal
   17 maja 2016 o 23:06 Odpowiedz

   Ginax twoja nazwa uzytkownika brzmi jak nowa metoda chemioterapii. G*wno wiesz o terapii olejem konnopnym i o uzaleznieniu. Olej jest pozbawiony substancjii psychodelicznych. K*rwa jego mac.!

  2. sylwester
   15 czerwca 2016 o 22:41 Odpowiedz

   hahaha , potrafia ludzie rozbawic 🙂

   konopie maja bardzo duzo wlasciwosci leczniczych , wstawie kilka linkow dla uswiadomienia ;

   http://www.cannabisnews.pl/czym-olej-konopi-czym/
   http://pl.blastingnews.com/zdrowie/2015/09/zabojca-nowotworow-skuteczny-lecz-ukrywany-bo-zbyt-tani-00573211.html?fb=1&ref_user_id=905781
   no i to polecam 🙂

   https://www.youtube.com/watch?v=lotgxbB8GZU

 23. Asia
  18 maja 2016 o 23:13 Odpowiedz

  Mam łuszczycę chciałabym spróbować tego oleju. Gdzie mogę go kupić?

  1. ewa
   15 sierpnia 2016 o 23:04 Odpowiedz

   530 187766 info@biokonopia.pl

 24. Iwona
  18 maja 2016 o 23:45 Odpowiedz

  Tak też o tym słyszałam że pomaga tak samo jak jest z pestkami moreli i kurkumą i cytryną I ogladnijcie na YT dr colldwel co też radzi raka da się pokonać naturą bo chemia niszczy nie tylko chore komórki zabija także zdrowe które potrzebujemy aby walczyć z chorobą po chemi organizm nie ma sił się bronić.życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i tylko pozytywnie myśleć to też działa

 25. tedd
  19 maja 2016 o 19:05 Odpowiedz

  Duzo uczestnikow forum robi sobie zarty z pogrzebu delikatnie podsumuje ze to nie ladnie ; a my swoim bliskim kochanym chcielibysmy pomoc . Medycyna akademicka z koncernami produkujacymi leki nie ma w tym interesu aby wyleczyc ratujmy sie wiec niekonwencjonalana medycyna pomagajmy sobie , bo jest stwierdzenie nigdy nie jest za pozno dopuki serce bije .

 26. Ola
  19 maja 2016 o 22:56 Odpowiedz

  lekarze to są tylko od brania łapówek a sieci farmaceutyczne nie zarobią na takich naturalnych produktach lepiej leczyć gównem niż ratować ludzią życie

 27. jozwa
  26 maja 2016 o 12:50 Odpowiedz

  Są dwa rodzaje oleju z konopi
  Pierwszy kupisz w centrali nasion – i raczej nie pomoże (produkowany z łodyg)
  Drugi trudno dostępny bo produkowany z kwiatów (które również mogą być polone jako skręty) ale to właśnie ten olej jest ratunkiem dla chorych .
  polecam film osoby która aktualnie się leczy
  https://www.youtube.com/watch?v=fq01GNuXhGs

 28. Lucy
  28 maja 2016 o 19:12 Odpowiedz

  bylem na konsylium z pacjentka z nowotworem piersi (Kanada) lekarze uchachani oczywiscie no problem,chemia i promieniotworczosc.Poprosili o ewentualne pytania i tak to spotkanie mialo sie zakonczyc,odwalili swoja fuche i do domu.Niesmialo podnioslem reke a oni prosze odwaznie ja ze mam takie glupie pytanie, oni ze nie ma glupich pytan,no to zapytalem ile kosztuje przecietnie cykl chemio i radioterapi.Z duma odpowiedzieli ze nic,ja drazylem dalej z cyklu ze nie ma nic za darmo,w koncu odpowiedzieli ze 50 000 tys dolarow,Oczywiscie z naszych podatkow a gdzie to idzie ,tylko duren nie wie.

 29. JANETTE
  29 maja 2016 o 17:12 Odpowiedz

  AŻ… TYLE KOSZTOWAŁO…. MOJE..LECZENIE CHEMIĄ ….TANIEJ PESTKI MORELI GORZKIE MIGDALY.. METODA..GERSONA..ROWNIEŻ STOSUJRE TOMBAKA..CYTRYNA….CZYSTEK..ŻYWORODKA…DUŻO ZIELENIINY BLENDUJE….BEZ ŻADNEGO PIECZYWA….DUZO JAJEK…I…ZUPA..KREM Z WARZYW…ŚWIEŻE RYBY…..DZIWNE ŻE POMAGA……PRAWDA…. .. TE TYSIĄCE….ZA TRUCIZNE….BY NAS BYŁO MNIEJ ..NA SWIECIE ..I DALSZE… DOŚWIADCZENIA.. ILE KTO WYTRZYMA….GDY TRAFISZ NA MĄDREGO DOKTORA….DASZ RADĘ…WIELU WYSŁUCHA……POMAGA PACJENTOM…SELEN….PROFESOR LUBINSKI…ZE SZCZECINA..CUDOWNY CZLOWIEK……POCZYTAJCIE..JAK DBA….O PACJENTA… .

 30. JASIA
  12 czerwca 2016 o 15:31 Odpowiedz

  JA CHORUJE NA RAKA PLUC, ZNAM JUZ WSZYSTKIE METODY O KTORYCH TU PISZECIE ALE ZADNA NIE PODZIALALA PO 8 M-CACH SIE ODNOWIL,WIEC NIE PISZCIE GLUPOT.

  1. Psh
   20 lipca 2016 o 18:36 Odpowiedz

   To przestań jeść mięso i mleko. To niż nie kosztuje. https://youtu.be/ke2LtkDXZrI

 31. jurek
  14 czerwca 2016 o 16:37 Odpowiedz

  metoda RSO to niezły SYF !! sami sobie poczytajcie: http://medycznamarihuana.pl/czym-jest-olej-rso/ niestety jego metoda jest szkodliwa ze względu na zawartość toksycznych rozpuszczalników w oleju typu RSO. Metoda na oliwie z oliwek wydaje się być o wiele bardziej korzystna dla zdrowia i tańsza.

  1. sylwester
   15 czerwca 2016 o 22:28 Odpowiedz

   lepiej zapalic 🙂

 32. sylwester
  15 czerwca 2016 o 22:27 Odpowiedz

  na raka kiedys wyczytalem ze soda oczyszczona pomaga , mozna z cytryna to wypic

  1 lyzeczka soby z sokiem cytryny dziennie , stosowac to przez 3 dni i potem 2 tyg przerwy

  1. sylwester
   15 czerwca 2016 o 22:27 Odpowiedz

   moge zalinkowac ten artykol jak ktos chce

 33. obser ver
  21 czerwca 2016 o 16:41 Odpowiedz

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-raku-cz-1-prawdziwa-historia-chemioterapii-farmaceutyczny-monopol-2015-11

  To też warto przeczytać. Każdy ma swój mózg więc niech sam wyciąga wnioski.
  Warto wiedzieć więcej.

 34. Michal Kwasnica
  21 czerwca 2016 o 17:46 Odpowiedz

  olej mozna samemu zrobic w 4 miesiace

  1. toto
   21 czerwca 2016 o 22:19 Odpowiedz

   jak?

 35. wróg rządu nr 1
  21 czerwca 2016 o 21:09 Odpowiedz

  Trzeba wypierdolić rząd, to są celowe działania żeby nas zdziesiątkować. Tu jest przyczyna, kiedy ją się zlikwiduje, miną objawy

 36. toto
  21 czerwca 2016 o 22:21 Odpowiedz

  wszystko zostało powiedziane :/ tak zwani lekarze na pewno nie wjadą do nieba swoimi BMW, AUDI czy Range Roverami, amen. Więc niech sie cieszą jeb…dobrobytem póki mogą :/

 37. Psh
  20 lipca 2016 o 18:35 Odpowiedz

  W jaki sposób chcecie innych rezultatów (wyzdrowienia) robiąc ciągle to samo (trując organizm)? Jecie codziennie śmierć na talerzu, zwierzęta które cierpiały, więc i wy cierpicie. Polecam wykład https://youtu.be/ke2LtkDXZrI
  Posłuchajcie, jak dajecie się oszukiwać przemyslowi. Nie tylko farmaceutycznemu jak powszechnie się tutaj pisze. Żeby farmaceutyczny miał z czego żyć, potrzebuje też spożywczego. W supermarkecie nie ma praktycznie jedzenia, które by nam nie szkodzilo. Ludzie! Idźcie na targ, poszukajcie pysznych weganskich przepisów i zyjmy bez cierpienia, chorób, zanieczyszczonego środowiska. Pobudka! Ile się jeszcze będziecie oklamywac w imię tego by napychac kieszenie zabojcom? Zabojcom was samych również!

 38. Marcin Kamiński
  6 sierpnia 2016 o 00:11 Odpowiedz

  Wychodzi na to, że farmacja celowo zastrasza prawem i dużymi karami za to, co jest biologicznie skuteczne.

 39. Jerzy Urbanowicz
  6 sierpnia 2016 o 17:30 Odpowiedz

  Drogi Damianie jestem zainteresowany. Gdybyś mógł to kupię ten olej konopny. Mam cukrzycę prawie od 30 lat i powikłania miażdżycowe. Raka miałem, ale jestem po operacji i pod obserwacją, czy nie będzie przerzutów. Mój Mail urbanowiczjerzy@wp.pl

 40. Iwa
  10 sierpnia 2016 o 21:49 Odpowiedz

  Obejrzyjcie film “PRAWDA O RAKU ” Jest kilka części interesujące !! Olej kokosowy kurkuma i imbir wspomagają tez walkę z rakiem

 41. renata
  14 sierpnia 2016 o 15:09 Odpowiedz

  Od 12 lat walcze z rakiem piersi.Po 8 latach zachorowalam ponownie.prawdopodobnie na skutek stresu po smierci mojego meza.Zoperowano mnie 2 raz,,,chemio i raditerapia.jednak przez te wszystkie lata wspomagalam sie metodami naturalnymi.
  Zostalam wegetarianka,,,pije codziennie sok z jablek,burakow i marchwi.
  Codziennie miksuje 2 kiwi, plasterek cytryny ,lyzeczke miodu itroche swiezej zielonej pietruszki.Lekarze sie ze mnie smiali mowiac ..no jesli sadzisz ze to ci pomaga..to rob to.Jakiez bylo ich zdziwienie ze na skutek chemi i raditerapi moj organizm mial doskonale wyniki. Jeszcze zyje i caly czas jestem wegetarianka…oczywiscie pije soki-codziennie.
  Moj email renatawojcik1@o2,pl

 42. kaja
  16 sierpnia 2016 o 07:28 Odpowiedz

  Matko przenajswietsza, ja rozumiem, ze tonacy brzytwy sie chwyta, ale gdyby byla skuteczna metoda na wyleczenie “raka” to nikt by na niego nie chorowal. Trzeba byc naprawde pozbawionym elementarnej uczciwosci czlowiekiem zeby propagowac sode oczyszczona jako lekarstwo. Konopie indyjskie usmierzaja bol ale czy wylecza cokolwiek to raczej niewiadomo.

  1. paweł
   18 listopada 2016 o 18:03 Odpowiedz

   jestes gównem

 43. Ela
  19 sierpnia 2016 o 22:04 Odpowiedz

  Dieta napewno pomaga, konopie nie zaszkodzą i wszystko co pochodzi od natury też nie zaszkodzi, Głodówki i inne formy oczyszczania organizmu są napewno cudowne tyle ze czytając to wszystko co tu piszecie dochodzę do wniosku ze dopiero jak juz chorujemy szukamy ratunku. Nasza świadomość odnośnie żywienia i dbania o higienę tego co jemy jest mizerna. Kiedys w podstawówce miałam lekcje ZPT i na tych lekcjach uczyliśmy się prostych potraw, do dzisaj pamietam ile frajdy mieliśmy ze zrobienia surówki lub sałatki. Kazdy coś przynosił dzieliliśmy sie na grupy i gotowaliśmy. To były najfajniejsze zajęcia. Czemu teraz nikt tego nie uczy. Surówki odchodzą do lamusa, przyznajcie się ilu z Was zrobiło w tym tyg surówkę ze świeżych warzyw? Ja się przyznaje- żadnej, bo brakuje mi czasu i jest mi strasznie przykro bo dopiero teraz dociera do mnie jak ubogie jest moje menu… 🙁
  Pozdrawiam.

  1. Artur
   5 maja 2017 o 16:23 Odpowiedz

   prosze mi wierzyc, jest na to czas, maly wydatek rzedu ok.100 zl. Blender czyli taka raczka z glowica tnaca. Mozna zmiksowac kazde warzywo, owoc, orzechy i nasiona. Od teog momentu zacyzna sie prawdziwe dozywianie ogranizmu i zupelnie nowa jakosc. Szczegolnie w sezonie, gdy owocw, warzyw jest duzo, mozna robic zyciodajne koktajle, pyszne i zdrowe. Szczegolnie zielone warzywa, tam najwiecej jest tych korzystnych substancji. Po paru tygodniach takiej diety kazdy odczuje roznice. zastapi to jedzenie toksycznego jedzenia wysoko przrtworzonego, naczelna zasada to jesc wszystko to co nie zostalo prztworzone reka czlowieka, proste, naturalne skladniki, ktore dopiero sami sobie przyrzadzamy. Nawet w takiej Biedronce je znajdziecie: sa grochy, fasole, kasze i mrozone warzywa i owoce, orzechy, nasiona dyni, slonecznika. I to glownie jesc.

 44. Naturoterapia
  30 września 2016 o 01:59 Odpowiedz

  DOKTOR G-Lepiej być wyleczonym przez najgorszego szarlatana niż uśmierconym przez najlepszego “lekarza”

 45. qazq
  21 października 2016 o 14:57 Odpowiedz

  Niestety, ale są to zwykłe bzdury.
  Oczywiście jest (bardzo silny) efekt placebo i przypadki trudnych do wytłumaczenia na medycznym podłożu wyzdrowień ludzi którzy bardzo uwierzyli w wyleczenie. W sumie nie ma znaczenia czy nośnikiem “magii” będzie olej konopny, joint z marihuaną, czy może poświęcony przez papieża różaniec czy odwiedziny w świętym miejscu.

  Natomiast zostawiając tamte przypadki, należy pamiętać że badania podlegające weryfikacji za pomocą ślepego testu pokazują całkowity brak jakiegokolwiek działania terapeutycznego oleju konopnego. Było na ten temat naprawdę wiele badań i pomimo najszczerszych chęci nie udało się zauważyć żadnej korelacji, ani na plus, ani na minus.

  Natomiast oczywiście jest znany mechanizm działania wiary pacjenta – chory który nie wierzy w wyleczenie ma znacznie mniejsze szanse na wyzdrowienie. Jeśli tą wiarę jest mu w stanie przywrócić olej konopny, czy cokolwiek innego, to istotnie może go to wyleczyć.

 46. Władysława
  23 października 2016 o 20:10 Odpowiedz

  komu wierzyc???????????

  1. Bogdan
   20 listopada 2016 o 20:47 Odpowiedz

   Zdrowie własne jak i bliskich nam osób jest zbyt ważne, aby polegać na wierze w coś o czym piszą w internecie. Oczywiście nie należy wierzyć niestety lekarzom szczególnie onkologom bo są wykształceni bez uwzględnienia wiedzy biologicznej obecnie znanej. Niestety zdobycie w miarę obiektywnej wiedzy kosztuje sporo czasu. Ja poświęciłem na to kilka lat i w miarę poznawania coraz to nowych (dla mnie) metod i sposobów zauważyłem, że większość z nich to albo przypadek albo efekt placebo a prawda jest w zasięgu ręki, ale …
   Musimy zmienić swój paradygmat z obecnego nie mającego wiele wspólnego z procesami biologicznymi na obecnie już nieźle dostępny oparty na 5-ciu prawach natury. Z prostego powodu, że choroba to jeden z najlepszych biznesów na świecie oraz z tego, że etyka prawie przestała istnieć a także ze zwykłej niewiedzy większości tak lekarzy, jak i osób z zakresu medycyny alternatywnej, próbuje się na tym zarobić i to nawet w dobrej wierze (miejmy nadzieję).
   Dlatego zachęcam do poznania tych 5 praw, ich zrozumienia i obserwowania na co dzień jak działają. Po praktycznym przekonaniu się, że działają łatwiej jest zmienić tory myślenia i bez obaw podchodzić do zdarzających nam się stanów zwanych obecnie chorobami. A dobrotwory jak je proponuje nazywać Patrick Obissier przestaną nas straszyć, blokując szanse na wyzdrowienie. Z podejściem akceptującym “chorobę” i spokojnym wykorzystaniu metod doprowadzających nasze ciało, umysł i emocje do harmonii poradzimy sobie z każdą chorobą. Ludzie to nie pralki czy samochody, gdzie można bez problemu wymienić część i po krzyku – natomiast większość niestety wierzy w bajki (leki i procedury medyczne). Nie obwiniam nikogo tak jesteśmy zaprogramowani, przez media, szkołę, i doświadczenie aby być sponsorem ogromnego przemysłu farmaceutycznego i medycznego.

  2. Rena
   22 listopada 2016 o 20:04 Odpowiedz

   Wlasne ja powie pani komu,olej leczy,za duzo o tym sie pisze,mowi,jest wiele przypadkow ze dziala.Warto sprobowac,zawsze na probe miesięczna kuracje mozna wziac i sie przekonać,
   mojej mamie uratowal zycie.
   Jesli potrzeba sprawdzonego źródła prosze napisac: renakowaluk60@gmail.com

 47. nika
  12 listopada 2016 o 12:41 Odpowiedz

  Co niektórzy głupcy.Takimi juz zostaną i trzeba ich takimi zostawić.Pomagać można tym którzy sami tego chcą. Jakie placebo sierotko? Ignorancja i brak wiedzy. Czy niemowlęta, małe dzieci zwierzęta mogą zostać wyleczeni placebo????A takich przypadków są setki.

  1. Bogdan
   20 listopada 2016 o 21:03 Odpowiedz

   Niestety efekt placebo ma kolosalne znaczenie, wg badań nawet 82% wyleczeń jest jego przyczyną. Proszę nie nazywaj głupcem kogoś, kto wie dużo więcej od Ciebie. Szczególnie w przypadku nowotworów istnieje ogromna niewiedza i błądzenie po omacku a każdy komu się “udało” jest pewny użytej metody. Zapoznaj się z 5 prawami natury, zrozum je i wtedy przekonasz się, że nowotwory, którymi jesteśmy straszeni od dziecka, to w większości faza zdrowienia realizowana przez naszą biologię w naturalny sposób i gdyby nie stosować niczego pacjent też by wyzdrowiał. Na przykład większość guzów piersi u kobiet to coś jak grypa i jeśli nie będzie się niepotrzebnie bać, to po prostu zniknie (chyba, że konflikt emocjonalny będzie się znowu pojawiał). A co do dzieci to do mniej więcej 9-go roku życia jedyną przyczyną ich chorób jest stres tak dzieci jak ich rodziców.

 48. cpun
  20 listopada 2016 o 15:16 Odpowiedz

  Może wytłumaczę ( nie do końca oczywiście) : Do produkcji oleju rso nie potrzeba rozpuszczalników , wystarczy zwykły spirytus , który w całości wyparuje…….
  a wiec olej jest zajebiście bezpieczny i h..j lekarzom w du@e !!

  OLEJ RSO – Robi się go z kwiatów……. przeważnie odmiana idica (duzo thx) (thx niszczy raka)

  Do ustnie na ( autyzm , leczenie po radio terapi , padaczka (2 kapsułki dziennie załatwiają sprawę , nowotwory , guzy wewnętrzne) , astma , brak łaknienia , problemy ze snem

  Stadia raka śmiertelnego leczy w 2-3 miesiące.

  W kremie – łuszczyca , rak skóry , nowotwór (guz) piersi – smarowane powierzchniowo , bóle stawów etc

  Olej robi się też z pestek – nie o ten olej chodzi
  Olej CBD – nie o ten olej chodzi .

  Znajomy wyleczył zonę z raka pochwy i przewodu pokarmowego – gotował wywar w maśle i mleku – nie robił żadnego oleju…. Lekarz z niedowierzaniem się pytał czy coś jeszcze brali oprócz przepisanych leków bo guz się zmniejszył (odmówili chemioterapi)….. hahahah kretyn…..

  Z racji tego ze w naszym kraju można za ratowanie życie pójść siedzieć – podaje tylko meila do kontaktu (mieszkam na śląsku)

  Na razie proponuje kremy i małe kapsułki z 0,2% roztworem na padaczkę i do celów pro zdrowotnych. Nie mowie że : już mam na stanie 1 litr i czekam na zamówienia ale z czasem kto wiem 🙂

  Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać ubezpieczenia24@op.pl

 49. Renata
  20 listopada 2016 o 15:23 Odpowiedz

  Olej to naprawde lek na raka!! Kupilam,mama zyje mimo ze juz lekarze dawali miesiac zycia.
  Minęło pół roku,badania b.dobre,wszystko w normie,odzyskalam mame,raka ani śladu.
  Dziekuje wam za ten lek.Jestescie wspanialymi ludzmi.
  Jesli ktos potrzebuje sprawdzonego zrodla piszcie: renakowaluk60@gmail.com

  1. ola
   29 grudnia 2016 o 13:30 Odpowiedz

   witam, napisałam do pani wiadomośc na maila, prosze o odpowiedź.

 50. Bogdan
  20 listopada 2016 o 19:04 Odpowiedz

  Jestem zdumiony, że obecnie jeszcze jest tyle naiwnej wiary, że istnieje lub będzie istniał lek na tzw. raka. Po pierwsze pod ten termin podstawia się bardzo różne choroby zatem i przyczyny są zupełnie inne. Praktycznie wszystkie przypadki “wyleczenia” z raka bez względu na stosowane metody to przypadek, w tym sensie, że większość tzw. raków (tak jak i grypy itp.) jest de facto fazą naprawczą naszej biologii czyli w naturalny sposób tzw. rak kończy się wyzdrowieniem. Niestety z powodu zupełnego nie rozumienia praw biologii, medycyna szkolna jak i wszelkiej maści amatorzy często tylko utrudniają wyleczenie, a normalne zakończenie fazy zdrowienia dumnie przypisują “swojej” metodzie. Oczywiście większość osób ma zaniedbane ciało, umysł o stanie emocjonalnym nie wspominając i dlatego należy w takiej sytuacji podjąć działania pomagające naszej biologii prawidłowe wykonanie działań naprawczych. Z tego mega nieporozumienia (braku wiedzy) biorą się ciągłe spory czy taka dieta, czy taki lek, zioło itd.
  Nic nie reklamuję i nic (z branży zdrowotnej) nie sprzedaję. Dlatego polecam zaznajomienie się z 5 prawami biologii Ryka Hamera (na pewno znajdziecie coś necie) a za rekomendację niech będzie fakt usilnych prób odbierania prawa do wykonywania zawodu lekarzom stosujących Totalną biologię i pochodne opierające się na tych prawach, przez lobby farmaceutyczno-medyczne. Jako ciekawostkę podam, że na Węgrzech świadomi pacjenci od progu gabinetu pytają się lekarza czy zna Totalną biologię – jeśli odpowiada, że nie to po prostu wychodzą aby ich nie skrzywdził.

 51. Dawid
  21 listopada 2016 o 11:43 Odpowiedz

  Ludzie od wieków maja te same choroby i kiedys leczyli sie naturalnie,wszystko co potrzebujemy jest od matki natury,a taka konopia wlasnie jest idealnym biologicznym lekiem.
  Wyprali mózgi ludziom wmawiajac im ze natura nie leczy,tylko chemia.

 52. Adam
  21 listopada 2016 o 12:32 Odpowiedz

  Moja zona ma stwardnienie rozsiane lekaze tylko eksperymenty robili a zoba coraz slabsza byla. Znajoma mnie namowila na olej rso bo jej mama ma raka i pomaga. Kupilem o od ponad dwoch miesiecy atosujemy i jest super poprawa. Dla czego nasze Panstwo nie dopuszcza olejku bo firmy farmakologiczne stracily by miliony a my musimy patrzec jak nasi bliscy cierpia a my razem z nimi. W razie pytan moj emeil adam.zare@wp.pl

 53. Renata
  21 listopada 2016 o 12:52 Odpowiedz

  Najwięcej maja do napisania i powiedzenia ci ktorzy pojęcia o tym nie maja!!
  Wlasnie tacy ludzie wmawiaja nam ze mamy wierzyć to co lekarz mowi,ze tylko chemia,ze wazne jest opakowanie a nie jego zawartosc.
  Wlasnie pisze po to by uświadamiać ludzi ze jest inna opcja,ze olej dziala,prosze mi nie zarzucac oszustw. Potwierdzalam skutecznosc u innych ludzi i nawet lekarze kupuja olej i potwierdzaja jego skutecznosc bo nic innego im nie pomaga.
  No chyba ze przy stosowaniu oleju zdażył sie cud
  i mama wyzdrowiala sama z siebie.

 54. Jarek
  23 listopada 2016 o 12:14 Odpowiedz

  Zgadzam sie z duza grupa ludzi tutaj . Wszystko z czego ogromne srodowisko farmaceutyczne nie moze czerpac zyskow zostaje zablokowane .

  Tutaj mam link do naszego rodaka ktory leczy ludzi chorych na raka

  https://www.youtube.com/watch?v=IwvjcCdmCPI

  Film troche dlugi ale warto obejrzec , sa udokumentowane sprawy sadowe , proby kradziezy wynikow badan a co najsmieszniejsze kretynskie zachowania lekarzy ktorzy wypowiadaja sie np ze nie wazne ze jego lek leczy – nie jest zaakceptowany przez nas wiec nie mozna go podawac pacjentom . A jakie sa warunki zaakceptowania ? Oczywiscie trzeba dac im wynika swoich badan zeby mogli stworzyc kopie leku . Problem w tym ze nasz doktor opatentowal czesc z rzeczy potrzebnych do produkcji i nagle powstal problem ze nie moga z tego zrobic biznesu .

  Takich sytuacji na swiecie jest dziesiatki jak nie setki .

  Oczywiscie trudno nam uwierzyc ze instytucje ktore zostawy stworzone dla naszego dobra ( zdrowia) tak naprawde sa wykorzystywane zeby nas zabijac ( oczywiscie w obszarach rak nototwory )

  Kiedys ludzie pili eliksirem Baileya a to nic innego jak 2 pierwiastki wynalezione przez nasza rodaczke uzyte do zarobienia kasy . Lekarze przepisywali to swinstwo ludziom . Ktorzy umierali w meczarniach , oczywiscie znalazly sie 2 % przypadkow gdzie eliksir Baileya wyleczyl przeziebienie wiec bylo co swietowac ( ale czy to dzieki Eliksirowi)

  Teraz mamy chemioterapie i inne gowna ktore zabijaja nasze ciala plus mamy tak jak wypowiada sie ogromna wiekszosc z was cala ta chemie w zywnosci .

  Nasze organizmy sa zakwaszone ph obniozone przez co czesto mozemy chorowac
  A powinnismy miec lekko zasadowe gdzie wiekszosc chorob nie jest wstanie przetrwac .

  Drobnostki ktore wplywaja na nasze zycia – jedzenie picie , uzywki sport powietrze higiena . Ale to wlasnie te rzeczy powoduja u nas choroby .

  Moja dziewczyna bierze tabletki anty i choruje non stop ( probuje jej przemowic do rozsadku ze to ja zabija) To przeziebienie to jakas tarczyca to sucha skora na glowie to cos tam .

  Ja choruje raz na rok jakas grypa czy uwazam ze to przez to jak sie odzywiam i traktuje moje cialo Na pewno tak ( nie zazywam lekow na bol glowy ,tabletek na przeziebienia katarek antykoncepcyjnych ?

  Oczywiscie musimy miec cos z zycia wiec puszke coli sobie czasem wypije alkochol tez slodycze itd . Ale trzeba pamietac ze to wszystko jest gownem i pozywka dla chorob .

  Lepiej pic wode jesc duzo warzyw owocow uprawiac sport .

  I jak to mowi nasz rodakch Dr Zieba

  ze trzeba Zapobiegac Chorobom a nie Leczyc.

  A jak juz leczyc to choroby a nie objawy .

  Warto probowac czy to sody sam pijam od kilku lat ( kiedys mialem problemy z odkaszlaniem ciagle jakies gowna na gardle ) teraz nic , czy to dzieki sodzie nie wiem . Ale wiem ze picie wody jedzenia warzyw i nie zakwaszanie swojego organizmu oraz nie przyjmowanie wszystkich tych lekartw wychodzi mi na dobre .

  1. Adam
   25 listopada 2016 o 00:01 Odpowiedz

   Bo my zbyt wierzymy lekarzom co oni moga wypisac recepte a pozniej po dwoch tygodniach na kontroli normalnie i po chamsku robia wywiad srodowiskowy, jak Pani sze czuje jakies powiklania po leku i co ekspertmentuja leki ale tyko takie jakie dostana od przedstawicieli farmacji i takie przepisuja bo maja z tego kase. Ja bylem na wykonczeniu patrzac jak Zona Cierpi. Nowe leki badania i co coraz gorzej. Ale zapalilo sie swiatelko jak pojawil sie olej rso i powoli stopniowo wracamy do Zycia to jest najlepszy dowod. Naprawde lakarze to konowaly a Panstwo od nas sie odwraca trzymajac strone popentatow farmacji i jeszcze jedno jest tyle nozliwosci i to ludowych na wiele schorzen naprzyklad w Brazyli sa kwiaty ktore przerabiaja na masc i pomaga na skore tzn na luszczyce itp i mozna tak wymieniac ale co nasi profesorowie tezeba przebadac zrobic testy i co wyniki nigdy na swiatlo dzienne nie wychodza bo ktos wplywowy stracil by kase i firmy farmaucentyczne stracily by miliardy itp. Dziekuje za uwage bedziemy pisac petycje i zbierac podpisy wpisy na baszej stronie jtora pojawi sie po nowym roku aby wkoncu przestal rzad bronic tych drani i dopuscil ilej rso i wiele innych preparatow bo to ze Cierpia nasi bliscy my tez Cierpimy nie moze tak byc!!!! Moj e-eil w razie pytan adam.zare@wp.pl

 55. Adam
  25 listopada 2016 o 00:03 Odpowiedz

  Przepraszam za literowki bo to nerwy Adam Zareba

 56. A. Sawicki
  27 listopada 2016 o 17:42 Odpowiedz

  Dziekuje Panie Adamie. Super konkretny i zetelny ten Pan Marek. Napisalem do Pana na poczte adam.zare. z podziekowaniem jak by mogl Pan odpisac lub zadzwonic. Chcialem jeszcze sie dopytac i porozmawiac ale tak prywatnie i kolezensko. Jeszcze raz Dziekujemy moj e-meil a.sawicki.83@wp.pl

 57. marta
  27 listopada 2016 o 18:05 Odpowiedz

  Jeśli potrzebny olej prosze pisac:
  mar30kow@gmail.com

 58. Marek
  5 grudnia 2016 o 16:01 Odpowiedz

  Witajcie
  Powiem krótko
  Psalm 103 werset 3
  Jezus moim lekarzem i wszystko jest legalne na całym Świecie.
  Chwała Jezusowi

  1. Adam
   8 grudnia 2016 o 16:11 Odpowiedz

   Panie Marku Psalm 103 werset 3 to niech Pan zachowa dla siebie. Jestem Katolikiem mam cudowna core zona nietety zachorowala ale nie poddajemy sie walczymy. Ale sciska mnie jak slysze takie brednie. Gdzie jest kosciol Jezus jak nasi bliscy cierpia. Gdzie jest ksiadz zeby nawet przyszedl do chorej starszej samotnej osoby i ja pocieszyl podtrzymal na duchu jest caritas maja lekarstwa itp to co wysylaja za granice a do starszego schorowanego czlowieka nie przyjdzie bo po co???? Koperty nie dostanie to jest zalosne. Gdy stanie sie tragedia w rodzinie to ksiadz za darmo nie pochowa nie wazne ze czlowiek cale zycie uczestniczyl w zyciu kosciola chodzil na msze , chrzcil dzieci komunia dawal na tace. I co i za ostatnia posluge musi placic nawet ksieza sumienia nie maja niech sami zrobia rachunek sumienia a pozniej od nas niech tego oczekuja. Wybaczcie nie mialem zamiaru nikogo urazic ale otworzyc oczy Panu Markowi co wyskakuje z Psalmami. Z calym szacunkiem Adam Z.

 59. Pomoc
  6 grudnia 2016 o 12:00 Odpowiedz

  Osoby zainteresowane sprowadzeniem oleju prosze o kontakt gregor.cannavi@interia.pl

 60. Barbara
  11 grudnia 2016 o 15:32 Odpowiedz

  Dziekuje Panie Adamie za wszystko i za rozmowe i wsparcie. Barbara. S
  b.stankiewicz.1968@wp.pl

  1. Nie dajcie sie
   18 grudnia 2016 o 19:57 Odpowiedz

   Nie dajcie sie nabierac na brednie to co nie ktore osoby wypusuja to jest kpina. Od kiedy olejek robiony jest z suszu i ma ponad 80% THC najwyzsze sterzenie z suszu to jest maks 30% i to malo komu wychodzi bo zaledwie srednia to 15% THC tak jak jeden pisal on niewie oco chodzi nigdy nie mial stycznosci z olejkiem ale ma dostep. To jest zalosne cena za 1 ml z kwiatu konopi gdzie sterzenie jest od 94% do 98% THC wynosi od 37. Euro do 45 Euro. I tym bardziej on chce sprzedawac a nawet nie potrafi powiedziec jak stosowac i zero podstawowej wiedzy. W razie pytan a.sawicki.83@wp.pl

 61. free meds for all
  3 stycznia 2017 o 15:57 Odpowiedz

  Witam,
  Chciałbym zaoferować swoją pomoc w uzyskaniu olejku THC/CBD z Holenderskiej Fundacji.

  Proszę nie dać się naciągać na podobne ogłoszenia! zazwyczaj wszyscy piszą to samo sprawdzone źródło itp.
  Piszę szczerze i otwarcie, nie musicie się nabierać na to iż w waszej ciężkiej chorobie pomoże tylko RSO z wysokim stężeniem i do tego bardzo drogie ( słyszałem o cenach ok 20 tyś zł za 100 ml. )
  Pomogę w zdobyciu olejku z zawartością 20 % THC i 5 % CBD cena za 10 ml to kilkadziesiąt euro, mogą być też z większym stężeniem np. 30 % ale nie musi to być wspomniane wcześniej RSO ( wystarczy podwoić dawkę ) aby był podobny efekt.
  Możliwy też osobisty odbiór w siedzibie fundacji ( Holandia)
  lukasz83zloc@op.pl

  1. A. Sawicki
   3 stycznia 2017 o 20:01 Odpowiedz

   Witam mam pytanie czyli ten olejek jest robiony z odpadow konopii skoro jest male THC i napewno nie z kwiatostanu. I jaka to fundacja bo tak nagle sie pojawila??? A tym bardziej wyjazd do Holandii to koszt okolo 2 tysiecy zl wiec nikt nie zdecyduje sie na wyjazd i jaka jest pewnosc ze to nie zadne oszustwo. Kto jes założycielem fundacji Prosze niech Pan napisze dane fundacji

 62. fgfdfgd
  27 lutego 2017 o 17:13 Odpowiedz

  kazdy powinien zachodować krzaki marychy w chacie wszystkich by nie pozamykali bo by miejca nie było i wkońcu by dopuscily te kurwy do obiegu dla chorych

 63. Darek
  6 marca 2017 o 03:40 Odpowiedz

  Witam wszystkich. Jest 3 w nocy a ja nie śpię. Nadmienię, że wstaje o 6 ale niestety spać nie mogę od 4 stycznia wtedy właśnie zmarła moja Iskierka, wyjątkowo piękna kobieta, wyjątkowa optymistą która wszystkich zarazala chęcią życia.
  Ania strasznie kochała życie, tak bardzo chciała żyć, była niesamowita Twardzielka naprawdę mało takich ludzi. Potrafila się odnaleźć w każdej sytuacji.Po pierwszym ataku nowotworu i po dwóch miesiącach spędzonych w szpitalu po niej nawet nie było widać, że tak straszna choroba ja dotknęła. Zawsze wesoła, uśmiechnięta prowadziła za rękę Ole do przedszkola i razem śpiewały i podskakiwaly. Dokładnie 14 miesięcy temu dokładnie 18 miesięcy po pierwszym leczeniu przyszedł kolejny cios. Przerzuty liczne raka niestety niewyleczalne. Chemia paliatywna, każdy z wtajemniczonych wie co to oznacza. Pani Doktor zapytała mnie tylko ile Ola ma lat no i powiedziała przykro mi zostaje pan sam z córką i się nie pomyliła.
  I wiecie co powiedziała Ania Kochanie zobaczysz wyjdę z tego dla Ciebie i dla Oli nie słuchaj lekarzy. Zobaczysz kiedyś umre ,ale na pewno nie na raka, Bóg nie pozwoli nam nie być razem, nasza miłość zwycięży wszystko ciągle mam te smsy ,które pisała do mnie .Było ich mnóstwo każdy optymistyczny o nadziei, Bogu, miłości, chęci życia. Różnie między nami bywało i czasami mógłbym coś Ani zarzucić jak to w 10 letnim związku dwóch takich wariatów życiowych jak my ;ale musze przyznać, że była wyjątkowa Wojowniczka i Twardzielka i do tego jej nastawienie psychicznie to 100 procent wyzdrowienia i to tutaj powinna być chyba mowa o cudzie .Bo moja Ania z takim nastawieniem -ile razy mi mówiła wezmę jeszcze jedna chemię i juz całkiem wyzdrowieje chociaż ja widziałem; ze jest coraz gorzej .Ona do końca walczyła. Nigdy nie zapomnę jej oczu nawet gdy umierala w nuwyobrazalnych mekach w oczach miała dalej nadzieję do końca jej nie straciła. Trochę się rozpisałem a teraz do sedna sprawy. Rok temu jak większość tutaj obecnych zacząłem szukac innych metod leczenia bo dawały jakąś szanse medycyna żadnej a więc znalazłem Ania brała olej rso z cbd sam jej robiłem czopki. Przychodziła do nas pielęgniarka i podawała cudowna Wit B17. Później Wit C .Pestki moreli oczywiście, dieta, cudotwotcy, miejsca święte, modlitwa Śnią naprawdę wierzyła a Boga no i w ten cud którzy wszyscy wierzymy. Niestety 4 stycznia po bardzo wielkim cierpieniu odeszła. Z chęcią podzielę się z ludźmi ,którzy szukają jakiejś pomocy, wskazówki o ile będę mógł jej udzielić. Mam trochę doświadczenia po przerabialismy naprawdę wszystko z rzeczy możliwych. Nie chce od nikogo noc bo zawsze uważałem ,że trzeba sobie pomagać. Wiecie kiedyś rok temu też tak myślałem; ze koncerny farmaceutyczne; lekarze oni swoje a tutaj są ludzie którzy dają nadzieję typu Pan Ziemia ,który sprzedaje suplementy teraz to dla mnie jest śmieszne wszystko ,ale może się mylę. Mam jeszcze trochę rzeczy do oddania min Wit C w ampulkach; czopki i różne suplementy. Mojej Ani się nie przydały chociaż ona tak bardzo w to wszystko wierzyła, wierzyła; ze Bóg nie pozwoli; że miłość zwycięży wszystko. Była wyjątkowa kobietą,mamą i myślę, że chciałaby by te rzeczy się komuś przydały. Zawsze po chemii jak ja odbierał em do domu to dziewczyny Ani kiedy wracasz Ty Zawsze taka uśmiechnięta, Ty dajesz nam taka nadzieję.
  Cóż naczyń kończę i idę położyć się koło małej Ani ,która ma 6 lat i tylko ja jej pozostałem.
  Mówi mi ,że mamcia jest w niebie a to znaczy ,że też wszędzie tu na ziemi. Co ja bym dał ;żeby móc się z nią pożegnać …..Telefon kontaktowy do mnie 536181851

  1. Zosia
   28 czerwca 2017 o 16:13 Odpowiedz

   Panie Darku

 64. Darek
  6 marca 2017 o 03:47 Odpowiedz

  Przepraszam za błędy porostu oczy juz mi się kleja. Zamiast Ziemia miałbyc Ziemba i znajdziecie tam jeszcze parę literówek. Przepraszam najmocniej i pozdrawiam. Dużo zdrowia dla wszystkich bo to najważniejsze.

  1. Emi
   26 maja 2017 o 20:05 Odpowiedz

   To bardzo smutna historia. I pytanie czemu tak miało sie stać, jak dalej po takiej traumie wierzyć w Boga…. A brak wiary to brak sensu istnienia… Żadne tłumaczenie nie jest jednak usprawiedliwieniem takiego działania Boga… Życzę duzo zdrowia i wszystkiego co najlepsze…

  2. Zosia
   28 czerwca 2017 o 16:16 Odpowiedz

   Panie Darku
   Przeczytałam Pana post.
   Pana nr nie istnueje już chyba.Szkoda.
   Bardzo chciałabym skontaktować sie z Panem.

 65. Lukas
  17 marca 2017 o 22:02 Odpowiedz

  Chciałbym zaoferować swoją pomoc w uzyskaniu olejku THC/CBD
  Proszę nie dać się naciągać na podobne ogłoszenia! zazwyczaj wszyscy piszą to samo sprawdzone źródło itp.
  Piszę szczerze i otwarcie, nie musicie się nabierać na to iż w waszej ciężkiej chorobie pomoże tylko RSO z wysokim stężeniem i do tego bardzo drogie ( słyszałem o cenach ok 20 tyś zł za 100 ml. )
  Pomogę w zdobyciu olejku z różną % zawartością THC i CBD cena za 10 ml to kilkadziesiąt euro, mogą być też z większym stężeniem

 66. Dorota
  21 marca 2017 o 20:32 Odpowiedz

  Brawo Panie Jerzy!!! Jest Pan wielki. Odnośnie debaty, żenada. Siwo to widzę. Robi Pan świetną robote! Cóż więcej można dodać, pozdrawiam
  . Lekarze muszą się jeszcze wiele nauczyć, niech Pan robi swoje. 🙂

 67. Freemedsforall Zwalczraka
  24 marca 2017 o 20:12 Odpowiedz

  Witam
  Jestem w stanie pomóc zdobyć olejek z zawartością ok 20% THC i 5 % CBD, proszę nie wierzyć w to iż musicie kupić tylko RSO
  ( z resztą które jest spalone i zwęglone wytwarzane przy pomocy jakiegoś spirytusu czy rozpuszczalników )
  Często wystarczy użyć większość ilość kropelek w jednorazowej dawce i tak np. 3 kropelki to daje nam ok 60 %.
  Jest to sprawdzony olejek, stosowanie jego nie doprowadzi nas do bankructwa ( cena za 10 ml. to 500 zł )
  w razie pytań to czekam na odpowiedź tutaj, dla osób zainteresowanych poddam też inny kontakt

  pozdrawiam

  FreeMedsForAll

  1. Karola
   15 sierpnia 2017 o 16:13 Odpowiedz

   Jestem zainteresowana tym olejkiem proszę się odezwać ……karbar7979@wp.pl

 68. cannamos.pl
  27 marca 2017 o 00:09 Odpowiedz

  http://www.cannamos.pl leczy żywi ubiera i jeszcze tysiące innych zastosowań konopi. konopia do niedoceniony dar natury

 69. Gosia
  2 czerwca 2017 o 08:22 Odpowiedz

  Wszystkim którzy szukają dojścia do CBD polecam stronę bjococo.com. Mają w ofercie 2 olejki CBD i olej konopny. Mi pomaga na bezsenność, ale tak jak piszą, olejek ten ma dużo więcej zastosowań

 70. Kinio
  11 czerwca 2017 o 10:01 Odpowiedz

  Leczę się terapią Gersona działa powoli ale działa. Choroba długo powstaje i niestety długo się leczy. Skupcie się na przyczynach u Was. Analiza życia wcześniejszego. Leczenie nowotworu to nie zabawa i nie będzie proste. Z doświadczenia wiem że wymaga konsekwencji pomocy innych i niestety pieniędzy.( organiczne jedzenie jest drogie). Powodzenia

 71. POgotowie Konopne
  17 czerwca 2017 o 17:03 Odpowiedz

  Osoby zainteresowane olejem proszę o kontakt: pogotowiekonopne@gmail.com Dla Polskich pacjentow sprowadzamy wraz z papierami wyrobu.

 72. Kamil
  9 sierpnia 2017 o 21:29 Odpowiedz

  23zycia@protonmail.com zapraszam po ilej który uzdrowił 1000 ludzi nie podawajcie sie nigdy odpowiadam co 2 dni czesto jestem za granica !!!

 73. Krzysztof
  12 sierpnia 2017 o 22:32 Odpowiedz

  Kamil,o co chodzi, jakieś błędy w tekście , nie mogę rozszyfrować.Napisz wiadomość jeszcze raz.

 74. Karola
  14 sierpnia 2017 o 12:46 Odpowiedz

  Potrzebuje olejek THC ok.15 procentowy,podaję już tacie na raka cbd 15 procentowy, jeżeli ktoś ma dobre tanie i sprawdzone źródło proszę pisać karbar7979@wp.pl…..

 75. Alan
  23 sierpnia 2017 o 14:25 Odpowiedz

  Pomoge w zalatwieniu czystej marihuany. Prosze o kontakt na alan57@interia.pl

 76. Oil
  1 września 2017 o 12:26 Odpowiedz

  madecannabis@gmail.com
  Olej wg procedury Ricka Simpsona uzyskany metoda CO2

 77. Andzia
  19 września 2017 o 16:14 Odpowiedz

  Witam wszystkich.
  Czy ma ktos namiary na lekarza,ktory moglby po przanalizowaniu wynikow badan,zasugerowac dawke i rodzaj olejku?
  Dziekuje z gory za odpowiedzi
  Xx
  A

 78. Marek
  26 października 2017 o 23:38 Odpowiedz

  Mogę pomóc nie tylko w olejach dodatkowa suplementacja

 79. Darek
  3 listopada 2017 o 19:24 Odpowiedz

  Jeżeli ktoś jest zainteresowany kontaktem z osobą ,która przechodziła przez to wszystko i wszystkie “cudowne” niekonwencjonalne metody leczenia raka to proszę o kontakt .Kilka miesięcy temu opisywałem tutaj historię mojej Kochanej Ani Twardzielki ,która odeszła od nas 4 stycznia 2017 roku po długiej i ciężkiej chorobie .Tel do mnie 668331714.

 80. Marek
  1 grudnia 2017 o 09:51 Odpowiedz

  Pomogę w zdobyciu oleju RSO. Posiadam 3 rodzaje stężenia. Kontakt logostubble@protonmail.com. Wytłumaczę wszystko oraz odpowiem na wszelkie pytania. Odbiór osobisty lub wysyłka!

 81. Oil sos
  3 grudnia 2017 o 14:51 Odpowiedz

  Olej Holenderski, posiada badania składu który jest do wglądu i dodawany do zakupionej kuracji. Nic na slowo a z badaniami. Wysylka lub odbior osobisty. Jako nie liczni mamy potwierdzenie z laboratorium jak chodzi o oryginal.
  Kontakt: madecannabis@gmail.com
  Działamy w imie pacjenta.

 82. olo
  3 stycznia 2018 o 21:38 Odpowiedz

  Jak czytam ilu speców może załatwić olejek i tylko ich jest najlepszy zaczynam wątpić w jego działanie, kasa się tylko liczy dla naciągaczy, nikt nie da gwarancji że to jest super oryginalny olej,te całe śmieszne certyfikaty i badania to ściema robiona na zlecenie.

  1. radek
   3 czerwca 2018 o 21:16 Odpowiedz

   Cześć, zapraszam cie do grupy na fb, sporo rzetelnej wiedzy i produkty warte swojej ceny, smutne jest to co piszesz, ale nie wszyscy są zli, sam mam znajomych którzy cierpieli, i nie wolno nikomu na tym zarabiać w nieuczciwy sposób. Gorąco pozdrawiam. grupa “Czyste złoto cbd”

 83. Pacjentka
  28 lutego 2018 o 14:06 Odpowiedz

  Polecam-sprawdzone zrodlo. Brak przerzutow i rozrostu guza kosci. Dziękuję za pomoc madecannabis

 84. Janusz
  7 marca 2018 o 08:34 Odpowiedz

  Obecnie już mamy jeden z lepszych CBD. Opis znajdziecie na stronie http://olejkonopny.pl.tl/ Jest w formie inchalacji, maści oraz oleju. I najważniejsze, w rozsądnej cenie.

 85. Nl RSO
  22 marca 2018 o 10:01 Odpowiedz

  Terapie konopne tylko przebadane i z certyfikatem jakości. Orygunalnt wprost z laboratorium z zagranicy. Skuteczne dzialanie w momencie braku poprawy zdrowia możliwość zwrotu poniesionych kosztów. Indica Kush Master i Afgan. Kontakt: oiltears@tutanota.com

 86. Agnieszka
  23 marca 2018 o 20:28 Odpowiedz

  co myślicie o leczeniu raka osoby dorosłej kobiecym mlekiem ?

 87. Hemp Cure
  4 kwietnia 2018 o 14:06 Odpowiedz

  Witam serdecznie Olej sprowadzamy z Holandii i Californii.Olej uzyskany metoda ekstrakcji wg.Ricka Simpsona najwyzsza jakosc. Również dodajemy dawkowanie na każdy dzień tygodnia. Współpracujemy z homeopatami. Pelna podstawowa kuracja to 60ml. Olej posiada badania-analize składu z laboratorium NovaReaserch Biotechnology Amsterdam oraz CaliforniaGreen Laboratory.Jako nie liczni jestesmy rekomendowani badaniami z laboratorium jak chodzi o.procedure wyrobu oleju Ricka Simpsona..Zapach marihuany z olejem konopnym,czysty bez jakichkolwiek dodatków. Dziala szybko, takze przeciwbolowo i dobrze na sen..
  Kontakt:, oiltears@tutanota.com

  1. Bronia
   19 kwietnia 2018 o 09:30 Odpowiedz

   Wszystko dobrze i jestem w trakcie kuracji. Produkt jest produktem wiec ciesze się ze trafilam na Was. Polecam

 88. Cannabis-cbdthc
  12 kwietnia 2018 o 11:15 Odpowiedz

  Zapraszam do kontaktu jsk chodzi o pomoc w sprowadzeniu tej terapii. Posiadamy certyfikaty i badania. Jako jedyni w momencie braku poprawy zdrowia możliwość zwrotu poniesionych kosztów.
  Wytwarzany w warunkach laboratoryjnych. Tylko pelne kuracje sprowadzamy.
  cbdthccannabis@gmail.com

  1. Lila
   15 kwietnia 2018 o 08:40 Odpowiedz

   Dzięki za pomoc cbdthccannabis-bardzo. pomogliscie w bolu nowotworowym. Super pomoc i prawdziwe. Bede was polecac za to co zrobiliscie dla nas

 89. Rso+Cbd
  26 kwietnia 2018 o 14:55 Odpowiedz

  Zapraszam na terapie ,które są bardzo pomocne w walce z choroba. Sprowadzamy zarowno olej z thc az do 86% jak i również swietnej jakosci cbd
  Kontakt: cbdthccannabis@gmail.com

 90. Miroslaw
  29 kwietnia 2018 o 23:33 Odpowiedz

  Witam. Moj znajomy holender zajmuje sie leczeniem ludzi chorych. Posiada On wieloletnie doswiadczenie w kuracjach olejem RSO I CBD. Zajmuje sie On rowniez doborem odpowiedniego leku do danej choroby. Olej jest najwyzszej jakosci o wysokim stezeniu thc jak i cbd. wszystkie dodatkowe informacje i szczegoly na. harnas851@gmail.com

 91. Czyste złoto CBD
  3 czerwca 2018 o 21:24 Odpowiedz

  Celem tej grupy jest dzielenie się bezcennymi dla zdrowia korzyściami
  płynącymi ze stosowania kannabidiolu na bazie konopi (CBD) z każdą
  osobą i rodziną oraz umożliwienie Ci robienia tego samego dla Twojej
  społeczności. Firma Kannaway powstała w 2014r , natomiast firma matka jest Medical Marijuana Inc powstała w 2009r
  Kannaway ma na świecie wielu fanów oraz zespół
  doświadczonych, pełnych pasji Brand Ambasadorów, reprezentujących
  jej produkty. Firma Kannaway doszła to tego poprzez oferowania najwyższej jakosci olejów konopnych CBD.
  Misją naszej Firmy jest bycie czołowym światowym dostawcą fitokannabinoidów. Niezależnie od tego, czy dostarczamy nasze produkty poprzez nasze programy sprzedaży bezpośredniej czy też rynek internetowy, nasz cel pozostaje ten sam: pomagamy ludziom żyć lepiej i zdrowiej, tworząc przy tym bardziej zrównoważony i stabilny świat.
  Wierzymy, że każdy zasługuje na życie w dobrym zdrowiu i dobrobycie.
  Skupiamy się na idealnym odżywianiu i zdrowych wyborach ze
  wszystkimi naszymi naturalnymi składnikami, olejem konopnym CBD
  oraz własnymi mieszankami ziołowymi zawartymi w naszych produktach.
  Wspieramy sukces na każdym poziomie wewnątrz Kannaway.
  Produkty Kannaway zostały stworzone w celu promowania homeostazy, młodości i długiego życia,
  Celem tej grupy jest dzielenie się bezcennymi dla zdrowia korzyściami
  płynącymi ze stosowania kannabidiolu na bazie konopi (CBD) z każdą
  osobą i rodziną oraz umożliwienie Ci robienia tego samego dla Twojej
  społeczności. Firma Kannaway powstała w 2014r , natomiast firma matka jest Medical Marijuana Inc powstała w 2009r
  Kannaway ma na świecie wielu fanów oraz zespół
  doświadczonych, pełnych pasji Brand Ambasadorów, reprezentujących
  jej produkty. Firma Kannaway doszła to tego poprzez oferowania najwyższej jakosci olejów konopnych CBD.
  Misją naszej Firmy jest bycie czołowym światowym dostawcą fitokannabinoidów. Niezależnie od tego, czy dostarczamy nasze produkty poprzez nasze programy sprzedaży bezpośredniej czy też rynek internetowy, nasz cel pozostaje ten sam: pomagamy ludziom żyć lepiej i zdrowiej, tworząc przy tym bardziej zrównoważony i stabilny świat.
  Wierzymy, że każdy zasługuje na życie w dobrym zdrowiu i dobrobycie.
  Skupiamy się na idealnym odżywianiu i zdrowych wyborach ze
  wszystkimi naszymi naturalnymi składnikami, olejem konopnym CBD
  oraz własnymi mieszankami ziołowymi zawartymi w naszych produktach.
  Wspieramy sukces na każdym poziomie wewnątrz Kannaway.
  Produkty Kannaway zostały stworzone w celu promowania homeostazy, młodości i długiego życia,Celem tej grupy jest dzielenie się bezcennymi dla zdrowia korzyściami
  płynącymi ze stosowania kannabidiolu na bazie konopi (CBD) z każdą
  osobą i rodziną oraz umożliwienie Ci robienia tego samego dla Twojej
  społeczności. Firma Kannaway powstała w 2014r , natomiast firma matka jest Medical Marijuana Inc powstała w 2009r
  Kannaway ma na świecie wielu fanów oraz zespół
  doświadczonych, pełnych pasji Brand Ambasadorów, reprezentujących
  jej produkty. Firma Kannaway doszła to tego poprzez oferowania najwyższej jakosci olejów konopnych CBD.
  Misją naszej Firmy jest bycie czołowym światowym dostawcą fitokannabinoidów. Niezależnie od tego, czy dostarczamy nasze produkty poprzez nasze programy sprzedaży bezpośredniej czy też rynek internetowy, nasz cel pozostaje ten sam: pomagamy ludziom żyć lepiej i zdrowiej, tworząc przy tym bardziej zrównoważony i stabilny świat.
  Wierzymy, że każdy zasługuje na życie w dobrym zdrowiu i dobrobycie.
  Skupiamy się na idealnym odżywianiu i zdrowych wyborach ze
  wszystkimi naszymi naturalnymi składnikami, olejem konopnym CBD
  oraz własnymi mieszankami ziołowymi zawartymi w naszych produktach.
  Wspieramy sukces na każdym poziomie wewnątrz Kannaway.
  Produkty Kannaway zostały stworzone w celu promowania homeostazy, młodości i długiego życia
  ,https://www.facebook.com/groups/173217350043289/

 92. Kuracja konopna
  22 czerwca 2018 o 17:11 Odpowiedz

  Bardzo dobrej jakości RSO sprowadzane z laboratorium z Holandii i Anglii. Oczywiście z certyfikatem jakości i wyrobu. Olej wg.protokolu Ricka Simpsona. Również układamy dawkowanie na każdy dzień tygodnia przez laboranta .Zapraszamy do rozmow. Kontakt: pogotowiekonopne@gmail.com

  1. Romuald
   5 października 2018 o 14:44 Odpowiedz

   Rzetelna pomoc z pogotowiekononpne, nie nacialem się. Skutecznie wspomaga mbie w bolu i chemioterapii.

 93. Beata
  5 października 2018 o 14:42 Odpowiedz

  Absolutnie polecam pania doktor, która uklada terapie olejem i sprowadza dla pacjentów. Wspaniały człowiek, pelen wiedzy i pasji .
  Podaje do niej kontakt, bo dzięki niej zyje majac rozsiany nowotwór. Polecam: nat.terapie@gmail.com

  1. Iga
   20 marca 2019 o 21:08 Odpowiedz

   Witam.Mogłabym dowiedzieć się więcej na ren temat?

 94. Andrzej
  19 grudnia 2018 o 13:49 Odpowiedz

  Witam pomoge przy zakupie olejku
  andrzej.blaszczyk4@wp.pl

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.