Dr Burzyński w walce z koncernami o skuteczne leczenie chorych na raka [film]

Dr Burzyński w walce z koncernami o skuteczne leczenie chorych na raka [film]

Kto jeszcze nie zna historii polskiego doktora pochodzącego z Lublina Stanisława Burzyńskiego powinien ją koniecznie poznać. Osiadł na stałe w USA i tam otworzył w 1977 klinikę leczącą beznadziejne przypadki, z którymi nie potrafiła sobie poradzić medycyna konwencjonalna.

Jak łatwo się domyśleć jego życie nie jest usłane różami, a rozmaite instytucje rzucają mu kłody pod nogi, byle tylko zastopować jego pracę i zabronić dalszego wykonywania zawodu. Dr Burzyński odkrył, że szczególny rodzaj peptydów występujący u ludzi zdrowych, jest w znacznym deficycie u ludzi chorych. Tak zaczęła się praca nad antyneoplastonami, które są podstawą jego terapii. Niestety agencje rządowe oraz FDA (Agencja Żywności i Leków) robią wszystko, by zdyskredytować dr Burzyńskiego wytaczając mu szereg batalii sądowych.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Poniżej przedstawiamy Wam film pt. “Dr Stanisław Burzyński – Rak to poważny biznes”, w którym opisane są szczegóły jego metody leczenia, jak też walki jaką toczy z systemem i koncernami. Pozycja z kategorii koniecznych do obejrzenia. Jedyny komentarz jaki ciśnie się nam na usta to taki, że jest to kolejny dowód na to, że pacjent nie ma wyboru w sposobie leczenia samego siebie, system narzuca mu te spospoby bez względu na to czy są skuteczne czy też nie. A jak już wiemy, w wypadku chorób nowotworowych nie najlepiej to wygląda.

Życzymy miłego oglądania i prosimy o podzielenie się tą informacją wśród swoich znajomych (skorzystajcie z ikonek dostępnych pod artykułem).

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.