Dr Burzyński w walce z koncernami o skuteczne leczenie chorych na raka [film]

Dr Burzyński w walce z koncernami o skuteczne leczenie chorych na raka [film]

Kto jeszcze nie zna historii polskiego doktora pochodzącego z Lublina Stanisława Burzyńskiego powinien ją koniecznie poznać. Osiadł na stałe w USA i tam otworzył w 1977 klinikę leczącą beznadziejne przypadki, z którymi nie potrafiła sobie poradzić medycyna konwencjonalna.

Jak łatwo się domyśleć jego życie nie jest usłane różami, a rozmaite instytucje rzucają mu kłody pod nogi, byle tylko zastopować jego pracę i zabronić dalszego wykonywania zawodu. Dr Burzyński odkrył, że szczególny rodzaj peptydów występujący u ludzi zdrowych, jest w znacznym deficycie u ludzi chorych. Tak zaczęła się praca nad antyneoplastonami, które są podstawą jego terapii. Niestety agencje rządowe oraz FDA (Agencja Żywności i Leków) robią wszystko, by zdyskredytować dr Burzyńskiego wytaczając mu szereg batalii sądowych.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Poniżej przedstawiamy Wam film pt. “Dr Stanisław Burzyński – Rak to poważny biznes”, w którym opisane są szczegóły jego metody leczenia, jak też walki jaką toczy z systemem i koncernami. Pozycja z kategorii koniecznych do obejrzenia. Jedyny komentarz jaki ciśnie się nam na usta to taki, że jest to kolejny dowód na to, że pacjent nie ma wyboru w sposobie leczenia samego siebie, system narzuca mu te spospoby bez względu na to czy są skuteczne czy też nie. A jak już wiemy, w wypadku chorób nowotworowych nie najlepiej to wygląda.

Życzymy miłego oglądania i prosimy o podzielenie się tą informacją wśród swoich znajomych (skorzystajcie z ikonek dostępnych pod artykułem).

Podobne artykuły

Napisz komentarz