Debata z Jerzym Ziębą na żywo

Debata z Jerzym Ziębą na żywo

Dzisiaj Jerzy Zięba poinformował w swoim newsletterze, że we wtorek o godzinie 17:00 na żywo w Radio Katowice odbędzie się debata, w której adwersarzami Pana Jerzego będą lekarze różnych specjalizacji: onkologowie, interniści, pediatrzy. 

Myślę, że to debata, której nie wolno przegapić. Dlatego we wtorek każdego kto ma ochotę się tej debacie przysłuchiwać zapraszamy na nasz blog – będziemy transmitować tę debatę na żywo z Radia Katowice. Link pojawi się na facebooku, roześlemy także przypomnienie do wszystkich, którzy byli i są zarejestrowani w internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia – jeśli więc do tej pory się nie rejestrowałeś to zrób to, by otrzymać przypomnienie. A dodatkowo będziemy też wspólnie komentować na żywo poszczególne wypowiedzi z debaty – dlatego bądźmy razem we wtorek o 17:00!

Podzielcie się tą informacją ze znajomymi i przysłuchujmy się tej arcy-ciekawej debacie. Do usłyszenia!

Przejdź do słuchania debaty >>

Podobne artykuły

  1. Ewa
    21 marca 2017 o 19:14 Odpowiedz

    No, coz, przykro mi, ze po wysluchaniu osob,ktore wziely udzial w tej debacie mialy mozliwosc wypowiedzenia sie, ale stwierdzam, iz mam wrazenie, ze profesorowie sa tak zakorzenieni w swojej mentalnosci, iz w zaden sposob nie idzie zmienic ich zatwardzialej mentalnosci, i ze gora przewazyly ich “ego” ,niz dobro pacjenta lub najwazniejsze slowo jakie mi sie nasuwa -czlowiek! Najbardziej przemawial do mnie p. specjalista inz. Jerzy Zieba,ktory az prosil sie o wspolprace, a tutaj znowu nic. Nic mi nie pozostalo jak leczyc sie sama, gdyz wiem, ze medycyna akademicka w zaden sposob by mi nie pomogla… tak ogolnie mowiac, bo nie choruje i zawsze liczylam na siebie a nigdy na leczenie przez lekarzy i zawsze dobrze na tym wyszlam. Polaku lecz sie sam!!!

  2. Łucja
    21 marca 2017 o 19:16 Odpowiedz

    Słuchałam całą debatę. rzeczywiście prowadzona była na Z Y W O.-gorąca. Dobrze było by zeby lekarze chociaż troszeczkę starali uwierzyć w “ukryte terapie” Wydaję mi się ,ze się z czasem uda. Powodzenia życzę Pozytywnie odebrałam tę debatę.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.