Jerzy Zięba ponownie apeluje o wsparcie dla fundacji Polacy dla Polaków

Jerzy Zięba ponownie apeluje o wsparcie dla fundacji Polacy dla Polaków

Jerzy Zięba, autor książki “Ukryte terapie – czego Ci lekarz nie powie” oraz współzałożyciel fundacji “Polacy dla Polaków” zwrócił się poprzez You Tube’a o wsparcie dla podopiecznych fundacji.

Trudno nie zgodzić się z przytaczanymi przez p. Jerzego argumentami, a w szczególności trudno przejść obojętnie obok filmów prezentujących dzieci, którym fundacja pomaga. Co bardzo istotne wydatki fundacji są bardzo transparentne i każdy ma możliwość sprawdzenia jakie kwoty i na jaki cel zostały wydane. Zajrzyjcie na tę stronę, by poznać kilka historii podopiecznych fundacji.

Te pytania powinien znać każdy, kto udaje się do lekarza onkologa.

Zapisz się do newslettera i pobierz BEZPŁATNY poradnik!


Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywał także bieżące informacje o naszych webinarach, bezpłatnej internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia, informacje o produktach z naszego sklepu. Zapoznaj się z polityką prywatności jaką stosujemy w tym względzie.

Jerzy Zięba apeluje, aby każdy przekazał comiesięcznie kwotę taką na jaką go stać – bez względu na to czy jest to 1zł czy 10.000zł. Bo liczy się każda pomoc. W pełni się z tym zgadzam, dlatego też po apelu p. Jerzego w sposób aktywny postanowiłem się przyłączyć do tej akcji poprzez zadeklarowanie stałej comiesięcznej wpłaty w wysokości 50zł. Ktoś powie mało? Pewnie nie za wiele, ale niech akcja dotrze do 100.000 Polaków, a każdy z nich wpłaci tylko 10zł, to ilość dzieci którym skróci się cierpienie zmaleje niezwykle istotnie. A przecież o to chodzi.

Na tej stronie znajdziecie adres fundacji wraz z kontem do wpłat – przyłączam się do apelu Jerzego Zięby z prośbą o pomoc. Teraz wszystko zależy od Ciebie.

 

Podobne artykuły

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.