Vaxxed po polsku – film, który trzeba obejrzeć

Vaxxed po polsku – film, który trzeba obejrzeć

Film dokumentalny “Vaxxed – od tuszowania faktów do katastrofy” został przetłumaczony na język polski. Można go obejrzeć i zapoznać się z historią wprowadzania szczepionek. Przed obejrzeniem chciałbym podzielić się kilkoma sprawami, na które warto zwrócić uwagę podczas oglądania filmu, które w mojej ocenie wydają się kluczowe.

O filmie Vaxxed było już głośno na przestrzeni ostatniego roku o czym pisaliśmy tutaj. Teraz, dzięki polskiemu tłumaczeniu zdecydowanie łatwiej poznać niuanse, które decydowały i decydują o wprowadzaniu szczepionek do obiegu. To co uderza to totalne ignorowanie przypadków dzieci, które po otrzymaniu szczepionki odnotowują objawy – w filmie pojawia się zdanie, że rodzice są szczególnie wyczuleni na wszelkie zmiany w zachowaniu własnych dzieci. Jako rodzić w 100% to potwierdzam. To rodzic usłyszy inny kaszel, zauważy zmianę sposobu mówienia czy zachowania jako pierwszy. Bo jest na to wyczulony w przypadku własnego dziecka. Jak więc nie wierzyć rodzicom, którzy w nagraniach pokazują zmiany w zachowaniu ich własnych dzieci widziane gołym okiem?

Wątpisz? Wiadomo – antyszczepionkowy oszołom

Fora zwolenników szczepień, także na facebooku huczą od wyśmiewania i poniżania tych, którzy śmią wątpić, dr Wakefielda wyzywają od szaleńców i oszustów obrażając tym samym tysiące rodziców, którzy muszą na codzień zmagać się ze skutkami feralnej decyzji o szczepieniu. Dla mnie osobiście tego rodzaju stanowisko prezentują 2 grupy osób:

 1. Wynajęci przez koncerny krzykacze.
 2. Ludzie, którzy autentycznie wierzą w szczepionki, bo to przecież “nauka” i “badania naukowe potwierdzające bezpieczeństwo szczepień” i jednocześnie ci, których nie spotkało nieszczęście z tym związane.

Tak to już jest, że jak tracimy zdrowie i nagle okazuje się, że coś co wkładano nam do głowy przez lata nie działa lub wręcz szkodzi, to szybko rewidujemy swoje poglądy i w celu ratowania siebie lub bliskich sięgamy po “szarlatańskie” metody. A w szczególności gdy dotyczy to naszych dzieci. Autyzm poszczepienny wynikający z nagromadzenia toksyn w organizmie i niemożności ich wydalenia podsuwa mi jeszcze jeden wniosek: żywność GMO, chemia w jedzeniu i zapewnianie nas o bezpieczeństwie i konieczności jej stosowania jest tym samym kłamstwem, z którym mamy do czynienia w przypadku szczepionek – a widać jak na dłoni, że przychodzi pewien poziom toksyn (dla każdego jest to inny poziom), ponad którym organizm nie jest w stanie już samodzielnie sobie z tym poradzić i popada w chorobę.

A przy obecnej skali nasilenia kampanii szczepionkowych możemy spodziewać się epidemii autyzmu. Pada pytanie: “kto będzie się opiekował tymi ludźmi jak dorosną i kto za tą opiekę zapłaci?”. Na pewno nie koncerny farmaceutyczne.

Najnowsze doniesienia mówią, że już 1 na 50 dzieci ma objawy autyzmu. Przypadek? Jak długo jeszcze oficjalnie będzie nam się wmawiać w imię konieczności utrzymania programów szczepiennych (dobre, nie?  “Konieczność utrzymania programów szczepiennych” a nie konieczność zadbania o zdrowie obywateli) i zysków koncernów, że nie ma żadnych skutków ubocznych i będzie się je marginalizować?

Zapraszam na film Vaxxed po polsku:

Podobne artykuły

 1. Dariusz
  17 października 2016 o 20:45 Odpowiedz

  Link nie działa, film niedostępny

  1. Piotr
   17 października 2016 o 21:07 Odpowiedz

   Film co chwilę znika z sieci. Link już zaktualizowany, powinno działać.

 2. Katarzyna
  31 października 2016 o 14:49 Odpowiedz

  link nie działa 🙁

 3. Kinga
  5 marca 2017 o 22:37 Odpowiedz

  Nie dziala:((

  1. Piotr
   6 marca 2017 o 08:36 Odpowiedz

   LInk uaktualniony. Jak pisałem powyżej niestety dość często jest on zmieniany, stąd czasem nie działa…

 4. Strega69
  8 kwietnia 2017 o 17:15 Odpowiedz

  Dziękuję za odświeżenie linku. Nie dziwię się, że film jest ciągle usuwany z YouTube. Kilku korporacjom farmaceutycznym i wielu lekarzom nie jest on “na rękę”. Najchętniej by nam całkowicie odcięli internet i tak jak kler, marzą, żebyśmy chodzili na ich smyczy jak w średniowieczu.

 5. Monika
  4 kwietnia 2018 o 04:33 Odpowiedz

  Przerażające. Tylko jak powiedzieć o tym pani doktor, jak będzie chciała zaszczepić moją córkę… Jedyne co możemy zrobić, to zachęcić innych, aby chcieli się uświadomić… Dziękuję za udostępnienie filmu!

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.